Androidový komunikátor HTC Hero na živých fotografiích

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Androidový komunikátor HTC Hero na živých fotografiích

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pokud vás zaujal nový komunikátor HTC Hero, který jsme si představili ve včerejším článku, pak byste neměli minou ruskou recenzi na serveru Mobile-review.com, která obsahuje spoustu živých fotografií, screenshoty z uživatelského prostředí Sense a několik snímků, které byly pořízeny vestavěným fotoaparátem. I v případě Hera platí, že počet megapixelů ještě neurčuje výslednou kvalitu fotek. Za dobrých světelných podmínek jsou snímky ještě celkem zdařilé, ale při zataženém počasí a nedostatku světla jde kvalita a barevná sytost rapidně dolů, a ostrost také není úplně ideální.

Bleskovka

Celou recenzi (v ruštině) naleznete zde. Později by se na Mobile-review.com měla objevit i recenze v angličtině.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Androidový komunikátor HTC Hero na živých fotografiích

Příspěvek od Standa »

Ta tmavá verze se mi líbí. Chybí tam sice dioda, ale je jasné, že HTC si musí zákazníky vychovávat už ze startu.
Má někdo na Smartmanii androida, že by poreferoval o stabilitě systému a přívětivosti grafického rozhraní v základu?

...ovšem konektor pro sluchátka je brutální. To je asi trest za to, že ho pořád ještě pár vzpupných vyžaduje :-D.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Androidový komunikátor HTC Hero na živých fotografiích

Příspěvek od Jiří Hrma »

Já mám G1čku... a ohledně Androidu tu máme nové sekce na fóru => http://smartmania.cz/forum/viewforum.php?f=107
Revin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: pon zář 24, 2007 0:16
Zařízení: Samsung Nexus S

Androidový komunikátor HTC Hero na živých fotografiích

Příspěvek od Revin »

Tam si počte :tlem: :tlem:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Androidový komunikátor HTC Hero na živých fotografiích

Příspěvek od Jiří Hrma »

Revin: No ono to bylo myšleno tak, že kdyžtak může psát dotazy tam. Ty sekce jsem nově zakládal dnes v noci víš.
RDT
VIP
VIP
Příspěvky: 450
Registrován: úte dub 10, 2007 21:59
Zařízení: HTC HD7, Sony Vaio UX380N (100GB) a P92KS
Kontaktovat uživatele:

Androidový komunikátor HTC Hero na živých fotografiích

Příspěvek od RDT »

Tak ono když se v ČR prodává jedno Android zařízení, je jasné, že hned nevybuchne překypující komunita. Ta troška se stejně sleze jinde.

Jinak HTC Hero se mi vážně líbí. Překvapivě ne kvůli HW, ale kvůli HTC Sense. Doopravdy mě to zaulajo. A že já jsem většinou k podobným věcem chladný. Už se nemůžu dočkat, až se rozjede prostředí Sense na HD a dalších Windows Mobile zařízeních, kde už se podařilo spustit Android.
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti