Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od NeoPlex »

vidis to me nenapadlo, ze staci vymazat cache :) ja to pak resil zalohou apk souboru v astro manageru a mam taky po problemu :)
reborn
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte čer 22, 2010 10:22
Zařízení: HTC Desire

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od reborn »

Mam Froyo a celkově hodnotím kladně. Ale je tam pár much i po několikanásobném vypnutí a zapnutí Desire. Například widget FriendStream, pokud ho chci aktualizovat ručně, tak se mi to povede VŽDY až po druhém kliknutí. Při psaní sms naležato mi občas přestane reagovat klávesa mazání a obnoví se mi až po vyjetí a znovu najetí do psaní dané smsky. Nic jiného jsem zatim nezaregistroval, někdy něco se objevilo, ale už se to neopakovalo, takže netřeba zmiňovat.
Uživatelský avatar
amirinda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 19, 2010 13:41
Zařízení: HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od amirinda »

mě se po nainstalování Froya přestala ukazovat nabídka po zastrčení USB :-(
Uživatelský avatar
amirinda
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: pon črc 19, 2010 13:41
Zařízení: HTC Evo 3D
Kontaktovat uživatele:

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od amirinda »

restartem myslíš zapnout a vypnout? to když udělám tak to jde, ale když to odpojím a chci znova připojit tak opět pomůže jen vypnutí a zapnutí :-(
mukl
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř črc 14, 2010 19:58
Zařízení: HTC Desire

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od mukl »

Jsem už uplně poslední, nebo je tu ještě někdo, kdo nemá update na Froyo?
Tuna
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte kvě 25, 2010 10:46
Zařízení: HTC Desire

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od Tuna »

Ad Froyo: Zatím jsem nezaznamenal žádné mimořádné novinky. Co jsem ale zaznamenal, je zvuk oznámení SMS během hovoru. Dřív SMS přišla a nevěděl jsem o ní, ale teď mi to během hovoru a na úkor hlasu druhé strany přehraje oznamovací melodii, takže druhého není slyšet. Tomu dávám palec dolů.
beenox
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob srp 22, 2009 12:11
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od beenox »

Nevím, jestli se to zde řešilo, ale nevíte jak u Androidu 2.2 docílit transparentního Genie Widgetu? Předem děkuji za reakce..
Uživatelský avatar
Levapw
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv črc 08, 2010 11:30
Zařízení: BlackBerry Q10
Bydliště: Ostrava

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od Levapw »

Zdravím.Poslal jsem dotaz na T-Mobile,ohledně Froyo.

Text zpravy: Dobry den. Mam HTC Desire, brandovany T-mobilem s verzi finwaru 2.1. Vysel od HTC novy finwar Android 2.2 Froyo, ktery mi muj HTC stale nenabizi. Pravidelne sleduji ruzna fora na internetu, zabyvajici se HTC a je mi ponekud zahadou, proc u nebrandovanych telefonu jsou aktualizace davno k dispozici a T-Mobile, stale nic nenabizi.Nerozumim tomu,proc T-Mobile branduje telefony a pak nechava zakazniky nepatricne dlouho cekat na nove verze finwaru. Prosil bych, vase vyjadreni k me zadosti,proc tomu tak je a kdy bude novy finware 2.2 Foyo k dispozici. Je to velice nerozumne, takto se chovat ke svym zakaznikum. Dekuji za vasi fundovanou odpoved. S pozdravem.
Odpověď:
Vazeny pane ......
zasilame Vam odpoved na e-mailovou zpravu ze dne 17. srpna 2010.
Aktualne nabizene verze finwaru k mobilnim telefonu naleznete na nasich strankach http://www.t-mobile.cz" onclick="window.open(this.href);return false;. Bohuzel Vami pozadovany novy finware 2.2 Foyo pro HTC Desire v tuto chvili nenabizime. Nase technicke oddeleni momentalne tuto verzi pripravuje, ale presny termin, kdy jej pridame k uzivani zakaznikum bohuzel zatim nevime. V tuto chvili probiha jiz testovani produktu. Mrzi nas, ze pro Vas v tuto chvili nemame priznivejsi informace.
S pozdravem a pranim prijemneho dne
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od NeoPlex »

bohuzel co dodat... T-mobile se v tomhle nesmyslne posunuje vzdy o krok zpet. Tohle je politika zavedana z dob prvnich MDA. Kdy diky otevrenemu OS meli moznost zarizeni nacpat ruzovym balastem. V dnesni je dobe je velky boom smartphonu s otevrenym OS a dotykovym displejem a tim padem prichazeji casteji a mnohem podstatnejsi aktualizace systemu. Na tuto zmenu uz pristoupili vsichni krom T-mob. V dnesni dobe bych si uz telefon od T-mob nekoupil, aspon do te doby nez zrusi tuhle nesmyslnou politiku "vlastnich" (chapej zbytecne zahlcenych) firmwaru.
mukl
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř črc 14, 2010 19:58
Zařízení: HTC Desire

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od mukl »

Já mám třeba nebrandovaný přístroj a aktualizaci mi to také stále nenabízí. Už mě to celkem štve teda :evil:
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od NeoPlex »

protoze to posilaji po vlnach, nejsou tak vykonne servery, aby to poslaly na vsechny zarizeni naraz.. byly tu i pripady co jim prisla aktualizace, ale nebyli v dosahu wifi, tak to zakazali a odpoledne jim to uz neslo a museli opet cekat, tak jako tak ty mas aspon jistotu, ze aktualizace lita od T-mob zadna neexistuje ani... zatim..
kazdopadne premyslim neodklep sis ji uz nejak? prece jenom je to uz docela dlouho... jsi snad posledni clovek, ktereho znam co mu jeste nic neprislo
mukl
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř črc 14, 2010 19:58
Zařízení: HTC Desire

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od mukl »

Právě, že ne... Zkouším i ruční vyhledávání a pořád nic...
Doggiesek
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned srp 22, 2010 22:26
Zařízení: HTC DESIRE Froyo

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od Doggiesek »

Nevim kam zaradit a abych nedelal novej thread, asi to nejvic pasne sem
Froyo on Desire
1) pri probihajicim hovoru, kdyz prijde sms, mozna to dela i u mailu, to jsem zatim nepostrehl, prehraje foun zvuk, takze po jeho dobu neslysim ani prd z toho co mi dany do telefonu rika )o; Mam za to, ze jsem tu uz nekde na to narazil, ale nemohu to najit. Jde s tim neco?
2) zdechl Peep, vcera jsem jeste mohl aspon posilat Tweety, ikdyz se mi uz neukazali v telefonu, ale odeslaly se, pak jsem v zoufalstvi se odhlasil a zpet uz prihlasit nejde, mele to, ze je spatny jmeno heslo, ale tim to neni. Trochu jsem hledal a je nas vic co jim to nejde, reseni jsem zatim nenasel, klasickej Twitter jede, HTC Sense Twitter nejde stejne jako Peep.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od NeoPlex »

s prvnim ti neporadim, jeste jsem se s tim nesetkal a to druhe ano prestal fungovat peep, je to kvuli zmenam API, a dokud HTC nevyda opravny patch pro peep, tak to ani fungovat nebude
Santino
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát zář 03, 2010 15:11
Zařízení: HTC Desire

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od Santino »

Od vcera mam Froyo a prestal mi fungovat pristup na Market, vypisuje mi "Doslo k chybe, skuste to pozdeji" skusil som aj restart no nic sa nezmenilo a neviem sa do Marketu dostat, viete mi niekto poradit co s tym?
Doggiesek
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned srp 22, 2010 22:26
Zařízení: HTC DESIRE Froyo

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od Doggiesek »

JackalJackal trosku off topic ale vidim v signature, ze mas baterii 2600mAh, jaka je spokojenost? Pomohlo to? Ja totiz vydrzim sotva pul dne )o; Prvni dny jsem se utesoval, ze si s novym founem moc hraju, ale ted uz si myslim, ze jde o bezne pouzivani s vyuzivanim funkci pro ktere jsem si Desie poridil a ta vydrz je slabota.
Uživatelský avatar
Levapw
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv črc 08, 2010 11:30
Zařízení: BlackBerry Q10
Bydliště: Ostrava

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od Levapw »

Zdravím.Tak, už má někdo Froyo 2.2 na brandovaném HTC Desire od T-Mobilu? Já teda ne. :-D
geoffrey
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon čer 14, 2010 9:43
Zařízení: Lumia 920, XPERIA Z, LG2, Lumia 925, OPPO Find 7a

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od geoffrey »

Tak já tedy ano :) A funguje bez problémů.
Uživatelský avatar
Levapw
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv črc 08, 2010 11:30
Zařízení: BlackBerry Q10
Bydliště: Ostrava

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od Levapw »

Tak, na T-Mobile je tato informace: :lol:
Kdy budete mít k dispozici oficiální FOTA update?
Novější systém Android 2.2 Froyo je nyní ve fázi testování, pokud testy budou úspěšné, mohl by být tento OS dostupný ve 4Q 2010.
Uživatelský avatar
vacan
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob led 31, 2009 17:56
Zařízení: HTC Desire

Android 2.2 Froyo na Desire: Postřehy, zkušenosti, názory

Příspěvek od vacan »

Od. T-mobile ze 17.9.2010
Dobrý den,
omlouváme se zdržení, ale rádi bychom vás ujistili, že aktualizace operačního systému je skutečně již z naší strany plně otestována a schválena k distribuci. V současné době čekáme na formální finální schválení od výrobce a bezprostředně poté začne postupná aktualizace na vaše jednotlivá zařízení. Očekáváme tedy, že během několika dní budou první HTC Desire v síti updatovány.

Tak snad už :-)
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů