HTC Desire - obecná diskuse

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
Odpovědět
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Takze odporuca sa urobit pred aktualizaciou hardreset?
nyyo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon čer 22, 2009 15:14
Zařízení: HTC DESIRE HD - OFFICIAL - FROYO_2.2

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od nyyo »

No podla mna ano ja som to robil aj ked som mal WM a flashoval som ROM.
A pri androide urob to iste najskor vsetko zalohuj a potom urob reset a naslede flash.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Asi to tak urobim budem mat istotu ze bude s fonom secko ok ale kebyze bola prvda ze froyo vyjde tento mesiac tak ani nenahravam tuto rom rovno by som pockal na froya.Ale ci tok bude to nik nevie.Keby ze htc dalo ofiko spravu ze bude tento mesiac tak by to bolo super ale asi nebude.Inac aktualizacia cez fota ma velmi potesila nevedel som ze aj android v htc to tak vie velmi ma to tesi dufam ze aj froyo bude cez fota.
Lumiq
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned kvě 17, 2009 10:30
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Lumiq »

nevíte, kde by se dalo zjistit, co bylo za změny v té aktualizaci, kterou desire stahoval?? nějak se mi nepodřailo na stránkách htc nic najít :(
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od janiss »

Nooo to by aj mna zaujimalo.
Uživatelský avatar
okpentax
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv pro 11, 2008 18:48
Zařízení: iPhone, HTC HD2
Bydliště: Slovensko

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od okpentax »

Ja zatial nevidim ruzovy displej. Dufam, ze uz ani neuvidim. Inu zmenu som si zatial nevsimol.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

diskusi k rom smerujte do topicu s diskusi o romkach, zmen tam je nekolik...
t66mek
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv čer 03, 2010 10:20
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od t66mek »

zdravím všechny příznivce komunikátorů, mám takové dilema mezi Desire a N8 nevím který. Stále listuji na fórech a čtu novinky ohlědně N8 která se prý má prodávat v Německu 24.srpna takže k nám přijde opravdu až tak počítám říjen,listopad cena se pohybuje někde kolem 13000,- ale jak to bude v reálu to nikdo neví takže bych musel čekat.
-Potom tady je její operační system Symbian ^3 který má být v N8 ale už bude končit protože koncem roku má vyjít ^4 a prý se to nebude moci přehrát takže aplikace a vše k tomu určené, bude asi problém někde stáhnout
- jako plus beru její velikost, je o 5mm kratší, o 6mm tenší, takže v kapse to nebude až tak velký problém
- jinak si myslím že telefon je dobře nabitý technologiemi a hodně velké plus dělá 12MPix foťák
- co se týče Desire, tak ten má užasný design, chtěl bych skusit Android - (mám symbian)
- naopak je větší, má jen 5MPix foťák a baterie??? jak to s ní doopravdy je

díky za jakoukoliv odpověď k mému rozhodování
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od foreveryone »

JackalJackal píše:Jak připojit telefon k počítači, abych viděl složky v telefonu v počítači ?? Nemyslím přes USB přímo kartu. Je jiná možnost, jak připojit telefon a vidět jeho složky ?
na wm existuje jeden prográmek kterej zpřístupní složky telefonu přes wifi, fungovalo to přes webový prohlížeč hodně jsem to používal ale nevím jestli je něco podobného i na android ....
článek:
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=39&t=18561
nebo:
http://www.julien-manici.com/windows_mo ... te_access/
t66mek
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv čer 03, 2010 10:20
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od t66mek »

JackalJackal píše:O N8 nic nevím a jestli chceš něco vědět o Desire, stačí pročíst tuto diskusi. :wink:
tak se tě zeptám jak dlouho ti vydrží nabity desire ? a jake je nošení v kapse?
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

jedinou velkou výhodu u N8 vidím ve fotáku.. ten bude mít bezkonkurenční (ikdyž pořád to nebude klasický foták, kvůli velikosti chipu), záleží na co budeš chtít tel. používat. Desire má určite lepší displej a určite lepší procesor :!: docela mě Nokia fascinuje, že u takovéhle high end novinky používa CPU se starou technologií ARMv6. Nokia je mín vysoká, ale je zase tlustší o 1.1mm zdá se to málo, ale na tlouštce to je poznat. Symbian je pro jednodužší uživatele, já bych ho už nechtěl.. navíc i v té dotykové verzi je moc znát, že systém byl původně navržen pro nedotykové telefony a prostě pro mě celkově je to nepěkný systém.. jo na N95 to bylo fajn, ale u dotykových telefonů se mi prostě nelíbí. Android je moderní systém, perfetkně ovladatelný a dává naprostou volnost v úpravě vzhledu, jak uživatel požaduje. Mimo jiné je to jeden z nejrychlejších OS, konkuruje iPhonu a v mnohých směrech ho překonává... hlavně ted v nové verzi Froyo. výdrž baterky ti nesrovnám.. nevím. Desire může podle zacházení vydržet třeba i 3 dny, ale to si ho moc neužiješ. Mně s přehledem vydrží celý den.. ale jsou i uživatelé co ho používají pomalu jako notebook a pak ho dobíjí dvakrát denně :)
K_O
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 29, 2008 6:40

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od K_O »

t66mek: aj keď všetky tvoje otázky sú tu niekoľkokrát zodpovedané tak ti odpoviem.

Ja by som do symbianu nešiel. Ale to je len subjektívne. Mal som ešte 6630 teraz v domácnosti máme už len E71 a E52 takže neviem aké sú N-kové verzie s posledným symbianom. Ale musel by tam byť obrovský pokrok aby to bolo možné porovnávať s WM a androidom. Ako veľkú výhodu tých E modelov vydím obrovskú výdrž. Kľudne 7 dní pri volaní niekoľko (2-3) hodín denne, to sa mne môže len snívať už posledných 6 rokov. Nemal som zariadenie ktoré by vydržalo v bežnej prevádzke dlhšie ako 2 dni. Výhodu jednotlivých OS si však musíš zodpovedať sám, čo potrebuješ a čo od toho očakávaš.
Neviem kde si zobral že N8 je o 6mm tenšia. Pokiaľ ja viem tak naopak desire je o 1mm tenší ako N8, je o 5mm dlhší a tuším 1mm širší. Váhu majú rovnakú. Desire má väčší display s lepším rozlíšením, výkonnejší procesor. Android na ňom je naozaj rýchly a ako to tu už bolo viac krát spomenuté, telefón reaguje na všetko okamžite a to tak že naozaj iphone pri ňom vyzerá pomalý. O N8 nemám šajnu ako ide, takže ťažko povedať, ale osobne neverím že to odladili tak aby to bolo porovnatené.
Foťák 12Mpix na takom čipe je výsmech :). Ale je to marketing. Avšak Desire má slabý foťák, takže určite bude ten na N8 lepší (myslím). Na Desire som za mesiac urobil asi dve fotky a to za zlých svetelných podmienok. Baterka je na tom tak, že ak ho používaš tak ho musíš denne nabíjať. Avšak mám pustenú wifi 8hodín denne, nonstop som online , 1-2 hodiny webu, 30minút hovoru, nejaké emaily, hodinu GPS. Napríklad môj posledný diamond vydržal kľudne 2-3 dni na nabitie, ale 1,5 hodiny na webe ho vymlátili úplne, 2 hodiny GPS taktiež. Takže by som povedal, že Desire v záťaží vydrží dosť, avšak nieje to telefón na vybavenie dvoch telefonátov denne. To by ma mrzelo že ho musím kvôli tomu každý deň nabíjať.
t66mek
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv čer 03, 2010 10:20
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od t66mek »

jo fotím rád, nejvyšší počet MPix co jsem vlastnil bylo 5 N95 8gb (nejlepší foun jaký jsem měl) a N85 (nejhorší foun jaký jsem měl). Prosím tě nerozumím verzi ,,FROYO" jinak ty aplikace se musí stahovat jen přes wifi? Přes PC to nestahneš?
K_O
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: čtv kvě 29, 2008 6:40

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od K_O »

ak fotíš rád dopraj si nejaký slušný fotoaparát. Froyo je posledná verzia android 2.2. Súčastná ktorá sa nachádza v predávaných desire je 2.1. Ale už tá je neskutočne rýchla, ale podľa majiteľov ktorý už majú rôzne froyo rom je ešte rýchlejšia. Aplikácie idú inštalovať aj z pc.
t66mek
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv čer 03, 2010 10:20
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od t66mek »

a jak tam dostanu tu novou verzi? taky jsem četl že se všechno prej ukládá na ramku co je na tom pravdy? čím dál tim víc se přikláním k Desiru
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od NeoPlex »

všechno tady máš popsané.. tak použij tlačítko hledat prosím. Jak psal kolega počet MPix neurčuje kvalitu fotek... se 6MPix fotákem budu dělat 10 krát lepší foto než 12MPix Nokia.. protože ve fotáku je úplně jiný a hlavně vetší chip. Froyo je nová verze Androidu a díky Just in time compileru je ještě 2x-5x rychlejší, má naitivní podporu flashe 10.1 a webový prohlížec je nejrychlejší na světě+ další výhody... aplikace tu jsou řešeny na x místech.. jdou instalovat z karty, ale i z marketu (wifi nebo Edge,gprs/3G)
ifco
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte úno 17, 2009 13:20
Zařízení: Samsung Galaxy S2
Bydliště: Praha

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od ifco »

Crashdown píše:zdá se mě to a nebo froyo zobrazuje šedou barvu na stránkách htc? :-) místo růžové
Stale zobrazuje ruzovu. Ale urobil som test. Ruzova je len u JPG na webe. Ako nahle je obrazko PNG, 24bit PNG alebo GIF tak seda je realne seda a nie do ruzova
Urobil som maly test http://81.2.225.147/desire/" onclick="window.open(this.href);return false;
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Crashdown »

pokud jsem nebyl slepej, tak mě rozbrazoval šedou, žádná růžová, teď sem zase hodil nějakou jinou romku, 2.1 a je to zas vidět růžově, tak nevím
Crashdown
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř kvě 12, 2010 0:15
Zařízení: HTC Desire

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od Crashdown »

to není potřeba ne? satelity se ti najdou při najetí do navigačního programu.
MiroS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: čtv úno 04, 2010 9:18
Zařízení: Lumia 920

HTC Desire - obecná diskuse

Příspěvek od MiroS »

A máš s tým dajaké problémy, mne nabieha GPS signál ovela rýchlejšie ako napr. u HD2 aj s aktualizovaním quick GPS...

dokonca v Sygicu nabieha signál neskutočne rýchlo, cca do 5 sekúnd...
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů