Ochranna Folie na HTC Desire

Diskuze o komunikátoru HTC Desire (Nexus One)
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od foreveryone »

já bych řek že obalovat celej telefon do folie je nesmysl, zvlášť když desire má na zadním krytu tu pogumovanou povrchovou úpravu pro jistější držení, na displej to určitě smysl má přece jen nevíte co se může stát a radši dát dvě stovky na fólii než pak denně hledět na rýhy :D já jsem vždy používal brando a měnit nehodlám, navíc z offic eshopu vyjde na 13$ což je krásná cena a lepší než u SS :)
Redeemer
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát kvě 28, 2010 18:36
Zařízení: HTC Desire

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od Redeemer »

nj od branda :) zkus nekdy invisible shield a nebudes psat ze to je nesmysl :)
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od NeoPlex »

ja teda nejsem moc zastance noseni telefonu ve sprcce :)
Gorr GrimWolf
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 27, 2010 20:58
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Lety, Czech Republic

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od Gorr GrimWolf »

Taky ne, tuhle sem viděl člověka co měl iPhone v nějakém ohromném kovovém pouzdru. Bože můj, tak proč se ty telefony furt zmenšujou? Když je pak polovina lidí umísti do schránky, co vypadá jako tank? On se odře ten telefon, no co.

Já dostal nádherné hodinky, bál sem se položit ruku na stůl, mají kovový tah a poškrábali by se. Stalo se, jsou plné vlasových rýh, ale co se dá dělat, taky sem je nestrčil do pouzdra. Prostě to ukazuje na jejich historii, stejně tak telefon.
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od foreveryone »

takže dá se nosit desire v pohodě v kapse bez obalu? páč můj D2 měl neuvěřitelně měkký zadní kryt a dal se poškrábat prakticky od miniaturních prachových částic ...

Přesně tak každá věc se po nějaké době používání nějak poznamená a nikdy nebude stejná jako v první den.
Gorr GrimWolf
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte dub 27, 2010 20:58
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Lety, Czech Republic

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od Gorr GrimWolf »

Já ho zatím nosím tři týdny, možná měsíc jen v kapse a bez jediného škrábance. Zadní kryt je pogumovaný, takže vydrží. Spíš jde na něm vidět, pokud jsou ruce trošku zpocené. Což mě osobně vadí, třeba v létě tomu prostě nezabráním.
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od Sir Sprice »

foreveryone: kde kupujes ty folie Brando? Jinak z ciziny jsem ani nikdy nic nekupoval a nevim, jak to funguje, diky za info
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od barberry.pha »

Ja si poridil taky na iphone radeji folie a kupoval jsem nejaky noname na ebay za par dolaru asi 6ks a musim rict ze po vice jak mesici co ji mam nalepenou tak zadny skrabanec a zadny problem. Cimz chci naznacit ze tim ze se i u desire a vsech pristroju s kap displejem nepouziva stylus ze mi prijde mozna zbytecne kupovat drahy folie kdyz prece jenom briskem prstu ho tezko poskrabu, u odporovych displeju jsem pouzival brando a bylo to hlavne kvuli stylusu kde ty noname byly za chvili poskrabany.
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od foreveryone »

Já jsem chtěl kapacitní display hlavně kvůli tomu, že nahoře není tenká měkká vrstvička ale tvrzený sklo, který by mělo něco vydržet a když se pak člověk dívá na videa kde po hd2 jezdí lámacím nožíkem a pak tam není vidět žádná rýha tak si řekne pohoda žádný folie, nic. Ale pak tady už pár lidí říkalo že sklo displaye u desire není tak moc tvrdé a dá se snáze poškrábat, neříkám bříškem prstu ale třeba v kapse od nějakých nečistot apod. trošku škoda :(

Jinak nákup ze zahraničí probíhá dá se říct stejně platba přes paypal - tam je potřeba se zaregistrovat a spojit paypal konto s bankovním účtem a nahrát nějakou fakturu kde máte adresu aby si ověřili že jste to fak vy.

jinak offic. shop brando:
http://shop.brando.com/bw-ultraclear-pd ... 1d039.html
Docent
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 18, 2008 20:26
Zařízení: Dell AXIM X51v, Vodafone 845
Bydliště: Kousek od Rudé záře

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od Docent »

spojit paypal konto s bankovním účtem
WTF?
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od foreveryone »

? :D no když zaplatím něco přes paypal, tak ta platba sice proběhne okamžitě ale tím se vlastně vytvoří příkaz a po nějakým dnu se ty peníze odečtou z běžnýho účtu, stejně to jde provýst i naopak...
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od barberry.pha »

Foreveryone: tak ja se taky tesil na kapacitni ze to pujde bez folie ale kdyz jsem videl displej po roce pouzivani, je pravda ze on mobil nejak setri a kde ho polozi tam je :) , tak jsem se taky rozhodl ze folii na kapacitni vyzkousim, podarilo se mi za dolar i s postonym koupit pres ebay 6 ks folii na iphone a jak jsem psal po vice jak mesici folie porad v pohide bez skarabncu, nosim mobil normalne po kapsach :)
Slo mi o to ze ty kvalitnejsi folie jsem pouzival spise na pristrojich kde jsem pouzival stylus kterym ta folie dostavala zabrat a u nich se pak poznala kvalita, na kapacitni bych si asi folii za 200kc nekoupil :)
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od foreveryone »

jo táák, něco na tom bude, ale možná jsi měl štěstí na dobrej kup! :D
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od barberry.pha »

OT: dobry kup by to byl kdybych si pak za 3 tydny neobjednal folie znova protoze ty prvni neprisli a s ebaye mi neposlali mail ze ten prodejce byl zrusen atd ... takze mi pak prislo tech folii 12 :))) ale i tak ty druhe byly s anglie za 75kc 6ks i s postovnym ...
mancusco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte úno 26, 2008 17:50

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od mancusco »

mohu vřele doporučit folie z http://www.dealextreme.com" onclick="window.open(this.href);return false;, bohužel zatím nemají přesně na Desire, je třeba je trochu upravit, trocha hledání najít správnou velikost, ale jsou super při ceně cca 2 USD, používal jsem již na WM, mám je na všemožných displejích, kamera, foťák .... To co jsem kupoval u nás bylo předražené, špatně se nandávaly, nebo byly tenké ....
mancusco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte úno 26, 2008 17:50

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od mancusco »

myslím že neutlumí, vlastní zkušenost, někdy si připadám jako kouzelník
barel
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte čer 08, 2010 7:48
Zařízení: HTC Desire, Nokia N95, SE K770i
Bydliště: Praha

Folie Invisible shield

Příspěvek od barel »

Dneska jsem pro jistotu na Desire dal na display folii Invisible shield. Měl jsem trochu strach z citlivosti na dotyk, ale musím říct, že zatím bez nejmenšího problému. Uvidíme jak to bude vypadat časem. Vím, že spousta lidí tvrdí, že folie není potřeba, ale pro můj pocit jsem ji raději pořídil. Jestli už ji někdo má, dejte vědět zkušenosti.
Stano
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: čtv srp 13, 2009 11:35
Zařízení: HTC Desire

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od Stano »

Osobne taktiež mám fóliu na Desire, istota je istota (radšej obetovať 1-2€ ako 350€).

Mimochodom z Invisible shield nie som dvakrát nadšení, mal som možnosť nasadzovať celo telový na HD2 a musím povedať za takú cenu som čakal viac. Oveľa ťažšie sa na tom kĺže prst ako na ostatných neznačkovaných fóliách.
hithx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: pát čer 18, 2010 21:51
Zařízení: Nokia Lumia 1020
Kontaktovat uživatele:

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od hithx »

Také silně uvažuji o folii.
Máte někdo zkušenosti s Invsible Shield ?
- Jak je to s povrchem? někde jsem četl, že je po aplikování moc "gumový" na dotek
Nebo jaké máte zkušenosti s Foliemi Brando a Noname všeho druhu ?
Jaké mi doporučíte? moc mi o cenu nejde, spíše o funkčnost a 100% ochranu..
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Ochranna Folie na HTC Desire

Příspěvek od htcjirka »

Ano Invisible Shield je takova jakoby "gumova" takze rozhodne ne folie pro mne,pouzivam nekolik let Brando,ktere me zatim nezklamalo.Ostatni levne no name folie nic nevydrzi.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů