Zobrazení v seznamu aplikací

Diskuzní fórum věnované dalším modelům řady Lumia se systémem Windows Phone…
Odpovědět
Pjotrson
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pon kvě 07, 2012 9:20
Zařízení: Nokia Lumia 800

Zobrazení v seznamu aplikací

Příspěvek od Pjotrson »

Ahoj, zničeho nic se mi najednou v celkovém zobrazení aplikací nezobrazují klasicky jedna aplikace za druhou, ale vznikly mi oddělovače ve stylu abecedy, tudíž od každého názvu jeden čtvereček s písmenem navíc. Lze to nějak zrušit? Nemůžu v nastavení nic najít nebo se to dělá automaticky od určitého počtu aplikací v telefonu, kdybych měl telefon odemknutý, hodil bych screen :) ale takhle nic :/ doufám, že jsem to popsal správně. Prostě bych měl rád všechny aplikace za sebou podle názvu, ale bez jakýchkoliv oddělovačů.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Zobrazení v seznamu aplikací

Příspěvek od Flynn »

Tak především by to chtělo trošku číst fórum, než se na něco zeptáš, právě tento problém je tu probírán několikrát. On to vlastně není problém. Chová se tak systém, jakmile se navýší počet apps nad určitý počet. Pak vzniknou oddělovače s písmeny abecedy, což naopak je výhodné, protože stiskneš libovolné písmeno (oddělovač) a dostaneš se do skupiny aplikací, které začínají tímto písmenem. Odpadá tak dlouhé listování v někdy nekonečném seznamu.
Pjotrson
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pon kvě 07, 2012 9:20
Zařízení: Nokia Lumia 800

Zobrazení v seznamu aplikací

Příspěvek od Pjotrson »

vedel jsem, ze se tomuto nevyhnu a jako na vetsine ceskych for si toto vyslechnu, ale beru to a cekal jsem to ;) pres "hledani" jsem nic nenasel, zrejme volim spatna slova? a vlakno s obecnou diskusi o 75 strankach jsem cele necetl a obecne problemy o 25 strankach jsem prolit zbezne, jen stylem kdyby me neco "trklo". Vinen ;) Chapu, nedal jsem si vic prace, ale predevsim dekuji za odpoved, osobne bych mozna zauvazoval alespon nad moznosti vybrat si, zda chci jen seznam nebo takhle "skakat" po pismenech, (pripadne samozrejme rollovat spolecne s nimi) je to jiste rychlejsi, ale pokud vemu v uvahu velmi sviznou praci systemu a velmi rychle scrollovani, kdy se mnohokrat orientuji podle barvy a typu ikony a vim kde cca lezi, tak me bavi vice rychle prejet prstem a zastavit si to vetsinou i presne nez vybirat takhle, treba se s updatem neco podobneho objevi, preci jenom, by to byl dalsi krok ke customizaci primo pro uzivatele, ale prozatim se s tim takto smirim ;) jelikoz jsem ze systemu i telefonu nadseny. Dekuji
Uživatelský avatar
lucanus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: pon úno 27, 2012 20:24
Zařízení: HTCradar,HTC 8S,Samsung Galaxy S4
Bydliště: Praha

Zobrazení v seznamu aplikací

Příspěvek od lucanus »

Spis je skoda, ze si apky nemuzes prejmenovat jak chces. Nebo se pletu ?
Pjotrson
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pon kvě 07, 2012 9:20
Zařízení: Nokia Lumia 800

Zobrazení v seznamu aplikací

Příspěvek od Pjotrson »

hlavni obrazovka mi nevadi, preci jenom tam je to jen tvoje volba kolik tam toho budes mit, ale vnorovani do slozek by nebylo od veci, ackoliv jestli uz clovek rolluje do strany nebo zezhora dolu je docela jedno, stejne na jednu obrazovku tam tech aplikaci je videt pomerne dost, asi 10. Ale jista vetsi mira prizpusobeni by do budoucna nebyla vubec naskodu
Pjotrson
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pon kvě 07, 2012 9:20
Zařízení: Nokia Lumia 800

Zobrazení v seznamu aplikací

Příspěvek od Pjotrson »

presne tohle jsem mel na mysli, styl "vim kde to mam" :D vyhovuje mi to taky daleko lip nez vzpominat na nazev atd. zda se to treba jako blbost, ale urcite vic vyznavam styl listovat a ne vybirat pismenka. Osobne bych docela ocenil moznost dat treba 3 live tiles do jednoho radku, ale aspon ze to scrollovani se nezasekava, to jsem u predchozich telefonu vcetne treba iP3GS uplne nesnasel :D
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia (ostatní modely)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů