Problem: nespousteni aplikaci

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
jazzzman
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 27, 2011 17:17
Zařízení: BlackBerry Q10

Problem: nespousteni aplikaci

Příspěvek od jazzzman »

Zdravim vsechny!
Jsem uz cca rok majitelem Omnie 7 a v poslednich 14 dnech me zacal trapit neprijemny problem. Rada aplikaci vubec nejde spustit. Po kliknuti na ikonu zacnou nabihat, ale tento proces je v behu prerusen a aplikace se zavre. Nepomaha restart telefonu, jen a pouze reinstalace cele aplikace. Trochu me to stve, protoze mi to zacina pripominat stara desktopova Windows, a to jsem od WP vazne necekal.

Jmenovite jde o aplikace Sondhound, Runkeeper, SuperG Calendar, TV Prehled (mam za to, ze je to vse, kdyz tak budu prubezne aktualizovat).

Resili jste tento problem nekdo? Pomohl vam nejaky trik, nebo to je zkratka nejaka nove nalezena vlastnost systemu? Cely telefon rozhodne neminim formatovat. To ho radsi vyhodim a koupim neco normalniho:)
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Problem: nespousteni aplikaci

Příspěvek od karelchadim »

Jo u pár aplikací už se mi to přihodilo.. dokonce na zmiňovaný Soundhound vydávali další aktualizaci právě kvůli stížnosti uživatelů, že po aktualizaci nešla aplikace spustit. Každopádně reinstalace appky není podle mého názoru takový průšvih, že bych měl hned zahazovat telefon.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Problem: nespousteni aplikaci

Příspěvek od steelspace »

Např. Runkeeper a Soundhound jsou velmi chybové.
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Problem: nespousteni aplikaci

Příspěvek od mmme »

Stejnej telefén, stejnej problém. Pozoruju to tak měsíc. Před tím nic.. Já se takhle nedostal i do obchodu a to není žádná app třetí strany. Prozatím vždy pomohl restart.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Problem: nespousteni aplikaci

Příspěvek od htcjirka »

SoundHound pouzivam a zatim jsem s nim nemel zadny problem.
jazzzman
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte zář 27, 2011 17:17
Zařízení: BlackBerry Q10

Problem: nespousteni aplikaci

Příspěvek od jazzzman »

Samozrejme, ze ho hnedka nevyhodim:) ale na WP jsem z androidu presel prave kvuli stabilite systemu, a tohle mi teda vadi dost. Predstavte si situaci: chci si jit zabehat,spustim runkeeper, ten se zavre. Ja uz rozehraty zacnu odinstalovavat aplikaci, stahovat ji znova z Marketplace a obnovovat setting. opruz. To same v blede modrem se Soundhoundem. Cely tenhle kolotoc nemuzu stihnout, nez pisnicka, kterou potrebuju identifikovat, dohraje.

Zajimalo by me, cim je to zpusobeno. Aktualizacemi aplikaci? A to se to jako ted bude dit furt? Nebo aktualizacemi systemu? To znamena, ze na Apollu treba nepobezi pulka aplikaci? Mrzi me to, windows phone jsem veril jako odladenemu systemu. Ted se ale ukazuje, ze nebude o moc lepsi nez konkurence.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Problem: nespousteni aplikaci

Příspěvek od karelchadim »

Nevím čím je to způsobené, ale pravdou je, že se to opravdu čas od času stane.. není ale pravda, že by to bylo nějaké pravidlo a odsuzovat kompletně celý systém kvůli pár nefungujícím aplikacím je při nejmenším nevhodné. Úplně po začátku (ještě před Nodo) se mi stalo, že některá aplikace nešla pustit vůbec a to hned po nainstalování. Podle mě je to nějaká chyba přímo dané aplikace, jinak by snad ani nebylo možné vyřešit to její reinstalací, něco co opomene přímo programátor. Navíc to lze očividně řešit i další vypuštěnou aktualizací což tuhle teorii podporuje.
Na Apollu by mělo fungovat více než 90% aplikací a ty které nepůjdou budou na zařízeních s 256 MB RAM (těch lowendů). Je to dáno tím, že je aplikace příliš náročná než aby ji telefon bez problémů zvládal. Takže problém hardwaru nikoli software.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Problem: nespousteni aplikaci

Příspěvek od mimonaut »

a co se týká runkeeperu, myslím, že se dá najít na MP i pár slušných alternativ :)
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Problem: nespousteni aplikaci

Příspěvek od mmme »

Také jsem byl z WP z počátku nadšen. Teď mi to ale dost kazí nefunkční připojení k wifi. K tomu padání apps... Ano, je nevhodné odsuzovat k vůli pár věcem celý systém, ale zase na druhou stranu se jaksi vytrácí počáteční odladěnost a téměř bezchybná funkčnost. Škoda toho...
BTW, už pár měsíců používám dva founy. Jedno HTCčko s Androidem a Omnii 7. Postupně jsem si zvykl Omnii používat jako hlavní pracovní telefén. Je rychlý a pro práci dost dobrý. Ovšem na internet nebo třeba Facebook chodím většinou přes HTC EVO3D, protože je to o dost jednodušší a mnohem funkčnější. Jako některé základní apps pro WP jsou dost nepoužitelné. Je sice příjemné, že se postupně zdokonalují a ty nejdůležitější přibývají, ovšem androidím apps nesahají ani po pás. Do počtu i kvality. Prohlížeč v Omnii je rychlý, nenabízí ale takové pohodlí jako u EVA. Hmmm.... :-)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti