Oznamovacia ikona na lište o aktívnom BT handsfree

Databáze nejrůznějších návodů, tweaků a nápadů, jak vylepšit funkce vašich komunikátorů
Odpovědět
RoStaSR
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv črc 23, 2009 11:32
Zařízení: HKC Cynthia 850 (Sitronics SDC-106)

Oznamovacia ikona na lište o aktívnom BT handsfree

Příspěvek od RoStaSR »

Ahoj všetci,
už dosť dlho sa borím s problémom, že si nedopatrením zapnem vo vrecku BT handsfree.
To by samo o sebe nevadilo, problém ale je v tom, že ak chcem volať, tak mám ticho v telefóne, prirodzene, zvuk je v BT handsfree. Ja o tom však neviem a dosť ma to mýli, kým si na to spomeniem... pri prijímaní hovoru to telefón pochopí, keďže stláčam zelené tlačidlo na fóne a zvuk presmeruje z handsfree do slúchadla...

A teraz otázka:
Poznáte niekto nejaký trik, ktorý by mi pri spárovanom BT handsfree umiestnil na lištu (prípadne inde) ikonu? Najlepšie nejakých sluchátok. Mal som to na Nokii a to bolo super, vždy som vedel, koľká bije, keď som videl slúchdlá...

Ďakujem veľmi pekne
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

Oznamovacia ikona na lište o aktívnom BT handsfree

Příspěvek od sh.a.rk »

Neviem ,ale u mna po sparovani automaticky nabehne ikona so sluchadlom miesto klasickej ikony BT
RoStaSR
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv črc 23, 2009 11:32
Zařízení: HKC Cynthia 850 (Sitronics SDC-106)

Oznamovacia ikona na lište o aktívnom BT handsfree

Příspěvek od RoStaSR »

Ešte to upresním, v mojom telefóne mám WM 6.0 Pro a používam SPB 3.5 ako užívateľské prostredie. Jediné, čo vidím, je, či je zapnuté BT a ak je vo viditeľnom režime, tak ešte aj to, to mi ale ukazuje ikona BT v SPB 3.5. Tak ak by mal niekto užitočnú radu, budem veľmi rád, ja na to neviem nič nájsť, možno zle hľadám...

-- doplnění předchozího příspěvku (stř čer 02, 2010 14:55) --

Tak to, čo som potreboval vyriešiť, mi ako vedľajší efekt vyriešilo S2U2, ktoré je teda na free app riadne premakané a dal som si ho pôvodne len na skúšku. Vie toho teda fakt veľa, okrem zamykania... a zobrazenia aktívneho BT HF...
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti