HTC Touch II kontakty

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
fordicek69
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte bře 16, 2010 8:51
Zařízení: HTC Touch

HTC Touch II kontakty

Příspěvek od fordicek69 »

Zdravím všechny majitele HTC.
Potřeboval bych poradit. Po předchozím užívání S 710 Vox jsem byl s HTC velmi spokojený a tak když jsem se rozhodoval při koupi nového mezi Samsungem a HTC, zvítězil HTC Touch 2. Oproti S 710 Vox velmi slušná rychlost i výdrž baterie. Po dvou dnech užívání nemám zařízení co vytknout, jen jsem zjistil jednu chybu a to docela podstatnou. Oproti předchozímu Voxu nejde přepínat adresář kontaktů na kontakty pouze v telefonu, respektive jde, ale po opuštění kontaktů a následnému otevření adresáře zobrazuje opět kontakty na Sim i v zařízení. V nastavení sice je ale po opětovném spuštění kontaktů se zobrací opět celý adresář.
Nevíte někdo jestli existuje nějaká utilitka se kterou by se to dalo opravit. Děkuji moc. Honza.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

HTC Touch II kontakty

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Jde to nastavit například přes Advanced Config (pro jeho funkci je třeba nainstalovat i .NET CF 3.5).
Uživatelský avatar
omebe
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon dub 27, 2009 20:55
Zařízení: HTC Touch 2, WM 6.5
Bydliště: Brno

HTC Touch II kontakty

Příspěvek od omebe »

fordicek69: odpověděl jsem ti už tady
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 2&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;

admin: navrhuji toto duplicitní vlákno smáznout...
fordicek69
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte bře 16, 2010 8:51
Zařízení: HTC Touch

HTC Touch II kontakty

Příspěvek od fordicek69 »

Farokh píše:Jde to nastavit například přes Advanced Config (pro jeho funkci je třeba nainstalovat i .NET CF 3.5).
Promiň jsem fakt lama, nainstaloval jsem oba programy, advanced funguje výborně, jsou tam všechny možná nastavení, ale správu kontaktů nemůžu najít :-(
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti