HTC TOUCH diamond 2 nefungují mi tlačítka!?

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
Kamzl
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon říj 10, 2011 19:13
Zařízení: HTC Touch diamond 2

HTC TOUCH diamond 2 nefungují mi tlačítka!?

Příspěvek od Kamzl »

Zdravim
Jsem novopečenej majitel HTC Touch diamond 2 a a jak už to bejvá kapku jsem ho koumal. Nejdřív se mi podařilo ho seknout, nebo spíš nainstalovat nějakou neprověřenou aplikaci a telefon se odmítal až na anglickou hlášku že ho mám restartovat vůbec pustit.

TO se mi podařilo díky netu odstranit a sprovoznit ale ted k problému který mě trápí a který nemůžu za boha vyřešit:

1)Po uspěšném nainstalování nové WP 6.5 CZ mi odmítají pracovat tlačítka pod displeyem, konkrétně ikonka okna-přístup do nab. start a šipka vlevo a to nemůžu nikde najít jesli to je problem jen někde v nastavení nebo prostě oděšli, ale jinak svítí a na dotyk reagujou ale nic nepuští.

2) Po dlouhosáhlém koumání jsem našel v nastavení/ System/ položka Tlačítka jsem se radoval že to je ono ale dá se tam nastavit jen funkce tlačítku zvednutí hovoru a nic více.

Nebudu se tady moc rozkecávat nechci odběhnout od toho o co mi jde...A to jsou ty tlačítka: Pomůžete mi někdo prosím? Cokoli nějaká rada mi hodně pomůže.

Dikec
007ToMMaS
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 167
Registrován: stř led 14, 2009 21:07
Zařízení: HTC HD7 :)
Bydliště: Slovakia, Púchov :)

HTC TOUCH diamond 2 nefungují mi tlačítka!?

Příspěvek od 007ToMMaS »

tak ako prvé pletieš si WP s WM to je rozdielne.... si si pomílil sekciu... a ohľadne toho prečo ti to nejde tak skús najdúť na XDA oficialnu rom pre diamond 2 a nahrať ju tam to by malo pomôsť prípadne hard reset...
Kamzl
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon říj 10, 2011 19:13
Zařízení: HTC Touch diamond 2

HTC TOUCH diamond 2 nefungují mi tlačítka!?

Příspěvek od Kamzl »

JJ. dikec. Jsem mslel že je to to samý ty WP A wM. proto mi do něj třeba taky nešlo nahrát WP 7, že jo? Nic večer to zkusim, ale myslim že jsem tohle už absolvoval teda s ofiko romkou z HTC a nic, ale ještě teda zkusim ten server XDA a budu doufat.
Kamzl
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon říj 10, 2011 19:13
Zařízení: HTC Touch diamond 2

HTC TOUCH diamond 2 nefungují mi tlačítka!?

Příspěvek od Kamzl »

DOUFAL JSEM ŠPATNĚ :(
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti