Vito Audionotes a uspání telefonu

Diskuze o programech pro Windows Mobile
Odpovědět
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: pát led 20, 2006 10:49

Vito Audionotes a uspání telefonu

Příspěvek od neveceral »

Ahoj, narazil jsem na problém, použil jsem Vito Audionotes 1.37 jako diktafon, fungoval naprosto v pořádku, jenom se mi za chvíli telefon uspal a nenahrával, což jsem zjistil až dodatečně po poradě... Poradí mi někdo, co s tím? Díky.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Vito Audionotes a uspání telefonu

Příspěvek od Milan Pištělka »

To se musí zkrátka nastavit, aby k tomu uspání nedošlo.
Start>settings>system>power a tam v záložce Advanced všechno odklikat.
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: pát led 20, 2006 10:49

Vito Audionotes a uspání telefonu

Příspěvek od neveceral »

Nastavení znám, myslel jsem ale nějak vynutit neuspávání jenom u AudioNotes stejně jako se třeba neuspává u navigací apod., přesto díky.
jjiirrii
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: sob úno 02, 2008 22:05
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Havířov

Vito Audionotes a uspání telefonu

Příspěvek od jjiirrii »

Já používám Vito Audio Notes Touch (na HTC D2) a u něj při nahrávání "neusne". Docela mě překvapilo že se dá nastavit tak že nahrává jen když něco slyší - při tichu stojí a nazaplacává kartu "tichem".

Využiji toto vlákno na jeden dotaz. Při zakoupení tohoto programu (přes handango.com) jsem obdržel aktivační kód. Ten jsem vložil a program aktivoval. Bylo vše v pořádku. Jenže po Hard Resetu po nainstalování tohoto programu mi při pokusu o aktivaci pořád hlásí "Již jste použil tuto licenci pro jiné zařízení. Pro každé zařízení by měla existovat jedna licence k Audio Notes Touch". Vím že licence je také vázána na "Owner Name" v Personal Settings WM které se uvádí při koupi licence. Toto mám pořád stejné a nezměněno. Přece si po každém HR nebudu muset kupovat novou licenci! Nemáte prosím někdo radu co stím dělat?
Odpovědět

Zpět na „Aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů