HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
nyusika
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř kvě 19, 2010 10:03
Zařízení: Nexus S

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od nyusika »

...plne funkcna cestina, teraz som to skusal znova...zda sa mi lepsie to pracuje s LauncherPro Plus a aj nacitavanie marketu sa tusim zlepsilo...celkovo sa mi zda telefon ryxlejsi, ale to moze klamat z dovodu HR...
Uživatelský avatar
Levapw
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv črc 08, 2010 11:30
Zařízení: BlackBerry Q10
Bydliště: Ostrava

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Levapw »

MichalSykora" Děkuji za informaci,moc mi to pomohlo.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

tak Launcher Pro je obecne rychly launcher a to i oproti naitivnimu lancheru googlu.
Santino
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát zář 03, 2010 15:11
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Santino »

Mám jeden problém, nedokážem odhadnúť koľko mám voľných predplatených minút a často pretelefonujem celý paušál a ešte veľa nad, je nejaká možnosť v telefóne sledovať prevolaný čas, prípadne nejaká aplikácia na sledovanie doby hovoru?
Fercic
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 18, 2010 19:23
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Fercic »

Určitě zkus Call Meter z Marketu
radulus
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: ned čer 27, 2010 9:41
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od radulus »

Dobrý den. Mám problém s PDF soubory. Téměř žádný soubor mi nejde spustit. Vždy to napíše nelze optevřít tento soubor. Stává se to taky někomu? Když stahnu do počítače např. jízdní řád a pošlu do mobilu, jede to, ale když tentýž stahnu mobilem nejde to. Nebo když z počítače pošlu jakykoli jiny PDF v telefonu to prostě neotevřu. Nemáte tušení v čem by mohl být problém? Děkuji. Prošel jsem tohle forum celé a ani jinde jsem to nenašel, díky

-- doplnění předchozího příspěvku (stř lis 10, 2010 9:55) --
Santino píše:Mám jeden problém, nedokážem odhadnúť koľko mám voľných predplatených minút a často pretelefonujem celý paušál a ešte veľa nad, je nejaká možnosť v telefóne sledovať prevolaný čas, prípadne nejaká aplikácia na sledovanie doby hovoru?
doporučuji app Stats
pupue
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát lis 19, 2010 21:13
Zařízení: nokia

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od pupue »

Prosím Vás, bliká nějakým způsobem htc desire při přijetí sms, zmeškaném hovoru atd? ...děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Cleric »

Desire má vpravo nahoře notifikační diodu která tě upozorní jak na zmeškaný hovor tak sms nebo email. Ale bliká snad jen 5 minut, ale na marketu jsou nějaký aplikace které tu dobu dokážou prodloužit, osobně nevím ale které.

Edit: hledej ve vláknu o Desiré tam to bylo určitě už řešeno a vyřešeno.
sysell
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 04, 2010 23:55
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od sysell »

Ludia, kupil som desire, mam ho zo 3 dni a som sklamany, pri prvom zapnuti a hrani sa s nim taku pol hodinu sa 2x resetol, mrzol, robil chyby a pod. Dal som reset - obnovenie povodnych nastaveni, skusal som to take 2 hodiny vsetko ok ale uz zase 2x ma hodilo len tak pri pozerani stranky na homescreen, a raz zamrzol ze som musel vybrat baterku, to v priebehu pol hodiny.
Tak isto sa mi zda ze ma velmi plechovy zvuk - vysky bez akejkolvek hlbky a relativne tichý je to normalne? To moja stara nokia bola podstatne lepsia.
Dalsia vec pisu ze v nastaveniach ma byt nejaka zaloha, ja tam vobec nemam taku polozku ako nastavenie osobnych udajov. Neviem co robit, je ten android taky smjd, ci to reklamovat? - uz ich vidim ze s tym nic nespravia....
hasufeal
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 20, 2010 21:05
Zařízení: Nokia n82 > HTC desire > LG Optimus 3D

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od hasufeal »

ja mám telefon cez mesiac, som s ním úplne spokojný...samovoľný reset telefonu som ešte nezažil, jediné čo ma občas naštve že sa nenačíta widget počasia...ale stačí nahodiť novú scénu a je to ok. trochu ma sklamal fotoaparát..to je bieda..a neviem či som jediný použivatel ...ale asi to bude tak, že zo zvukom som celkom spokojný...na nokiu to síce nemá, ale inak to bohate postačuje kvalitou..hlasitosť by mohla byť lepšia...veľmi často prepočujem zvonenie.
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Cleric »

Telefon mám něco málo přes půl roku a jsem s ním naprosto spokojený. To že jsi narazil zrovna na špatný kus HW je škoda, ale to neznamená že ho tady budeš takhle hanit. :evil:
Telefon má možná pár slabých míst, ale to se dá překousnout... :)
Heblik
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 29, 2010 16:26
Zařízení: iPhone 4s

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Heblik »

Ja bych ho zkusil reklamovat at ti prehraji fw. Neni normalni aby se po 2 hodinach takhle resetoval a mrznul.
To Cleric: Nechapu proc o nem pises, ze tady ten telefon nejak ocernuje. Koho by to nestvalo, ze mu novy telefon dela takovou neplechu. Jmenuje se to tu diskuzni forum a nazor tu muze napsat kazdy at pozitivni nebo negativni. ;-)
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Cleric »

Nemusí tady hned psát co je to za šmejd..... hold vadný kus a není jediný kdo tady s tím má problémy a u nikoho jsem se nesetkal s takovou reakcí... Jen mi to od něj přišlo moc přehnané.
sysell
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob pro 04, 2010 23:55
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od sysell »

Ja som sa len pytal ci je to normalne ze to mrzne, teraz sa s tym bavim asi 3 hodiny z toho 2x sa resetol. Klikam pomerne rychlo tam, hentam a zrazu reset. Chcel som vediet ci je to normalne alebo to musi makat a hotovo.
Nic som s tym zatial nerobil mam to od tmobile nebrandovane:
android 2.2
verze jadra 2.6.32.15-g6a358a9
htc-kernel@and18-2 #!
cislo sesteaveni: 2.10.405.2 CL226611
cislo software 2.10.405.2

skusim im zajtra zavolat ci ma prepnu na technika co na to povie.
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Cleric »

Rovnou jim to odnes tohle je na reklamaci.
Heblik
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 29, 2010 16:26
Zařízení: iPhone 4s

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Heblik »

JJ na jejich custom romky jsou u T-mobile experti. Zanest a prehrat fw a honem :twisted:
Ja mel prave na Desire smulu ohledne konstrukce. Tak jsem se ho zbavil a ted kdyz je v bilem provedeni(skoda ze neni i v cernem u nas na trhu|) zas po nem koukam. Jenze porad nevim zda do nej jit nebo ne uz jen kvuli te male pameti na aplikace. Vim ze existuji ruzne upravy na tohleto, ale nevim zda tohle muj mozek pobere a budu schopen si to upravit sam. Jinak jak je ted verze Froyo 2.2 je nejake zretelne zrychleni i v hrach? Nejsem sice nejak naruzivy hrac, ale obcas jsem si neco zahral a tak porad nevim zda uz je to lepsi a hry se moc nesekaji. Myslim tim hry od gameloftu. Desire HD a SGS jsou uz moc velke padla na me a Desire Z vyypada k svetu, ale hw qwerty nepotrebuji. Skoda ze nedelaji Zetko bez klavesnice, ale to bych chtel moc no :tlem:
xcookx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: úte zář 22, 2009 21:10
Zařízení: Nokia e51,Samsung s5230,HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od xcookx »

Nemate nekdo problem ze se vam loupu tlacitka pod displejem?Loupe se mi sipka a domecek tak nevim jestli to mam dat rekalmovat nebo ne.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od htcjirka »

Urcite je to reklamovana zavada,stejnym problemem kdysi trpelo HTC HD2
Jirka996
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv říj 14, 2010 13:14
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Jirka996 »

Nevíte, jestli je normální, že když celý den, s kratšími přestávkami, používám internet, že dvakrát denně dobíjim? Vím, že u takto výkonných smartphonů je běžné denní dobíjení, ale toto se mi zdá moc. Broudám po netu přes Operu Mini i přes vestavěný prohlížeč. Nacházím se pouze v oblasti, kde je EDGE, příp ještě někde GPRS. Telefon mám od Vodafonu. GPS a Wifi nepoužívám. Nevíte někdo, jak výdrž baterie zvýšit? Předem díky za pomoc. Jirka
Uživatelský avatar
Levapw
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv črc 08, 2010 11:30
Zařízení: BlackBerry Q10
Bydliště: Ostrava

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Levapw »

Zdravím. Měl jsem v HTC Desire nainstalovaný program Z1 TV live,běžel bez problému.Po odinstalování z HTC mi už,ale nejde tento program nalést v Marketu.Nevíte co s tím? Děkuji moc.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 74 hostů