Barevné pruhy na obrazovce

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
Adista
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte dub 15, 2008 16:37

Barevné pruhy na obrazovce

Příspěvek od Adista »

Zdravím,
asi rok jsem používal diamonda s ROM Eržika full ale nedávno když sem ho restartoval tak se mi na obrazovce objevili 3 barevné pruhy s informacema o telefonu a nejde s tím nic dělat. žádný reset nepomáhá. Občas když vyndám baterku třeba na den tak se pak spustí ale když ho vypnu a zapnu tak zas naběhnou jen ty pruhy. Když zkusím přehrál ROM tak to normálně nainstaluje ROMku ale po dokončení instalace zase naběhnou jen ty barevné pruhy.
Nevíte někdo co s tím?
Díky :-)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Barevné pruhy na obrazovce

Příspěvek od Jiří Hrma »

Myslíš tyhle pruhy?
Obrázek

Na Xda-developers měl někdo podobný problém jako ty, ale zůstalo to bez odpovědi. Každopádně zkusil bych do Diamondu naflashovat originální ROMku od výrobce (najdeš na XDA-Devu nebo tady). Jakmile budeš mít ofiko ROM zpět v telefonu, zkusil bych buď znovu přehrát HardSPL a nebo tam přímo nahodit StockSPL. Případně nemusíš ani flashovat ofiko ROM a můžeš jen zkusit nahrát novější verzi HardSPL loaderu, třeba to pomůže. Měj na paměti, že vše děláš na vlastní nebezpečí, takže pozorně čti, co se k tomu na Xda-devu píše. Snad to rozjedeš.
jamesak
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát říj 08, 2010 17:51
Zařízení: MDA IV

Barevné pruhy na obrazovce

Příspěvek od jamesak »

Mám úplně stejný problém, proved jsem měký reset a mám pruhy, romka mi nejde přehrát, po 1% to spadne. Telefon na nic nereaguje, jen vyndat baterku... Je to na vyhození?
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů