Názvy souborů Samsung TouchWiz aplikací

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Odpovědět
zvirek
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob črc 10, 2010 12:03
Zařízení: Samsung Omnia II

Názvy souborů Samsung TouchWiz aplikací

Příspěvek od zvirek »

Nevíte kde zjistit názvy ( a ev. uložení, kde hledat ) TouchWiz aplikací od samsungu ? ( myslim tim prostredi pro SMS, emaily, kontakty atd.), ktere nahrazuji ty orginalni z WM 6.5 ?

Dam priklad: Windows/tcalendar.exe spusti TouchWiz kalendar ( ktery se lepe ovlada prsty, nez en windowsacky ).
Rad bych si upravil SPB Mobileshell, aby misto orig. WM aplikaci oteviral yo Samsunacke.
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Názvy souborů Samsung TouchWiz aplikací

Příspěvek od Kasprik »

Nějak tě nechápu, vždyť u Shellu jdou nastavit aplikace jak z W tak ze Samsungu.
zvirek
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob črc 10, 2010 12:03
Zařízení: Samsung Omnia II

Názvy souborů Samsung TouchWiz aplikací

Příspěvek od zvirek »

Tak mi poraď jak to udělat, aby ta stavová ikona na základní ploše o přijaté zprávě otevřela Samsung aplikaci SMS.
Nebo když se proklikám do : Spouštěč - zprávy - textové zprávy , se otevřela Samsung aplikace SMS.
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Názvy souborů Samsung TouchWiz aplikací

Příspěvek od Kasprik »

No já to mám tak, že na ploše mám danou tu ikonu se dvěma balónky a to je aplikace Samsung na zprávy a dál tam mám taky tu stavovou ikonu s počtem zpráv, když na ní kliknu tak se mi zobrazí doručení zprávy a na ty když kliknu tak jsem ve zprávách Samsung. Na plochu jdou dát skoro všechny aplikace od Samsungu a to Přidat miniaplikaci-zkratka-programy.
zvirek
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob črc 10, 2010 12:03
Zařízení: Samsung Omnia II

Názvy souborů Samsung TouchWiz aplikací

Příspěvek od zvirek »

1. jakou ikonku se 2 balonky myslis (muzes foto ? )
2. kdyz kliknes na tu SPB ikonu s poctem dorucenych zpav, tak jsi v prehledu dorucenych, a potom kdyz kliknes na jednu z dorucenych, ak ti ji to zobrazi, ale nikoliv v Samsung zpravach, ale v normal WM zpravach !
3. tudiz mas na plose 2 ikony a zpravy ( jednu signalizaci dorucenych a jednu na psani novych ) tomu se chci vyhnout
4. vetsinou novou zpravu pisu pres kontakty ( dam vybrat kontakt a potom napsat SMS ) a treba tam bych potreboval, aby me to hodilo do Samsung SMS.

Cosi jsem zachytil na angl.forum o moznosti udelat invisible link, pomoci nejakeho Widgetu ( ze jakoby pretahnes nevidtelnou ikonu odkazujici na tvuj program na jinou standardni a tim nahradis jeji funkci ), nevis o tom neco ?
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Názvy souborů Samsung TouchWiz aplikací

Příspěvek od Kasprik »

No jak píšeš, kliknu na ikonu spb o doručených zprávách a když pak kliknu na jednu z nich tak mě tam naskočí prostředí samsungu zpráv. To samé mám u těch kontaktů když vyberu kontakt, dám napsat zprávu tak mě to skočí do prostředí Samsungu zpráv a píšu. Ty dvě ikony tam mám proto, že to je nejrychlejší způsob jak se dostat ke zprávám a přes tu ikonu Samsungu/ dvě barevné bubliny vypadající jako balonky/ jsem hned ve zprávách-doručené, odeslané, k odeslání, koncepty, odstraněné. Tu druhou tam mám proto že vidím že mi přišla nová SMS. To samé s kalendářem ten od W je takovej titěrnej na stylus a proto mám na ploše kalendář/plán/ od Samsungu a ten mi stačí.
zvirek
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob črc 10, 2010 12:03
Zařízení: Samsung Omnia II

Názvy souborů Samsung TouchWiz aplikací

Příspěvek od zvirek »

no ale ten kalendář od Samsungu ti zase neukáže nadcházející události, takže tam zase musíš mít i ten SPB i tu ikonu od Samsungu, a to právě nechci tam mít dublované ikony.

P.S. covece, ty 2 balonky, takovou ikonku tam fakt nemam, jedina ikona od Samsungu pro zpravy je obrazek obalky s napisem ZPRAVY.
Kasprik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: pon bře 08, 2010 10:23
Zařízení: Omnia II

Názvy souborů Samsung TouchWiz aplikací

Příspěvek od Kasprik »

No nadcházející události to ukáže až když na to klikneš, ale to neřeším protože já mám události s připomenutím a tudíž třeba den před událostí mě to automaticky upozorní na displeji a zvukem že je událost a zobrazí se třeba " narozeniny táta, máma " atd.. Jinak na běžné úkoly " holič, schůzka atd"používám od SPB tu velkou ikonu "úkoly".
Verzi SPB mám 3.5.3 a mám tam fakt všechny ikony programů od Samsungu. Ukázal bych fotku, ale nevím jak jí sem vložit. Přes nějaké Rajče net. atd. to dávat nechci.
P.S. ikonu obálky tam mám taky, ale pod tím je napsaný Email.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Omnia II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů