HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Slovencinu to nema ale aj cestina je pohoda myslel som ze mi to bude vadit ale pohoda celkom som si zvykol.A cestina slovensko znamena asi ze kde si tvoje umiestnenie podla mna na jazyku sa tam nic nemeni.
Dawik
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: stř kvě 05, 2010 22:59
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Dawik »

janiss píše:Na co je k tomu potreby root?Neexistuje nejaka app co to jednoducho dokaze?
existuje: "gmote" ti dokáže streamovat hudbu aj video (ne divx!) do mobilu. Musíš být ale ve stejné síti nebo mít veřejnou ip na počítači. A samozřejmně jednoduchou aplikaci na počítači, která ti umožní se na něj dostat.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Ale mne nejde o to aby som mohol stremovat hudbu a tak ale aby som videl proste plochu pc na desire nech som kdekolvek.Proste napr aby som mohol hodit film do konvertora ked niesom pri pc alebo co ja viem vseobecne.Ale na HD2 som mal aplikaciu od zakladu remote desktop a tam to v pohode islo.Musi nieco existovat aj na android podla mna.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Dam ti odpoved kterou vim, ze nechces slyset, ale nemuzu si ji nejak odpustit. Vyprovokovalo ji tve spojeni WM a Windows desktop. Takze. Nahod na desktop GNU/Linux a spust na nem ssh server a ziskas moznosti o jakych se ti ve Windows ani nezda. Jo a na Androidu si musis dat nejaky ssh klient, ale tech bude mnoho.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Sorry ale ja som laik vobec nerozumiem tomu co si napisao.Ale chcem to urobit tak aby to bolo ze na windowse sa mi to ani nezdalo :)
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Tady je řešení tvého požadavku: Remote Desktop Client
mancusco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte úno 26, 2008 17:50

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mancusco »

ta aplikace je myslím přesně opak co chce, ale zkusit to může. 20 USD není tak moc. :tlem: Ta aplikace na WM bylo takové udělátko, podle mě to bylo na dvě věci, pro tyhle účely existovaly daleko lepší, měl jsem to ale nikdy nepoužil, čert ví proč to chce, aby to šlo opačně tak to zřejmě bez rootu nepůjde. Už to zavřete, je to blbost
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

o com to pises ako opacne ja chcem vidiet destop pc na desire aky je to problem?a wm to dokazal perfektne.Uy som rozchodil phony my pc app ale na wm to bolo lepsie tuna nieje vela moznosti a pc musi byt prihlaseny az tak sa da ovladat.
mancusco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte úno 26, 2008 17:50

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od mancusco »

aha, já jenom že remote desktop bylo taky udělátko zobrazující WM na PC, tak sorry
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

v pohode inac aj na desire to ide celkom v poho asi este som velmi netestoval ale ja pocitac zamikam a vedsinou mam pc zapnuty a zamknuty nikdy nie odomknuty a desire sa nevie pripojit ked je zamknuty iba ked uz je prihlaseny a odomknuty.A wm to vedel normalne som sa prihlasil na HD2 a natukal heslo do fonu a islo to a pc sa tvaril ze nic nerobi bol normalne zamknuty na stole.Ale tuna na desire je vsetko vidno na pc co robim na fone.Neviem ci som to zrozumietelne opisal ale dufam ze hej :-)
geoffrey
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon čer 14, 2010 9:43
Zařízení: Lumia 920, XPERIA Z, LG2, Lumia 925, OPPO Find 7a

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od geoffrey »

Zdravím, tak jsem se jako mnoho dalších stal po asi 5ti velmi aktivních letech s WM majitelem Desire a Androida. Jak jsem u WM opravdu velmi zkušený uživatel a znám je perfektně, u Androida jsem nováček. Sice se do toho dostávám hodně rychle, mám ale několik problémů. V současné době mě konkrétně trápí 2. První problém je to, že nevím jak nastavit, aby se mi display nevypínal, když je zařízení připojeno na kabelu ( kolébka a držák v autě ). Jediné nastavení je display vypínat po nějakém intervalu nebo ne. U WM byla možnost toto rozdělit na nastavení s baterií a na napájení. Hodně toto používám a hrozně mně vadí, když se mi display vypíná. 2. problém je to, že když si nastavím na telefonu tichý či vibrační režim, aplikace stejně vydávají zvuky !!! Toto konkrétně u her. Nevím co s tím. Jistě bude mnoho dalších dotazů, ale toto je zrovna aktuální. Díky za radu.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Pavel Vlasák »

1. Stáhni si nějakou aplikaci na Marketu která ti dá nejlépe widget na plochu a vždy manuálně budeš muset aktivovat trvalé svícení pokud budeš chtít.
2. Nehraju, ale co po diskuzích čtu jsou nějaké aplikace ve smyslu Audio Manager, ten by to mohl dokázat, ale nevím. Nezkoušel jsem nemám tu potřebu.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

Android ma vic hlasitosti nez WM... WM mel jen vyzvaveni a system, ten byl pak pro vse ostatni. Android ma vyzvaneni, media (hudba, filmy hry), budik a jeste asi dalsi dve.. ted si nevybavuju jake. V kazde aplikaci, ktera spada do urcite skupiny funguje kolibka pro regulaci hlasitosi prave na danou vec. Jednoduzse prehrava se hudba kolibka reguluje hlasitost medii, nic se nedeje, kolibka reguluje vyzvaneni atd.. pokud chces mit o vsem prehled tak si stanhni, jak kolega doporucuje, audio manager ktery zobrazuje uroven nastaveni hlasitosti pro kazdou systemovou funkci a muzes je v jednom widgetu nastavovat dle libosti
geoffrey
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon čer 14, 2010 9:43
Zařízení: Lumia 920, XPERIA Z, LG2, Lumia 925, OPPO Find 7a

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od geoffrey »

Tomu bych i rozumněl, ale chci jen jednoduchou věc. Vypnu zvuk, telefon je tichý, zapnu zvuk, telefon hraje. Nic víc nepotřebuji. U napájení bych to potom tím witgetem asi vyřešil, i když je to napínák na ohybák...
viktor4555
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned čer 20, 2010 17:32
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od viktor4555 »

Ako stahovat z internetu mp3 alebo video sa mi len pusti nikde to nemozem najst
K_O
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 29, 2008 6:40

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od K_O »

taktiež odporúčam Locale. Stojí síce 10USD a je to jednoduchá aplikácia, ale doteraz toho neľutujem. Neviem však či ide kúpiť aj inak než cez market, a na ten musíš mať root.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Geoffrey......nasiel som ti nastavenie aby sa ti display nevypinal ked to mas pripojene v nabijacke alebo inde.Nastavenia-aplikacie-vyvoj a tam to je stredna moznost neviem preco je to takto zahrabane ale mas to tam a nemusis pouzivat ziadnu app.

A inac k tym zvukom to je jedna z vela veci koli comu milujem android na wm to bolo uplne na ho... ked som pozeral na wm film alebo pocuval hudbu a stiahlo som zvuk a potom ked som ho zabudol naspet pridat tak som nepocul ze mi zvoni fon co sa mi stalo casto ale tu to je so zvukmi uplne skvele.Chcel by som sa opytat jednu vec este.Niekde v niektorych nastaveniach su este dalsie nastavenia ked stlacim menu ale nikdy neviem kde este su poschovavane take skrite nastavenia.Napr minule som este len zistil ze ked nastavujem budit a stacim menu tak tam su nastavenia na hlasitost budik atd co som vobec nevedel podla mna by to mal telefon nejak ukazat ze sa tam a tam da este stlacit menu a vyvolat nejaku ponuku.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Jen podotknu, že u Androida nejsem ochoten dát 11 $ nebo euro. Můj strop je do 5 $ nebo euro a myslím si, že lze na Marketu najít vždy nějakou alternativu zdarma. Jen aby se ceny aplikací nedostali na úroveň WM, to bych byl nerad. :???:
Geoffrey......nasiel som ti nastavenie aby sa ti display nevypinal ked to mas pripojene v nabijacke alebo inde.Nastavenia-aplikacie-vyvoj a tam to je stredna moznost neviem preco je to takto zahrabane ale mas to tam a nemusis pouzivat ziadnu app.
Šikovné, díky.. :wink:
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Nieje zac ale neviem k comu je to dobre aby sa display nevypinal?Na co sa to da vyuzit?
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Prakticky si to aplikace u kterých by to bylo zapotřebí pohlídají, ale jinak při hraní si s telefonem to někdy není na škodu. :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů