Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Příspěvek od Jiří Hrma »

Společnost HTC Corporation dnes oznámila plány představit novou generaci Windows Phones, řady Windows Phone 7, v průběhu tohoto roku. Nový software v chytrých telefonech nabídne svěží přístup k internetu a aplikacím. HTC je přední společnost na trhu s Windows Phone a s touto novinkou zákazníkům nabídne širší možnost volby.

Obrázek Obrázek

Řada Windows Phone 7 je významný milník pro Microsoft, trh a především pro lidi, kteří od svých telefonů chtějí více. HTC úzce spolupracuje s Microsoftem a přínáší zákazníkům jedinečné zážitky, které milují,“ říká Peter Chou, CEO, HTC Corporation. „Microsoft pozorně poslouchal přání lidí a přinesl nový přístup k chytrým telefonům, který je příjemný, účinný a návykový.“ Dnes byla na Mobile World Congress 2010 představena řada 7, která nabízí nový přístup k mobilnímu softwaru a je charakteristická chytrým designem a přináší snadný přístup k internetu a aplikacím. Microsoft vůbec poprvé přinesl hry z Xbox LIVE a hudbu a video ze Zune do mobilních telefonů.

Obrázek

Lidé se pohybují rychleji než kdy dřív, mění své priority a od technologií očekávají výraznou pomoc. Řada Windows Phone 7 zjednodušuje bežné úkoly a v jediném náhledu propojuje intenet, aplikace a služby, čímž život zjednodušuje,“ říká Andy Lees, senior vice president, Mobile Communication Business, Microsoft.

Zdroj: Tisková zpráva
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Příspěvek od mlndsk »

To jsou vsechno krasny recicky.

Otazka dne ale zni jinak, WM7 pro HD2 ano ci ne? Vse ostatni je jenom omacka, ktera nikoho nezajima.

Pokud ano, HD2 bude mit o 100% vetsi prodeje. Pokud ne, je to mrtvy produkt.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Příspěvek od htcjirka »

Jak pro koho,mit HD2 v zakladu WP7 uz si ho rozhodne nekoupim.
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Příspěvek od Daidalos »

Podle mne ne, teď je sice HD 2 pěkný high-end, ale za 3/4 roku(ne-li déle) už to možná bude lepší telefon střední třídy a těžko usuzovat zda-li na něj budou v HTC plácat časem, aby WP7 na něj předělali.
Je to jako s HD 1 když byl vydán, byl to více méně high-end a po roce po něm ani pes neštěkne (obrazně řečeno) tzn. žádný upgrade na WM 6.5 .
Další otázka je uvařená WP 7 ROM, které jsou navíc většinou mnohem lepší než oficiální..
Uživatelský avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 159
Registrován: sob lis 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Příspěvek od Lupik »

Je to špetné, koupil jsem si HD 2 jelikož jsem myslel že to bude super telefon, který půjde upgradovat na WP7 a ted ctu toto. Takže je ted nejlepsi cas ho prodat a chvíli pockat, pokud chci mit WP7? Doufam ze HTC na nej poskytne upgrade, nebo si fakt asi koupim ten iPhone..
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Příspěvek od mlndsk »

htcjirka píše:Jak pro koho,mit HD2 v zakladu WP7 uz si ho rozhodne nekoupim.

jiz nejaky cas sleduji reakce lidi tady na foru a bohuzel musim kostatovat, ze tech par silencu tady, lacnicich po dpadech a jinych nesmyslech, trh nedela.

iPhone jasne ukazuje co masy chteji a co se libi.

Ja pouzivam HD pro business a dohled na servery a pokud bude mit WM7 slusny remote desktop tak je to pro me ok. Nedavno jsem si vyzkousel RD na iPhone a i bez stylusu to jde a ne zrovna spatne.

UI neni buhvi jak super, ale porad je to o generaci lepsi nez ted.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Příspěvek od dark_hood »

mna by potesilo, ak by nam aspon borci z xda umoznili vyskusat wp7 na HD2. avsak cas ukaze co a ako bude :-D
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Příspěvek od Standa »

Daidalos píše:Je to jako s HD 1 když byl vydán, byl to více méně high-end a po roce po něm ani pes neštěkne...
Musím si samozřejmě rýpnout. Po HD peš neštěkne proto, že to žádný high-end nikdy nebyl. Průměr (s větším displejem) už v době vydání. Ale lidi to neradi slyší a musel jim to ukázat až čas :-).
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Příspěvek od jerry_stolarik »

HD2 a upgrade no nevim....chybi mu search tlacitko....na tiskovce padlo ze to bude mit kazdy WM 7...
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Příspěvek od foreveryone »

htc nepotřebuje prodávat "starý" mobil s novým systémem, když microsoft představuje zcela novou věc tak htc ho začne prodávat na zcela novém produktu aby i ti co mají hd2 přešli a ne aby si zadara stáhly update :D

Každopádně jestli tohle má být ten revoluční systém na který jsme všichni čekali tak to děkuju pěkně a s wm definitivně končím. Nechápu jak s tímhle prostředím chcou prorazit mezi už tak silným a čím dál silnějším androidem a celosvětově masově zastoupeným iphonem. Prostředí tvořené strohými informačnímy bloky a obyčejným textem se mi nezdá "revoluční" v roce 2010!
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Příspěvek od _iNTERFACE »

myslim ze ako verzia par mesiacov pred zaciatkom predaja to nevyzera zle...je tu este plno neuvedenych informacii, na ktore si aj tak budeme musiet pockat...proste ms chce ist asi na istotu, tak ide na ludi pomalsie..nechajme sa prekvapit ake zariadenia s tymto systemom sa ukazu na vianoce...vtedy uz bude naozaj ten najspravnejsi cas kedy bude mozne porovnavat...
a k tomu androidu...tak ako som ho doteraz povazoval za druheho v poradi a za jedineho schopneho kandidata, tak tymto dnom sa dostava az na miesto tretie, kym s nim nieco google nespravi...ms prekvapil a myslim ze nebudem jediny, komu vycaroval jeden tichy usmev od ucha k uchu... :!: :roll: :wink:
Uživatelský avatar
Lupik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 159
Registrován: sob lis 01, 2008 12:29
Zařízení: Iphone 4S

Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Příspěvek od Lupik »

na pocketnow.com se ukázal rumor(fáma) na to ze HD2 uz videli s WP 7
Dejw
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř led 03, 2007 22:27
Zařízení: Samsung Galaxy Sll

Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Příspěvek od Dejw »

U mně teda absolutně z WP7 převládá zklamání ..a jestli u mně vyčaroval nějaký úsměv, tak jedině ten hořký, pohřební. Je to škaredé jak noc ...to jak ten systém plýtvá místem atd. ...připadne mi chaotický, nevzhledný, prostě brrrrr. A nacpat ho do mojí HD2 by byl úplný hřích, takovou ošlivou věcí si svůj 4.3" displej prznit nebudu, ..nechápu proč by někdo potřeboval 2cm velké nic neříkající ikony. ...celý ten WP7 systém je plýtváním místem!
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Příspěvek od mike-biker »

Z WIndows Mobile - Phone 7 se stala obrovská mediální bublina, ale je to spíš komerční záležitost. Já např. Windows na PC v podstatě nevnímám, stejně používám programy třetích stran a totéž je víceméně v mobilním světě. Důležité spíš je, zda bude rychlý a štíhlý. ;-)
Jinak stran upgrade HTC HD2 na WM7? Já říkám ne! Už z komerčního hlediska by to byla blbost, dávat do rok starého a vybíhajícího modelu systém, na který se pravděpodobně výrobci v součinnosti s Microsoftem budou snažit vyrobit nové telefony. Příznivá zpráva, ale to jsme ostatně čekali je ta, že HTC se nadále bude držet platformy Windows.
Ale ten konec roku je zatím tak daleko, že všichni "vaříme z vody". Opravdové bomby si výrobci přichystají s uvedením verze 7 na trh. Takže se nechme překvapit.
Já jsem osobně několikrát změnil názor, byly doby kdy jsem kapacitní displej bral jako módní výstřelek a nesmysl, nyní soudím jinak. K novým Woknům se stavím zdrženlivě a budu se se zájmem koukat, co se z toho vyvine. :?:
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Tisková zpráva: HTC s Windows Mobile 7 počítá

Příspěvek od barberry.pha »

Lupik píše:Je to špetné, koupil jsem si HD 2 jelikož jsem myslel že to bude super telefon, který půjde upgradovat na WP7 a ted ctu toto. Takže je ted nejlepsi cas ho prodat a chvíli pockat, pokud chci mit WP7? Doufam ze HTC na nej poskytne upgrade, nebo si fakt asi koupim ten iPhone..

uprimne mi tady tento nazor prijde postaveny nahlavu .. to jako bych porad cekal co lepsiho prijde a nikdy si nic nekoupil protoze porad bude neco lepsiho ...
nikdo nevedel kdy a jak bude novy wm7 vypadat takze si myslim ze to byla trochu flame na to aby se prodavalo hd2 ze pujde na neho wm7 .. myslim ze na xda urcite udelaji romky wm7 ktery pujdou i na HD2 ale oficialni upgrade si myslim ze urcite nebude pokud chteji vydat wm7 az na konci roku a pokud by bylo tak urcite az po nejaky dobe protoze htc bude chtit urcite prodavat novy pristroje primo s wm7 ...
kdyz se mi libi nejaky pristroj tak si ho koupim .. taky sem si poridil omniiII a nebudu tedka "brecet" ze na neho nepujde to a to .. za rok uvidim jaky pristroje budou .. jaky bude wm7 a pak se rozhodnu jestli si nejaky poridim ale do ty doby si budu uzivat svoji omniiII se kterou jsem max spokojeny ...

prijde mi to tady stejny "breceni" jako kdyz htc pustilo ze hd2 bude mit kapacitni displej .. to byla zase diskuze ... a jak to dopadlo .. lidi co jim nesedl si nechali co meli nebo koupili neco s odporovym a vetsina po zjisteni ze to neni tak hrozny a da se ovladat tak si ho poridili a tedka po stylusech ani nevzdechnou .. a stejne to dopadne i wm7 .. ten kdo ho bude chtit zkusit si ho poridi .. kdo ne tak at zustane u wm6.5 nebo wm6.1 ... myslim si ze ms tech par jedincu co vykrikuji ze je pro ne wm mrtvy a pujdou jinam nevytrhne ... zajimalo by jak by si ti sami jedinci chovali kdyby wm7 nepredstavilo ms ale jinaci firma a kdyby tak treba vypadal novy android .. jeeeee to by bylo chvaly jak je to supr atd ...
nikdo nevedel jak bude wm7 vypadat .. kdyby to byly upraveny wm6.5 tak by tady zase lidi breceli ze to neni nic novyho a kdyz predstavil neco noveho tak se zase breci ze je to novy ....

sorry ale po cteni tech diskuzi od pondelka co byl wm7 predstaveny jsem si uz nemohl pomoct a musel jsem napsat co si o tom myslim ...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 9 hostů