Nejde spusti vice aplikaci

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od minimax »

Mam problem u Samsungu B7610 Omnia Pro s WM 6,5.Vzdy kdyz se pokusim spustit treba ICQ a pak spustim operu ICQ se vypne a obracene.Nekde jsem se tady docetl ze pomuze instalace SPB Shell ,nepomohlo to.To same mam s radiem ,spustim radio a pak treba Operu ci ICQ a radio se po chvily vypne na to mi doporucili AutoClosePatch_1 a ten trochu pomohl u radia,ale ne u tech aplikaci.Nastavenim to neni to uz jsem koukal a ani nedostatkem RAM mam volno vzdy 40 az 60MB. Chtel bych poradit jestli se to da nejak opravit ci jestli je to tedy na reklamaci a poslani do servisu ,dekuju.
Svibi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv říj 08, 2009 22:21
Zařízení: vybírám:)

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od Svibi »

Tohle je "vlastnost" Omnie, takže reklamace asi moc nepomůže. Mám to na 6.1 stejné, i když v menší míře. Zatím jsem nikde nenašel skutečně funkční řešení, které by to samovypínání vyřadilo.
S instalací spb to nemá nic společného, u mě to nezhoršila ani nezlepšila. Tuším, že na modacu jsem četl, že to není ani tak nedostatkem RAM ale k shození dojde při překročení určité velikosti některého sys. procesu...
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od minimax »

Pokud je to vlastnost proc se tedy o ni nezminili v nekterych recenzich.Vzdyt je to k uzoufani ma stara nokia za 4000,- 6120classic to umela a tady Omnia Pro za 9000 to neumi? V tom pripade ho chci vratit ,protze takove zarizeni je mi k nicemu.
Uživatelský avatar
karelsid
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř úno 10, 2010 12:11
Zařízení: BlackBerry Z10

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od karelsid »

No mě se to teda na WM 6.1 nestávalo, tam mi běželo víc aplikací najednou bez problémů.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od minimax »

A radio hraje na pozadi treba pri ICQ ci kdyz jdes do menu nastaveni + kdyz si ctes knihu v docreader ci jinem programu?
Uživatelský avatar
karelsid
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř úno 10, 2010 12:11
Zařízení: BlackBerry Z10

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od karelsid »

Rádio jsem nepoužíval, takže nemůžu posoudit, ale práce v Total commanderu, k tomu TCPMP na pozadí a k tomu otvírání dokumentů právě pomocí Totalu C. šlapalo v klidu a nic se mi během toho neukončilo. A občas jsem do toho i na mžik otevřel operu mini, abych se mrknul na výledky.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od minimax »

Tak s toho nepouzivam ja nic :-),jen tu operu ICQ obcas Facebook a mobilpocket.Ted mi bylo na jim¨nem foru doporuceno vyzkouset nejakej AutoClosePatch_1_1_released tak vyzkousim a dam vedet,A nemohl bys vyzkouset pustit si radio a zabrousit na operu? Ci nekam do menu v nastaveni?
Uživatelský avatar
karelsid
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř úno 10, 2010 12:11
Zařízení: BlackBerry Z10

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od karelsid »

Na WM 6.1 už nic nevyzkouším, jelikož jsem dnes ráno poslal telefon do servisu, aby mi tam naistalovali WM 6.5, protože se mi to pomocí NPS pořádně nepodařilo. Sorry.
A co se týče toho Autoclose patche, tak mě byl tenhle patch doporučován v souvislosti s WM 6.5, kde se údajně zavírají aplikace mnohem víc než na WM 6.1. Ale to ještě nemůžu posoudit. Navíc jak říkám na WM 6.1 jsem se s tímhle problémem nesetkal.
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od Womáčka »

Taky jsem měl stejný problém,stačilo spustit 3 aplikace a už to začalo padat. Proto jsem googlil a našel tohle:
http://www.chainfire.eu/#/articles/68/A ... _released/" onclick="window.open(this.href);return false;
A ejhle, funguje to báječně,už si můžu pustit klidně 10 aplikací a všechny drží. Ovšem počet záleží na náročnosti aplikace na paměť. Odpozoroval jsem,že aplikace se začnou zavírat při poklesu volné Paměti pod 20MB. Ovšem můžete experimentovat i s 15MB...
Jinak mám WM6.5 XXIL2

// Nedávej odkazy do CODE! Farokh
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od minimax »

Ten pach tam mam,problem bude hlavne tim ze pri pouzivani SPB shell je po chvily volne RAM jen tech 20MB.Vic dostanu vzdy jen restartem a jen na chvily.
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od rybar73 »

Hele to uz se tu psalo x-krat. Neni to v podstate chyba Samsungu ale MS ktere v nekterych verzich WM6.5 asi neco udelali spatne :-) koukni na Modaco je tam spousta kvalitnich ROMek(6.5.x), ktere jiz problem s vypinanim nemaji.
minimax
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: čtv bře 04, 2010 20:13
Zařízení: LG Optimus L9
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od minimax »

Womáčka píše:Taky jsem měl stejný problém,stačilo spustit 3 aplikace a už to začalo padat. Proto jsem googlil a našel tohle:

Kód: Vybrat vše

http://www.chainfire.eu/#/articles/68/AutoClosePatch_1_1_released/
A ejhle, funguje to báječně,už si můžu pustit klidně 10 aplikací a všechny drží. Ovšem počet záleží na náročnosti aplikace na paměť. Odpozoroval jsem,že aplikace se začnou zavírat při poklesu volné Paměti pod 20MB. Ovšem můžete experimentovat i s 15MB...
Jinak mám WM6.5 XXIL2
Jo jo funguje ale jen pokud ta mas nainstalovane SPB shell jinak ti to bude psat ze to Today ci widget nepodporuje.

-- stř kvě 05, 2010 21:23 --
rybar73 píše:Hele to uz se tu psalo x-krat. Neni to v podstate chyba Samsungu ale MS ktere v nekterych verzich WM6.5 asi neco udelali spatne :-) koukni na Modaco je tam spousta kvalitnich ROMek(6.5.x), ktere jiz problem s vypinanim nemaji.
Kdyz ja si na flashovani moc netroufam :-(
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od fore »

minimax píše:Ten pach tam mam,problem bude hlavne tim ze pri pouzivani SPB shell je po chvily volne RAM jen tech 20MB.Vic dostanu vzdy jen restartem a jen na chvily.
a ty se divis ze se ti pak zaviraj aplikace ? kdyz mas volnejch 20mb ram ? :D paneboze ..... jenom opera si bere kolem 35 , kdyz mas aspon 2 okna .... pak zkus pocitat a dojdes na to ze toho proste vic neotvres..... 6.5 ofi jsou nanic . nezbyva tam zadna volna ram pro vic spustenych programu a s tim spb mobile shelem sis to zazdil este vic (sice peknej , ale bere moc ram - skus treba spb pocket plus ).... a taky si tam flashni nejakou lite rom ... misto toho odpadu od samsungu co nikdy nepouzijes budes mit tolik volne ram ze ... ja sem po SR na 90 ram...a drzim se kolem 65 ... prumer
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od HADES »

Jediný důvod, proč jsem zatím nezkusil žádnou z těch lite a megalite ROM je že nejsou v češtině. Nebo jsem nějakou přehlédl?
Ioda
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 21, 2010 23:45
Zařízení: OmniaPro

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od Ioda »

Možná jsi jen a jen dobře udělal! :!: :roll:
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od fore »

jezis :D resi se tu cestina v romce nebo to ze on nevi ze 20 ram je vazne malo na to aby si spustil opreru a dalsich x ... a pak se divi ze se mu to vipina ...... btw .... komu vadi anglictina ?:D aspon se naucis novy slovicka
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Nejde spusti vice aplikaci

Příspěvek od HADES »

no jo, je to OT.... mě angličtina nevadí ale chci mít telefon v češtině, to snad nechci tak moc :tlem:
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů