Ako zmeniť gmail účet na Android markete?

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Smallblot
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned říj 24, 2010 12:00
Zařízení: HTC Desire

Ako zmeniť gmail účet na Android markete?

Příspěvek od Smallblot »

Ahojte,

pri zadávaní e-mailovej adresy do Android marketu som si zadala svoj klasický gmail účet. Samozrejme odvtedy mi automaticky sťahuje maily z tejto schránky aj do Desire, čo nechcem aby robilo. Chcela som si teda tento mail zmeniť. Snažila som sa pôvodný účet vymazať, ale vypísalo mi to, že to používa iná aplikácia a že zmazanie účtu je možné len tvrdým resetom. Telefón mám asi týždeň, takže veľa nastavení som si už porobila, rovnako posťahovala aplikácie, atď., takže nerada by som to riešila takýmto spôsobom. Je nejaká iná možnosť, ako by som si mohla zmeniť tento pôvodný gmail účet za iný - nový? Chcela by som si tam dať novovytvorený gmail, ktorý by bol len pre účely Android marketu.

Vďaka
jenda89
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 106
Registrován: úte kvě 18, 2010 21:59
Zařízení: htc desire

Ako zmeniť gmail účet na Android markete?

Příspěvek od jenda89 »

Ahoj,když tam vložíš jinou simkartu,chce to po tobě znovu heslo k gmail účtu který je potřeba pro market a jiné,jako potvrzení o uživateli.Takže tam dej jinou sim a klidně tam můžeš napsat jiný gmail účet a heslo.
Smallblot
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned říj 24, 2010 12:00
Zařízení: HTC Desire

Ako zmeniť gmail účet na Android markete?

Příspěvek od Smallblot »

Dala som tam druhú kartu a naozaj pýta opäť heslo. Dala som tam druhý gmail účet, ale synchronizoval ho len s kontaktami, gmailom a s kalendárom nie - pričom ponuku tejto sychronizácie tam nemám ani v ponuke. Ten druhý účet som sa snažila opäť vymazať, ale zase s rovnakým výsledkom, že ho používa stále iná aplikácia. Skúšala som vypnúť celú synchronizáciu - bezvýsledne. + samozrejme stále pýta heslo k tomu pôvodnému účtu a možnosť ho vymazať je stále v ponuke len tým tvrdým resetom.
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Ako zmeniť gmail účet na Android markete?

Příspěvek od Cleric »

Poradil bych stáhnout program na zálohování dat třeba http://www.cyrket.com/p/android/tw.nick ... Reinstall/ nachází se i na Marketu a pak provést HR a v nastavení změnit co je zapotřebí.
Smallblot
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned říj 24, 2010 12:00
Zařízení: HTC Desire

Ako zmeniť gmail účet na Android markete?

Příspěvek od Smallblot »

Už sa stalo, nakoľko som nikde na nete nenašla žiadnu odpoveď, ktorá by fungovala. :) Trošku tvrdý krok, ale aspoň budem nabudúce vedieť :)
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Ako zmeniť gmail účet na Android markete?

Příspěvek od Radek Jahoda »

Já to vyřešil následovně.
Jeden účet mám na google apps a ten mi synchronizuje kompletně. Bohužel market nepodporuje google maps, tak jsem si přidal druhý účet, který mám na google ale v menu nastavení->účty a synchronizace jsem si vybral tento druhý účet, otevřel nastavení a zkušil všechny synchronizace.
Tím jsem dosáhl toho že mám v telefonu 2 účty, synchronizuje se pouze jeden a market bere oba dva.
Smallblot
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned říj 24, 2010 12:00
Zařízení: HTC Desire

Ako zmeniť gmail účet na Android markete?

Příspěvek od Smallblot »

Neviem či to chápem správne, ale ja som tým pádom v podstate robila opačný postup, v prvom rade som nastavila účet v Markete a ten si ho zvolil ako za hlavný, ktorý už nešiel zmeniť. Nonstop sťahoval maily, ktoré som nechcela, aby sťahovalo. Ak by som sťahovanie vypla, vypnem i prístup k marketu. Proste celé zle. Druhý účet mi problém absolútne neriešil - market si stále pamätal účet prvotný, synchronizácie tam neboli všetky, tým pádom som to nemohla zmeniť. Takže to pre mňa vyriešil ten HR, aj keď to bolo radikálne riešenie, ale radšej teraz po vyše týždni ako po pol roku.
Doteraz aj tak nechápem ako sa ti podarilo, že ti Market berie obidva účty, pretože o niečo také som sa snažila dosť dlho a neúspešne, ani po výmene SIM, ako radil jenda89, takže skôr mám pocit, že mi z tvojho príspevku niečo uniká (?). :)
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Ako zmeniť gmail účet na Android markete?

Příspěvek od Radek Jahoda »

Market bere všechny google účty které jsou v telefonu.
Jedinný problém je v tom že koupě je vázána na účet a když si ho odstraníš z telefonu tak přijdeš i o ty aplikace, dokud si účet opět nepřidáš.
Jak píšu: po fleshnutí romky jsem zadal google apps účet, pak jsem si otevřel menu, dal přidat účet a zadal svůj gmail účet kde mám pár aplikací a hned mu zakázal synchronizaci.
Zapoměl jsem na restart.
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: Ako zmeniť gmail účet na Android markete?

Příspěvek od Sir Sprice »

Tady by me zajimalo, jak zmenit nick na marketu.. predpokladam.nekde na google ucte

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
lesanka3
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 09, 2010 21:38
Zařízení: lgp5OO

Ako zmeniť gmail účet na Android markete?

Příspěvek od lesanka3 »

ahojte - prosím vás mám problém, ktorý tu v podstate aj rozoberáte - neviem ten telefon presvedčiť na učet z gmailu aj som si vytvorila nový účet zadala a vôbec nehrozí napísal nejaký anglický oznam ide ma šlahnúť z neho - Cant establish a reliable data connection to the server - vie niekto čo s tým treba robiť?
MajklHTC
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát dub 26, 2013 13:42
Zařízení: HTC ONE X +

Ako zmeniť gmail účet na Android markete?

Příspěvek od MajklHTC »

Prosím Vás mám podobný problém. Měj jsem HTC ONE X a přešel jsem na plusko. Ten starej jsem prodal kamarádovi.
Nemohu ale z jeho telefonů odstranit můj gmail účet abych zabránil narušení soukromí. Pořadí mi někdo ? Ten stejný účet
už používám na novém smartphonu. Díky moc
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Ako zmeniť gmail účet na Android markete?

Příspěvek od hudyss »

Tak snad si udelal HR pred prodanim?
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Ako zmeniť gmail účet na Android markete?

Příspěvek od Cleric »

MajklHTC píše:Prosím Vás mám podobný problém. Měj jsem HTC ONE X a přešel jsem na plusko. Ten starej jsem prodal kamarádovi.
Nemohu ale z jeho telefonů odstranit můj gmail účet abych zabránil narušení soukromí. Pořadí mi někdo ? Ten stejný účet
už používám na novém smartphonu. Díky moc

Co si takhle přečíst manuál před každým použití zařízení.........
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Re: Ako zmeniť gmail účet na Android markete?

Příspěvek od strojvudce »

Změn si heslo na Googlu. A kámoš se už nikam do tvého Googlu nedostane. Když už jsi to udělal takhle.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti