Pouzdro nebo kryt

Téma věnované výkonnému komunikátoru HTC Desire HD se systémem Android
Uživatelský avatar
Jaczker
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 06, 2011 17:09
Zařízení: HTC DHD

Pouzdro nebo kryt

Příspěvek od Jaczker »

Uvažuji také o koupi 1600 mAh baterie, ale zatim sem jí nenašel na žádnem CZ e-shopu. A o kolik ti to prodloužilo výdrž?
Uživatelský avatar
semacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 07, 2010 21:14
Zařízení: HTC DESIRE HD

Pouzdro nebo kryt

Příspěvek od semacik »

este to mam len objednane, fyzicky mi to este neprislo, hned ako to budem mat , to ostestujem a podelim sa s Vami ..
Uživatelský avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

Pouzdro nebo kryt

Příspěvek od eLPeCKo »

Taky jsem zvědavej jak moc tomu ta baterka pomůže.
Teoreticky by to ten 1600 mAh mohl udrže naživu od rána do večera dalšího dne :)
dufulo
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 342
Registrován: čtv pro 23, 2010 1:26
Zařízení: HTC Desire HD, Evo 3D

Pouzdro nebo kryt

Příspěvek od dufulo »

Ja mám tú batériu doma už asi 3 týždne, ale ešte som ju nevyskúšal :)
Pri bežnom používaní mám večer o desiatej batériu asi na 40%, cez noc do rána by som mal 30%, preto mám mobil každú noc na nabíjačke...aby som hneď ráno nemusel nabíjať...
Uživatelský avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

Pouzdro nebo kryt

Příspěvek od eLPeCKo »

Já to mám taky tak nějak, právě proto mně zajímá, jestli tomu ta baterka nějak výrazně pomůže... :)
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Pouzdro nebo kryt

Příspěvek od Starbuck »

Ta baterka by mě taky zajímala, protože když sednu na bike a pustím Runkeeper, tak si veme za hoďku tak 20%, takže musím vyjíždět s plně nabitou baterkou a není to na celodenní ježdění. Samozřejmě že ho nemám jenom kvůli RK, ale ...

Pokud jde o pouzdro - doporučuju používat - bráchovi vypadlo z kapsy SGSko a - rozbitý displej. Při používání mi pouzdra a kryty vadí, takže Orbiflex od Kruselu mi leží na polici a používám jenom koženou kapsičku s páskem.
Uživatelský avatar
semacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 07, 2010 21:14
Zařízení: HTC DESIRE HD

Pouzdro nebo kryt

Příspěvek od semacik »

no tak v piatok mi prislo pudzro aj baterka, hned som ju hodil do mobilu , bola nabita na 55% ...
nahodil som ju o cca 15,00 a rano som mal cca 10% ... o 8ej som ju dal nabit vybral o cca 11:30 , teraz je 11:09 a mam este 38%...ale telefon dostal zabrat, synchro stale zapnute, bud wifi alebo 3g, hudba cez jack do auta, plus angry birds,a vselijake hry ... jas automaticky... celkovo mam dojem ze urcity rozdiel tam je, ale extra velky nie... povedal by som takych 6-12 hodin ...
Uživatelský avatar
eLPeCKo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: pát led 07, 2011 23:33
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

Pouzdro nebo kryt

Příspěvek od eLPeCKo »

Tak tých 6-12 hodín navíc v běžné zatěi telefonu je teda pořádnej rozdíl, pokud si to myslel takhle.....
Uživatelský avatar
semacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 07, 2010 21:14
Zařízení: HTC DESIRE HD

Pouzdro nebo kryt

Příspěvek od semacik »

no tak ja si myslim ze to je dost ... no niektory ludia by mozno ocakaali ze to prida dalsi den navyse.. co je blbost.. je tam rozdiel len 370 mah...
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Pouzdro nebo kryt

Příspěvek od Starbuck »

To je ale pořádnej rozdíl! Můžeš hodit link na tu baterku?
levy666
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte bře 29, 2011 16:18
Zařízení: HTC desire HD

Pouzdro nebo kryt

Příspěvek od levy666 »

ja si poridil invisible shield na cely telo...takze kdyz ho hodim do baglu nebo do kapsy tak by se mi nemel teoreticky poskrabat..tak sem zvedavej..ale stejne si poridim jeste naky kozeny pouzdro...radsi hh :)
Uživatelský avatar
by PeITeeR
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pát pro 04, 2009 15:28
Zařízení: DesireS
Kontaktovat uživatele:

Pouzdro nebo kryt

Příspěvek od by PeITeeR »

Pekelne castky na sunnysoftu ,celkem se hodne usmivam jake dardy chtej za takovej korunove veci.. :twisted:
Lestr
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: pon úno 22, 2010 10:21
Zařízení: HTC DESIRE HD - od 24.7.2011

Pouzdro nebo kryt

Příspěvek od Lestr »

Zdravím, tak jsem hrdým jaitelem DHD už měsíc a abych ho ochránil od poškrábání atd tak jsem hned zakoupil i folii na kryt Invisible shield a toto pouzdro -http://www.mobil-bar.cz/ShowImage.asp?I ... HD%20Black Ale dočetl jsem se tady o tomto poudře - http://www.sunnysoft.cz/zbozi/173PCM-00 ... re-hd.html" onclick="window.open(this.href);return false; a moc se mi líbí. U toho mého stávajícího mě začíná trochu štvát že před každým hovorem musím odkrýt přední krytí což trochu zdrřuje,ale zase si říkám že je lepší ochrana displeje.. Je kryt od sunnysoft opravdu tak báječný jak jsem se dočetl ? Asi nejspíš vyměním můj stávající za tento .... doporučení od Vás ?....
Luks
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 422
Registrován: pon čer 27, 2011 20:04
Zařízení: Galaxy S7 Gold
Bydliště: +- Semily

Pouzdro nebo kryt

Příspěvek od Luks »

Tak každej z nich plní jinou funkci.Zatímco ten tvůj stávající chrání komplet telefon tak Case Mate je jen skořápka který chrání tělo ale ne display.
Osobně mám jen čínskou napodobeninu ale i tak skvělě padne do ruky a neklouže.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti