Kuriózní problém s pouzdry

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Kuriózní problém s pouzdry

Příspěvek od Standa »

Zajímalo by mě, jestli má někdo v našich končinách stejný problém, jak spousta zahraničních majitelů Blackberry - říkají, že pokud mají telefon v pouzdře, sníží se výdrž baterie i o víc než polovinu a některým se vybije přes noc úplně. Jak jste na tom vy?

Já naštěstí tento problém nemám, moje pouzdro je tak těsné, že se do něj telefon vleze jen mírným násilím a vytáhnout jde taky násilím, ale hrubým. Což nemíním podstupovat :-).
bearCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon lis 16, 2009 10:15
Zařízení: 9700

Kuriózní problém s pouzdry

Příspěvek od bearCZ »

Ahoj, ja teda nevim, ale me baterie i ak vydrzi malo, proto jsem koupil novou. Jinak pouzdro mam tak akorat, telefon do nej vklouzne sam, ale pri vyndavani musim lehce zatlacit... :-)
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Kuriózní problém s pouzdry

Příspěvek od Standa »

Aha, to máš v pohodě, moje pouzdro je prozatím vyřazeno ze hry :-). A vidíš nějaký rozdíl ve výdrži s pouzdrem a bez?
Novou baterku jsi koupil proto, abys je mohl střídat nebo má ta stará už tak nízkou kapacitu a nová vydrží déle?
bearCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon lis 16, 2009 10:15
Zařízení: 9700

Kuriózní problém s pouzdry

Příspěvek od bearCZ »

Ja ji obbjednal proto, ze ta stara ma asi jiz malou kapacitu... Tel jsem kupoval z druhe ruky a kdo vi, jak byla vyuzivana.. Jinak, pres den mam tel v praci v pouzdre a pouzivam ho, zatim po dobu co jsem v zahranici, pouze od 1600 hod. naplno a kdyz jdu spat, musim nabijet... az budu v cechach, bude to podle me mnohem horsi :-D
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

Kuriózní problém s pouzdry

Příspěvek od zaky »

Co se týká pouzdra pro BB 8900 - po pár dnech používání ti pouzdro povolí a bude to už ready ( měl jsem ten samej problém s novým pouzdrem )

BATERIE vs POUZDRO - co jsi zde popisoval je velice zajímavý jev , ale za celou dobu používání at už bez pouzdra nebo s pouzdrem baterie u mě vydrží stejnou dobu.
mtb.biker
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte dub 15, 2008 13:52
Zařízení: HTC Desire WHITE, BlackBerry Torch, BB Bold 9000
Bydliště: Cheb+Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Kuriózní problém s pouzdry

Příspěvek od mtb.biker »

já koupil pouzdro na míru od firmy PIEL FRAMA a SUPER :!: Nemůžu si ztěžovat. Navíc při manipulaci je BB stále v pouzdře, tj.telefon či zařízení, je i chráněný "nonstop"
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Kuriózní problém s pouzdry

Příspěvek od jerry_stolarik »

Ja mam svuj Bold v pouzdře pořád...A výdrž baterky je vynikající....nabíjím jednou týdně....
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti