Facebook heslo

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
edkis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: úte pro 28, 2010 10:05
Zařízení: iPhone 6s

Facebook heslo

Příspěvek od edkis »

Vcera som kupil Omniu 7 zlinkoval som Gmail kontakty s Facebook kontaktami lenze ak prejdem na People Hub do What's New tak neustalo odo mna pyta heslo s dovodom ze to predchadzajuce je nespravne. Zadam heslo vsetko je OK ale po nejakej dobe opat to iste. Ma niekto podobny problem ?
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Facebook heslo

Příspěvek od dzordanobruno »

Vypni a zapni telefon. Po vypnutí mu dej alespoň 10s oraz než ho zapneš. Pak uvidíš. Pokud problém potrvá. Smaž a nainstalluj aplikaci znovu. Pokud ani tak nebude porlbém vyřešen. Smaž FCB - stejně je to zlo!! :D
edkis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: úte pro 28, 2010 10:05
Zařízení: iPhone 6s

Facebook heslo

Příspěvek od edkis »

Ja nemam FB nainstalovany ale mam v Accounts pridany FB kvoli kontaktom a ten v People HUBe po mne stale pyta "spravne" heslo.
Miroslav Havlíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 203
Registrován: stř pro 24, 2008 16:26
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Facebook heslo

Příspěvek od Miroslav Havlíček »

Napadá mě zkusit změnit úplně heslo FB.
Uživatelský avatar
monohauser
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř pro 22, 2010 18:43
Zařízení: nexus 7, iPhone 5

Facebook heslo

Příspěvek od monohauser »

Ja mam to same akurat s Fim... skusal som restor telefonu, odinstalovani aplikaci, vypinani nic nepomaha na tu aplikaci sa mi neda prihlasit ....
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Facebook heslo

Příspěvek od jerry_stolarik »

To nebude problem s aplikaci.. Mne funguji obe v poradku.... Spis s Facebook zabezpecenim... Skuste se podivat na Facebook do nastaveni...
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Facebook heslo

Příspěvek od Jiří Hrma »

Také bych to viděl na problém v nastavení zabezpečení FB účtu případně v oprávněních pro "aplikaci". Sice trochu OT, ale já mám na iOS zase jiný problém - když z oficiálního FB klienta odešlu nový status nebo uploadnu fotografii, zobrazí se pouze na mém profilu a na zdi s novinkami se už nikomu neukáže. Bohužel se mi aplikace nezobrazuje ani v nastavení zabezpečení pod mým FB účtem, nepomohla ani opětovná reinstalace... ale je zajímavé, že když se skrze aplikaci přihlásí třeba kamarád se svým FB účtem, vše funguje, problém je pouze u toho mého a podle těchto diskuzí to vypadá, že nejsem sám, ale týká se to většího počtu účtů. Už jsem zkusil kontaktovat podporu na FB, tak uvidím, zda se někdo ozve a pokud by se tobě ten problém na WP7 nepovedl vyřešit, doporučoval bych provést to samé.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů