Diskuse - Roms, 2.2 a 2.3

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od NeoPlex »

to je nejake divne... normalne zapinam tel se sipkou zpet, zvolim bootloader, telefon se restartuje a na displeji je trojuhelnik s vykricnikem. Pripojim tel. a spustim ....bat a telefon najede do recovery menu, zadny prekryti tam nemam. Nevim kde by jsi mohl mit chybu, zkus si zalohovat kartu a normalne je ve win naformatovat na fat32 a pak s cistou kartou provest v tom tel. napartovani, ale nevim jestli to vyresi tvuj problem s "dvojitym" recovery
geoffrey
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon čer 14, 2010 9:43
Zařízení: Lumia 920, XPERIA Z, LG2, Lumia 925, OPPO Find 7a

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od geoffrey »

U mě to probíhá úplně stejně, jen když potvrdím příkaz na té žluté obrazovce, provede se ten, co je "pod" ní na té zelené.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od NeoPlex »

jaka zluta obrazovka? ta co je i v ofiko romce (potom co drzis zpet pri startu) tak bilou barvu podkladu a pak recovery (z davkoveho souboru) je uz jen zelene. Zluta obrazovka je snad jen kdyz po spusteni recovery zmacnkes volume nahoru a power, tak ti to skoci do toho menu, ze ktereho spoustis fakerecovery, ale pokud spoustis recovery z pc batem, tak ten krok s volume up nedelas..
geoffrey
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon čer 14, 2010 9:43
Zařízení: Lumia 920, XPERIA Z, LG2, Lumia 925, OPPO Find 7a

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od geoffrey »

Já mám na hlavní stránku Bootloaderu zelené písmo a když spustím Windows_recovery.bat, tak mě naskočí další nabídka, kde je písmo žluté. Tam se pohybuji Trackballem, ale jak píši, většina povrzení trackballem vykoná příkaz z té první nabídky ( zelené písmo ) a ne z té, na které pracuji ( žluté písmo ).
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od janiss »

Tak neviem co je na tom prevdy ale vraj uz dnes bude oficialny updat pre desire na 2,2 froyo.Neviete ako to byva a kedy sa to asi dostane ku mne?Podla coho to spustaju?Mam telefon normalne z predajne nie na akciu.
geoffrey
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon čer 14, 2010 9:43
Zařízení: Lumia 920, XPERIA Z, LG2, Lumia 925, OPPO Find 7a

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od geoffrey »

Tak jsem si nainstaloval ROM Manager a vypadá to zatím, že bych to mohl naformátovat tam. Uvidíme :)

-- doplnění předchozího příspěvku (pát črc 30, 2010 11:14) --

Tak mi prošlo vytvoření partition v ROM manageru, dal jsem reboot, Wipe a mám čistý systém HTC 2.2. Froyo. K dispozici 140 MB. Ve FAT32 patition je skutečně o 512MB méně. Kouknul jsem se na nainstalované aplikace na kartě a není tam nic. A to jsem již instaloval Astro manager. Jak to na tu kartu sakra dostanu :twisted: Co jsem četl, tak by se tam ty aplikace měly instalovat automaticky.

Tak se povedlo !!! :twisted: Po instalaci většiny aplikací, co používám, včetně Motonav a NDrive mám ještě 115MB volné interní paměti. Díky za spolupráci
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od foreveryone »

Jestli správně chápu tuto diskuzi, tak pro správný chod systému je třeba vytvořit ext3 swap oddíl na sd kartě ručně ??? Jinak je v systémové paměti o 70mb míň ?? To si android ten odkládací oddíl neudělám sám při formátování karty v telefonu, nebo je to jen pro rootlé zařízení??
tomiskavac
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 21, 2009 12:21
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od tomiskavac »

Tak jsem právě našel tento článek.
http://www.engadget.com/2010/07/30/offi ... apture-to/" onclick="window.open(this.href);return false;
že by konečně?
geoffrey
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon čer 14, 2010 9:43
Zařízení: Lumia 920, XPERIA Z, LG2, Lumia 925, OPPO Find 7a

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od geoffrey »

foreveryone píše:Jestli správně chápu tuto diskuzi, ...
Ne tak úplně. Jde o to, že primárně Android ukládá vše do interní paměti. Desire s novými ROM ( i staršími ) jí zrovna neoplývá a velmi rychle dojde ... Poté systém hlásí nedostatek paměti a nedovolí další instalace. Takže aby jsi mohl ukládat aplikace na kartu, musíš mít Root a takovou ROM, která to umí ( viz. spousty diskuzí všude možně :) ) A k tomu potřebuješ mít také správně upravenou SD kartu, tzn. 2 partititon ( 1. FAT32 a 2. Ext3 ). No a mě pořád nešlo naformátovat tu kartu správně, až se mi to povedlo přes ROM manager.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od janiss »

No zevraj tu spravu potvrdil aj nejaky mark z htc.Neviem kto to je ale vyzera to doveryhodne.Najdete to na android.sk a este ma zaujima ako to chodi ked spustia ten updat tak ci to majh vseci naraz alebo niekto skor a niekto neskor podla coho to robia?
tomiskavac
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 21, 2009 12:21
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od tomiskavac »

JackalJackal píše:tomiskavac: zajímavá zpráva, ale počkej to zklamaní, až nic o víkendu nebude, už mi připadá, že je moderní, pořád psát o tom kdy to bude a stejně nikdo neví nic, ale pracovníci HTC. Nemyslím tím tebe a tuto zpravu. :wink:
Sice se na Froyo také těším, ale nějak to neprožívám. Až bude, tak bude.
Ale, když už jsem ten článek našel, přišlo mi to jako dobrý nápad se podělit s těmi, kteří se nemůžou dočkat.
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Re: Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od foreveryone »

geoffrey píše:Ne tak úplně. Jde o to, že primárně Android ukládá vše do interní paměti....
Ok, diky za popis
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od janiss »

ja nebudem len cakat ja budem aktualizovat :-) http://www.mojandroid.sk/android-telefo ... nto-vikend" onclick="window.open(this.href);return false;

-- doplnění předchozího příspěvku (sob črc 31, 2010 17:10) --

mate uz ten updat?Pretoze ja este nie a sirspice ho uz ma nechapem aky je v tom rozdiel akoto ze on to ma a ja nie?

-- doplnění předchozího příspěvku (sob črc 31, 2010 22:12) --

Sir spice ako je to teraz s tym novym androidom vidis rozdiel v rychlosti.Kurnik mozno si jediny co froyo ma nikto to nema ani v holandsku este nechapem.Odkial si kupil desire?VSeci ti zavidime.Preco si sa ani neprisliel podelit o zazitky z ofiko froya.Sem s tym uz cakam. :-)
plusik
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř kvě 07, 2008 17:14

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od plusik »

Froyo je online :-)
viktor4555
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned čer 20, 2010 17:32
Zařízení: HTC Desire

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od viktor4555 »

Froyo uz aj na Slovensku !
tomiskavac
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 21, 2009 12:21
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od tomiskavac »

Od neděle cca 18:00 už jedu na oficiálním Froyo. Žádné výrazné zrychlení jsem nezpozoroval, ale už jsem pár aplikací přesunul na SD a rázem mám ještě cca 60MB místa. Ty aplikace, které mám, zatím běhají bez problémů a těch pár nových funkčností je super.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od NeoPlex »

zrychleni je patrne hlavne pri pouzivani livewallpapers, ruznem scrollovani atd.. nejvic je to videt v benchmarku linpack, kde se vykon zvysil z 6-7MFLOPS (2.1) na 38-40MFLOPS (Froyo), ja pocituji i rychlejsi browser
Redeemer
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát kvě 28, 2010 18:36
Zařízení: HTC Desire

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od Redeemer »

stava se vam taky s novym ROM ze po vypnuti displeje nekdy zustanou svitit klavesy pod displejem? me se to stalo uz parkrat.. :/ (telefon sem updatnul oficialne pres nabidnutou aktualizaci)
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

Diskuse - Roms, [Update] Official 2.2 Rom!!!

Příspěvek od mKabel »

To mi semtam dělá i 2.1... odemknu, zamknu a ok
nyusika
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř kvě 19, 2010 10:03
Zařízení: Nexus S

OTA Bravo_HTC_EU_2.10.405.2

Příspěvek od nyusika »

...nabehol uz niekomu update na nove OTA???skusal som to instalnut, ale akosi to neprebehne...

RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.10.405.2_R_Radio_32.44.0 0.32U_5.09.05.30_2
http://shipped-roms.com/shipped/Bravo/R ... signed.exe" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 hostů