HTC Touch pro 2 , Displej , flex kabel ?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
amavet
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 17, 2011 15:52
Zařízení: HTC TOUCH PRO 2

HTC Touch pro 2 , Displej , flex kabel ?

Příspěvek od amavet »

zdravim . prosim vas o radu . po jedne bitce mi prestal jit displej a dotykovka . dotykovou plochu sem vymenil a funguje , displej nahradni bohuzel nemam displej obcas problikne podsvetleni a rozne se do tmave modre , ale jen na setinu sekundy pri silnejsim zmacknuti vypinani telefonu . pri probliknuti jde videt shluk vadnych pixelu , cca 2-3 hned u sebe, silene prosvitaji . pri rozebrani telefonu a zjisteni poskozeni se nezdalo ze by dysplej dostal pecku , praskly neni . flex kabel je potazeny cimsi cernym , jakousi paskou . ta je v jednom miste po cele delce prerusena . proto pisu mirne ze strachu , ze je flex v haji . nijak jinak poskozeny neni , neni pretrhly . ta cerna paska je jen ochrana flex kabelu , nebo prevadi signal displeje do telefonu ? predem diky za radu . poskozeni kabelu je viz obrazek . cervenym oznaceno misto poskozeni a oranzovou barvou je vyznaceno jak je poskozena cerne plocha . poze ta cerna , hloubeji je , zbytek kabelu je v poradku
Přílohy
127315509950.jpg
127315509950.jpg (30.55 KiB) Zobrazeno 2259 x
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Touch pro 2 , Displej , flex kabel ?

Příspěvek od htcjirka »

Ve flexu je spousta cesticek a ono preruseni nemusi byt na prvni pohled videt,az treba pod lupou nebo necim jinym,flex bude vcelku, ale jedna z tech cesticek muze byt poskozena.Tezko rici takhle na dalku..Ale jak pises telefon je po "bitce" takze nevylucuji ani displej,ani ten nemusi byt videtelne praskly a presto muze byt poskozeny..Takhle na dalku ti to nikdo s jistotou rici nemuze.
amavet
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 17, 2011 15:52
Zařízení: HTC TOUCH PRO 2

HTC Touch pro 2 , Displej , flex kabel ?

Příspěvek od amavet »

no , jde mi spise o to , jesli ta cerna paska pres nej je pouze nejaka ochranna folie , nebo tim vede nejaky signal . dival jsem se vsude mozne po netu a nikde nemou sehnat flex kabel , vsude neznama dostupnost . nevite kde by se dal sehnat kdyby to tim nebylo ? displej uz sem pro jistotu objednal druhej
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Touch pro 2 , Displej , flex kabel ?

Příspěvek od htcjirka »

Ne,to cerne by mela byt jen jakasi ochrana,nic tim nevede.Flex objednej treba zde,je to zarucene original http://www.mnshop.cz/zbozi-2863-flex_ka ... _pro_2.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Jenze kdyz spocitam dotykovku co uz jsi menil,displej a pak kdyby jsi jeste mel menit flex,za to uz sezenes cele funkcni TP2 a v super stavu.
amavet
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned dub 17, 2011 15:52
Zařízení: HTC TOUCH PRO 2

HTC Touch pro 2 , Displej , flex kabel ?

Příspěvek od amavet »

no , tam je dostupnost 3 tydny a ja s rezervni nokii nemuzu vyjit , nesnasim ty mobily . moc sem si na htc zvykl :-D jinak dotykovka uz byla menena dvakrat ,pri moji praci to asi neni dobra volba telefonu pro automechanika . jinak tuto opravu plati utocici cisnik , tudis mi je to celkem fuk .
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Touch pro 2 , Displej , flex kabel ?

Příspěvek od htcjirka »

Ja pracuji ve stejnem oboru a dotykovku jsem jeste neznicil zadnou.Pokud opravu plati cisnik pak vyuzij VSP Data,tam budou mit dil hned a oprava bude bleskova.
norom
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: ned lis 22, 2009 22:05
Zařízení: HTC TOuch pro 2

HTC Touch pro 2 , Displej , flex kabel ?

Příspěvek od norom »

https://cnn.cn" onclick="window.open(this.href);return false;

nedávno jsem objednal .. balik je prej už doma
pokud bude vše ok .... po 8.6 zjistím .... komunikace placeni doruceni probihalo dobře
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host