PhoneIt: Aplikace z Cydie, která naučí váš iPad telefonovat

Zajímavé hry pro iPad a iPhone, tipy a návody
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

PhoneIt: Aplikace z Cydie, která naučí váš iPad telefonovat

Příspěvek od Jiří Hrma »

Vývojářský team s názvem iPhoneIslam umístil do Cydie zajímavou aplikaci PhoneIt, která na jailbreaknutých iPadech s GSM/3G modulem dokáže zprovoznit telefonní funkce. Standardně se telefonní modul v iPadu používá pouze pro datové přenosy, skupina nadšenců ale přišla s řešením, jak neoficiální cestou zprovoznit i klasické volání. Za své dílo si nechají pořádně zaplatit, licence programu PhoneIt pro iPad vás přijde na 20 USD. Aktuálně PhoneIt funguje na iPadu 3G první generace s iOS 4.3.3 a kromě volání umožní i posílat textové zprávy, MMS zatím nefungují.

obrázek

V Cydii program naleznete po přidání repozitáře http://apps.iphoneislam.com. Další informace o této utilitě naleznete na webu autorů. Jeden ze čtenářů se nám už ozval na e-mailu a potvrdil bezproblémovou funkčnost aplikace s operátorem T-Mobile.

Video: PhoneIt v akci
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-36qTeAdDMI[/youtube]

Zdroj: Engadget
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

PhoneIt: Aplikace z Cydie, která naučí váš iPad telefonovat

Příspěvek od GreenArrow »

Proč na těch fotkách ta aplikace vypadá pěkně přizpůsobena na iPad a na tom videu jako 2x zvetšené prostředí iPhonu?
TomFucik
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 01, 2011 14:56
Zařízení: Sony Ericsson

PhoneIt: Aplikace z Cydie, která naučí váš iPad telefonovat

Příspěvek od TomFucik »

Můžu se zeptat, k čemu to bude, když s novou verzí iOS jsou s jailbreakem problémy?
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

PhoneIt: Aplikace z Cydie, která naučí váš iPad telefonovat

Příspěvek od GreenArrow »

Jsou i nejsou...JB tam jede,ale thetered(jestli to píšu správně) což znamená,že po každým vypnutí se dělá JB znova,ale já co mám iPad jsem ho ještě snad ani nevypnul,nebo naprosto vyjímečně,takže mě to nevadí(na iPadu,na iPhonu by mě to štvalo,protože telefon vypínám často)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

PhoneIt: Aplikace z Cydie, která naučí váš iPad telefonovat

Příspěvek od barberry.pha »

Zatim to jde pouzit jenom na ipadu 1, kdyz na ipad 2 neni JB. A na fw 4.3.3 je normalne unthered JB. Takze nevidim v tom zadny problem. A nechapu ten prispek s nejakym problematickym JB na nove iOs, kdyz iOs 5 je pouze beta a neni urcena pro verejnost.
A kdyz to bude chtit nekdo pouzivat tak ma na vyber ipad 1 3G a ma vystarano.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

PhoneIt: Aplikace z Cydie, která naučí váš iPad telefonovat

Příspěvek od GreenArrow »

To jo,ale znemožňuje ti tahle funkce upgradovat SW na iPadu 1,pokud to chceš používat
Jinak já nechápu tvůj příspěvek o příspěvku s problematickým JB na iOS...na iOS 5 je zjevné,že je odstraněna chyba,přes kterou se ho podařilo pokaždé prolomit..myslíš,že když to v betě je,že to do finální verze nedají?
(samozřejmě všechno je hacknutelné a určitě na to časem nějakej ruskej chytrolín přijde,ale bude to chvilku trvat)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

PhoneIt: Aplikace z Cydie, která naučí váš iPad telefonovat

Příspěvek od barberry.pha »

Ja reagoval na post TomFucik ;) ktery psa o nejakem problemu JB u noveho ios.
No on ten jb na ios5 je pouze na iphone a na ipad 2 zatim vubec neni a nevi se jestli vubec bude, muze se to pak tykat noveho iphonu. On asi bude unthered JB na ios5 ale max pro ip4 a ipad 1.
Takze tady to telefonovani muze zatim byt pouze na ipad1 3G s fw 4.3.3 na ktery je JB bez problemu. Hlavne mam pocit ze tato app bezi zatim pouze na fw 4.3.3
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava na iOS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů