fotoaparad divne chovanie :(

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Marcellito1
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte bře 01, 2011 19:22
Zařízení: X10 al. HTC Desire :D

fotoaparad divne chovanie :(

Příspěvek od Marcellito1 »

Zdravim, nedavno som dal reklamovat HTC Desire (bola na chybe doska) a spomenul som aj problem s fotoaparatom ale vraj je vsetko ok tak teraz neviem kde je chyba ...
Ked fotim doma v izbe v horsich svetelnych podmienkach tak sa mi obraz nejako preskladava, ako keby ste orezali napriklad polku pravej strane a dali ju na lavu stranu a cela polka je pri tom este taka do modra, alebo do fialova ruzova ... potom sa mi to cele preskladava ako sialene ...
skusal som fotit doma ale do dialky napriklad vedlajsiu stenu takze vzdialenost cca 2 3 metre a robilo to len raz a ked som vonku tak to nerobilo zatial vobec a to som fotil aj makro "snezienky" :D

dufam ze je to len sw chyba, nechce sa mi to zas riesit cez reklamaciu a cakat vyse tyzdna ... (vsp to spravili za par dni ale kym to kurier prinesie a zanesie)

-- doplnění předchozího příspěvku (stř bře 23, 2011 11:26) --

robi mi presne toto iste: http://www.youtube.com/watch?v=9yOoAnwAlck
skubko
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon led 10, 2011 16:11
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Slovakia

fotoaparad divne chovanie :(

Příspěvek od skubko »

a cital si aj tie komentare pod tym videom? vyskusaj co tam pisu...jeden tam radi vypnut datove spojenie..vypni si "mobile data" uplne...za pokus nic nedas...a druhy co tam pisal (znie to slubnejsie - jemu to vraj pomohlo) je skusit inu (kvalitnejsiu a rychlejsiu) microSD kartu...pripadne najskor sformatovat tvoju a uvidis ci pomoze... good luck :wink:
Marcellito1
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte bře 01, 2011 19:22
Zařízení: X10 al. HTC Desire :D

fotoaparad divne chovanie :(

Příspěvek od Marcellito1 »

áno čítal, vypol som dátové spojenie a potom to už nerobilo ... aj keď tento problém sa vyskytuje čisto náhodne, niekedy to ide v pohode a niekedy sa mi ten obraz prehádže takže neviem či to je na 100% tým dátovým spojením ... uvidím časom, tak či onak je to veľké mínus a táto chyba dosť zamrzí ...

btw. kartu tam mam od Samsungu (co je dost divne) class 2 ... mozno aj tam bude problem, odporucaju tam mat MSD kartu aspon class 6

---

spravil som mensi test, nasiel som doma starsiu ale lepsiu pam. kartu kingston zo starsieho fonu, skusal som fotit s nou plne datove pripojenie aktualizacie atd. a fotil normalne, potom som tam nechal tu povodnu od samsungu a fotilo to zas na h***o, takze moja teoria znie: pri datovom spojeni sa pravdepodobne ukladaju data aj na kartu a preto ked sa vypnu datove spojenia tak ten problem nie je, avsak ak je dispozicii rychlejsia pam. karta tak zvladne aj dat. spojenia aj fotoaparat
skubko
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pon led 10, 2011 16:11
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Slovakia

fotoaparad divne chovanie :(

Příspěvek od skubko »

je to mozne...kazdopadne class 2 nepouzivaj :).... hlavne, ze sa podarilo vyriesit :wink: pekny vikend prajem
Marcellito1
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte bře 01, 2011 19:22
Zařízení: X10 al. HTC Desire :D

fotoaparad divne chovanie :(

Příspěvek od Marcellito1 »

class 2 tam bol už pribalený tak neviem či je to chyba v HTC alebo Orange chce šetriť ... aj tak si kúpim min. 8 - 16GB lebo 4GB je nenormálne málo ...

diky aj tebe
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

fotoaparad divne chovanie :(

Příspěvek od koumes »

Asi to bude chyba některé app,co používá i foto.Restart asi taky nepomohl,HR by mohl.A neofiko rom asi taky nemáš nebo jo?U některých to takto blblo,novější to spravila.
Marcellito1
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte bře 01, 2011 19:22
Zařízení: X10 al. HTC Desire :D

fotoaparad divne chovanie :(

Příspěvek od Marcellito1 »

Mám najnovšiu verziu androidu a neofik rom som nedával keďže ho mám v záruke a nechcem ju stratiť ...
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů