Kaiser KO mini usb

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
Tom6
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: stř bře 26, 2008 20:54

Kaiser KO mini usb

Příspěvek od Tom6 »

Tak pánové a je to tady.První problém s Kaisrem.Chtěl jsem udělat soft reset a místo do dírky jsem strčil stylus do konektoru usb.Kousek se mi ho odlomilo.Narovnal jsem ho zpátky,zatím to funguje,ale nepotřebuju aby přestal třeba nabíjet zrovna když to budu co nejmíň potřebovat.Dá se to vyměnit?S tím že to asi bude muset navštívit servis tak nějak počítám.Jen mám obavu aby nemuseli měnit celou desku.Což se asi moc nevyplatí.Díky za rady.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Kaiser KO mini usb

Příspěvek od htcjirka »

Samotny konektor se da vymenit,nevim jestli ve VSP Data ti to vymeni(mozna ti nabidnou celou zakladni desku coz je blbost samozrejme),ja na tyto vymeny mam sveho servisaka(zrovna pokud jde o miniUSB ci microUSB konektory).
Objednat se da napr. zde
http://www.mnshop.cz/zbozi-1985-htc_min ... nektor.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Tom6
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: stř bře 26, 2008 20:54

Kaiser KO mini usb

Příspěvek od Tom6 »

V pátek jsem komunikoval s pánem z VSP data a vymění jen konektor a bude to stát cca 500.V pondělí jim to tam odesílám.Netroufám si na to kaisera rozdělat a ještě něco měnit.Ale díky za info. 8-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Kaiser KO mini usb

Příspěvek od htcjirka »

To je urcite vynikajici cena a pristup ;-) protoze dnes uz se velice malo opravuje a vsechno by nejradsi menili cele.
Tom6
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: stř bře 26, 2008 20:54

Kaiser KO mini usb

Příspěvek od Tom6 »

Z toho jsem měl právě strach,protože výměna desky by asi nebyla levná záležitost a asi by bylo vhodnější koupit jiného...
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 3 hosti