Nepřijde brzy BB?

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Nepřijde brzy BB?

Příspěvek od GreenArrow »

Chtěl bych se zeptat,rozhodl jsem se definitivně pro blackberry s klávesnicí,tak bych se chtěl zeptat,má BB nějaké intervaly po kterých obnovuje řadu komunikátorů s klávesnicí?Jako apple? Že 9700 bylo představeno v listopadu 2009 a 9000 předtím byla v květnu 2008,jen by mě zajímalo,jestli není ohlášeno nějaký nový komunikátor,kupovat budu v červenci a nerad bych koupil v červenci 9700 a v srpnu vyjde nový model..moc díky za reakce :smile:
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Nepřijde brzy BB?

Příspěvek od Standa »

Pokud budeš takto uvažovat, nikdy si nic nekoupíš :-). Jinak u BB neuděláš chybu současným komunikátorem. V plánu je nějaký vysouvák s velkým dotekovým displejem, tak pokud bys chtěl něco takového, počkej si. Pokud ale chceš klasickou blackberryovskou formu, kup klidně současný stroj. Když srovnáš třeba BB (2008) se stejnou řadou r. 2010, zjistíš, že jedinou větší změnou je 2x větší ramka a trackpad místo trackballu.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Nepřijde brzy BB?

Příspěvek od jerry_stolarik »

No nevím nevím....V příštím čtvrtletí má vyjít nový Blackberry OS 6...A ještě pořád není jisté že budou uvolňovat updaty na tento systém pro starší modely... Hlavně kvůli velikosti RAM.. Docela se bojím že pro OS 6 bude 512 MB minimum. Což má zatím jen 9650...

Takže koupit zařízení v červenci..a pak dva měsíce později výjde úplně nový OS....jinak prý ma BB na letošek připraveno až 15 nových modelů...zatím známe 9100 a 9650..ty už jsou představeny...pak uniklé fotky a videa 9800 Slideru...a taky 9670 Večka...a to je zatím vše..uvidíme co bude ten zbytek....

Na druhou stranu souhlasím se Standou....když budeš pořád čekat na lepší model.tak nikdy nic nekoupíš...
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Nepřijde brzy BB?

Příspěvek od GreenArrow »

o tom slideru jsem nevěděl,vemu asi ten,v červenci už bude doufám
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Nepřijde brzy BB?

Příspěvek od jerry_stolarik »

JJ... Ten Slider vypadá rozhodně zajímavě..Ještě ale není ani oficiálně představený....Takže s dostupností v červenci na českém trhu bych moc nepočítal...
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Nepřijde brzy BB?

Příspěvek od Standa »

element332 píše:No nevím nevím....V příštím čtvrtletí má vyjít nový Blackberry OS 6...
Jasně, nový OS. Já jsem ho moc nebral v úvahu, protože stávající 5 mně vyhovuje snad ve všem :-).
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Nepřijde brzy BB?

Příspěvek od jerry_stolarik »

No mě taky OS 5 velmi vyhovuje.... Na OS 6 se ale stejně hodně těším....Hlavně na WebKit Browser....
bobo.cz
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: ned bře 14, 2010 21:53
Zařízení: BlackBerry Bold 9000
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Nepřijde brzy BB?

Příspěvek od bobo.cz »

Kromě BlackBerry 9800 Slider, 9670 Flip a eventuelně Storm3, bude upgrade na OS v6 dostupný pro BlackBerry 9700 Bold, 9650 Bold, Pearl 9100 a 9105, Storm2 9520 a 9550. ;)

To GreenArrow:
- kdyz si poridis BB 9700 neudelas zadnou chybu. Zmeny jsou opravdu minimalni, muzes tezit z vetsi uzivatelske zakladny. Ale co se tyce napr. BB 9000, tak mnoho lidi na nej stale neda dopustit - vcetne mne. Na crackberry.com byla dokonce akneta, zda by lide chteli aby RIM udelal opet pristroj stejny jako BB 9000, pouze s novejsimi parametry. Vetsina byla pro, protoze ac je 9000 trochu buclatejsi, pridava naopak na pohodlnosti pri psani a manipulaci. :)
carmelo
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř čer 16, 2010 17:27
Zařízení: eLG

Nepřijde brzy BB?

Příspěvek od carmelo »

nevíte kdy bude dostupný na trhu ten novej BB 9650? jaká by měla být cena? a jakej je rozdíl 9650ky od 9700ky? díky za případný info :) ..ta 9650ka se mi celkem líbí, ale pokud bude cena jako 9700 tak je to pro mě bohužel moc :(
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

Nepřijde brzy BB?

Příspěvek od Gater »

Taky už přemejšlím o koupi nějakého BlackBerry, HW klávesnice by se opravdu šikla. Myslíte, že se brzy objeví ty nové stroje, jako Curve 3G nebo nějaký nový Bold ? U nás je to asi nereálný, co ? :???: Jinak jsem našel nový BB 9700 za 10 tis.. A nevite, jestli se u BB da nejak synchronizovat SMS zprávy tak jako je to u WM na MyPhone ?
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů