HTC Desire nebo ne???

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Havris
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv čer 10, 2010 19:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Semily

HTC Desire nebo ne???

Příspěvek od Havris »

Zdravím
Plánuji si koupit své první HTC a uvažuji o ANDROIDU...ale bohužel nemám mobilní internet a zatím ho neplánuji...telefon by byl denně připojen k mé domácí Wifi síti...
tak jestli by pro mě bylo moudré tento výborný stroj kupovat...nebo jestli byste mě doporučili něco jiného???
Rád si poslechnu Vaše názory...
Děkuji
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire nebo ne???

Příspěvek od Pavel Vlasák »

Mám ho týden a v tuto chvíli nevím jestli bych si ho znovu koupil. Pro mne má až nepřijatelně malou výdrž na jedno nabití a katastrofálně nekvalitní reproduktor. Jinak si však Desire zaslouží jen samou chválu a Android má v sobě obrovský potenciál. Až bude náladička, tak jej rootnu a pěkně se v něm pohrabu. :)
mancusco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte úno 26, 2008 17:50

HTC Desire nebo ne???

Příspěvek od mancusco »

Desire určitě ano, jenže bez mobilních dat, a to nejenom Desire, bude jeho funkčnost poloviční, nechápu proč se mám doma připojovat na WiFi z telefonu, když mám pohodlnější PC, to pak jakýkoliv smarphone ztrácí smysl. Investuj do mobilních dat, 1 GB na měsíc by ti mohlo stačit, nakonec koupit si hračku za 11.000 a šetřit měsíčně pár stovek ....

-- doplnění předchozího příspěvku (ned čer 13, 2010 12:30) --

[quote="Mere Cypher"][/quote] Žádný telefon s touto funkcionalitou a výkonem nevydrží déle, za to Desire nemůže, ale výrobci baterií, jinak Tattoo měl o hodně lepší reprák, ale nepoužívám to, tak mi to je jedno
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1165
Registrován: sob úno 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Pardubice

HTC Desire nebo ne???

Příspěvek od Pavel Vlasák »

HD2 s malinko menší kapacitou baterie vydrží mnohem déle, potíž vidím v systému Android.
mancusco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte úno 26, 2008 17:50

HTC Desire nebo ne???

Příspěvek od mancusco »

To máš asi pravdu, ale ne Android jako takový, ale jeho funkce, neustálá kontrola aktualizací na marketu, zapomeneš vypnout GPS atd., je to jiný systém, který neustále šahá na data, WM to dělá méně
7framm
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 14, 2010 19:28
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire nebo ne???

Příspěvek od 7framm »

Myslím, že výdrž baterie není tak špatná, stačí se jen trochu starat o zapnutý služby. Při SMS, pár telefonech, chvilkovým brouzdání po internetu a trochu odreagování při nějaké hře mi baterie vydrží 4 dny. Funkce jako Wifi, data přes GSM, vysoký kontrast displaye, GPS, ... zapínám jenom když potřebuji. Samozřejmě pro někoho to může být omezující ...

Co se týká GSM dat, tak souhlasím, že bez mobilního internetu ztrácí většina dnešních telefonů svoje kouzlo. Když se podívám na nabídku operátorů všichni nabízí nějaký minimální datový tarif za pár stovek. Používám to nejpomalejší za zhruba 250 kč měsíčně a taky se na tom dá přežít. Není to žádná závratná částka a nemusím se omezovat v používání telefonu. Zase to pro někoho může být pomalý ... ten si může připlatit za lepší internet, já si při načítání radši chvíli počkám a ušetřený prachy propiju ;-)
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire nebo ne???

Příspěvek od Cleric »

No gratuluji. Já se můžu snažit jak chci a přes dva dny se s baterkou nedostanu. Spíš nabíjím vždy večer abych měl jistotu že vydržím zase až do večera.
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

HTC Desire nebo ne???

Příspěvek od AtoM. »

Nebo si vždycky můžeš za pár stovek koupit náhradní baterku. Tu svoji nosim v peněžence a když jsem víc dní mimo proud, vždycky ji můžu během pár vteřin vyměnit.
(Zdravim iPhonisty :grin:)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HTC Desire nebo ne???

Příspěvek od barberry.pha »

Taky zdravim ;) ja kdyz potrebuji nekam kde neni el. Tak si nabiji externi dock, vypadato jako obal a ma to v sobe baterii takze kdyz vybiji iphone dam ho do docku a zacne se mi dobijet a muzu ho i pouzivat rovnou nebo si pockam az se mi dobije, stejny jako externi baterie, no problem ...
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů