nastaveni LED

Diskuze o komunikátoru HTC Universal (Qtek 9000)
Odpovědět
Ghormoon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 108
Registrován: stř lis 12, 2008 18:40
Zařízení: HTC Universal 64Mb
Kontaktovat uživatele:

nastaveni LED

Příspěvek od Ghormoon »

zdravim, pokud vim tak se to tu uz resilo, ale zaboha to nemuzu najit (ani tu, ani google):
potrebuju nastavit kdyz sviti/blika jaka LED, napr SMS, zmeskany hovor, nabijeni, zaply BT, WiFi, ...
pres jakej soft se to delalo? :) diky predem

edit//koukam ze mi to presunuli ... sem myslel ze je to dany systemem (zpravidla maj PDA 4 ledky (2 dvojledky), to se tak lisi podle zarizeni? :)
A kdyz uz tu spamuju, nevite jaky cislo je ten krizovej sroubek na kloubu? PH000/00/0/1?
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

nastaveni LED

Příspěvek od ziminix »

Já teda nevím, ale neuvědomuju si, že by se ty LEDky na Unim nějak nastavovaly.
Jinak diody má každej stroj jinak, třeba já mám na Flamovi jen jednu multibarevnou.
Ghormoon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 108
Registrován: stř lis 12, 2008 18:40
Zařízení: HTC Universal 64Mb
Kontaktovat uživatele:

nastaveni LED

Příspěvek od Ghormoon »

no ja svyho casu cetl o nakym softu co dokazal zmenit co kdy blika ... bo s tim nastavenim co to ma ted nevim kdy mi prisla treba sms ...

edit//
Ghormoon píše: kdyz uz tu spamuju, nevite jaky cislo je ten krizovej sroubek na kloubu? PH000/00/0/1?
nevite? potreboval bych to pokud mozno dneska, at vim jakou sadu sroubovaku vzit :D


Používej tlačítko Obrázek...Waiet
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

nastaveni LED

Příspěvek od Sir Andrew »

Na kompletní rozebrání Uniho potřebuješ torx T6 + malý křižák - v každé "hodinářské" sadě - žádný spešl šroubovák řešit nemusíš :wink:

S LEDkami by mohl pomoct Kaiser LED setup - má být jen pro TyTNa II, ale pod odkazem někdo píše, že funguje i na Cruisovi -> vyzkoušet :)

http://smartmania.cz/index.php?ind=down ... w&iden=701
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

nastaveni LED

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Sir Andrew mě tentokrát předběhl :tlem:
Je sice škoda, že někdo nevytvořil program na míru šitej UNImu ohledne nastavení LED, ale používám zmíněný KaiserSetup a jsem maximálně spokojenej. Zezačátku jsem musel vychytat pár věcí právě proto, že je program dělaný pro TyTNII, ale momentálně mám nastavení takové:

Kód: Vybrat vše

Phone: <none>
Bluetooth: amber
Missed Calls: Green *
Unread SMS/MMS: Blue
Unread Emails: Blue
* u nastavení barvy LED u položek Phone a Missed calls jsou přehozeny barvy. Když jsem zvolil Green, tak LED svítila červeně a u volby Red naopak zeleně :lol:

Jinak menší vysvětlivky a poznatky(barvy si upravte pak kdo chcete jak chcete podle sebe, je to jenom muj tip):
Phone je klasicky stav dostupnosti GSM sítě, zkoušel jsem to nastavit na zelenou barvu, ale pak mi pravá LED svítila zeleně nepřetržitě. Tak jsem u phone nic nenastavoval a kupodivu po softresetu pravá LED zase normálně blikala jako defaultně.
Missed calls: pokud mám nepřijatý hovor, tak se mi s uvedeným nastavením rozsvítí pravá LED červenou barvou a svítí dokud nezkontroluju nepřijaté hovory, nemyslim, že by to nemělo po stránce HW dělat nějaké problémy, tyhle malý LEDky tolik nežhnou jako dioda u foťáku.
Unread SMS/MMS/Emails: Když mi přijde zpráva nebo mail, tak začne blikat modře levá dioda(tak, jak to je defaultně pro bluetooth).
No a na samotný Bluetooth mám nastavenou oranžovou barvu (pravá LED). BT moc často nepoužívám, takže jsem to ani neřešil. Při dobíjení se LED signalizace nezměnila, akorat při zapnutí wifi už nebliká levá LED, ale to zas tak hrozný není podle mě.
Po instalaci a nastavení KaiserSetup je určitě vhodný udělat SR. Jo a není to úprava registrů, je to proogram, který se nakopíruje do StartUp a běží na pozadí, úbytek ram ale prakticky žádný.

Jinak kdyby byl někdo ochotnej tomu věnovat čas, kuchnout tenhle program a předělat ho pro UNIho, tak mu budu určitě vděčný nejen já, ale i hafo dalších lidí. LED jsou na unim fakt praktická věc, s touhle utilitou navíc stačí kouknout a člověk hned vidí jestli mu někdo volal, psal atd.
Ghormoon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 108
Registrován: stř lis 12, 2008 18:40
Zařízení: HTC Universal 64Mb
Kontaktovat uživatele:

nastaveni LED

Příspěvek od Ghormoon »

Farokh píše:akorat při zapnutí wifi už nebliká levá LED
mi u wifi nikdy nic neblikalo ... asi jina rom ... testnu ten sotfik :)
Edit: tak mi u toho nefunguje oranzova na nabijeni, to by nevadilo, ale spis je horsi ze ksyz si zavolam tak to nezvoni ... ale zmeskany hovor mam ....
sms se normalne hlasi ...
Sir Andrew píše:Na kompletní rozebrání Uniho potřebuješ torx T6 + malý křižák - v každé "hodinářské" sadě - žádný spešl šroubovák řešit nemusíš :wink:[/url]
ja to nemam jen na uniho, chcu si hrat s rozbitejma mobilkama, tak chcu komplet sadu :) vyjde me asi na 160kc z ciny :D
Edit: po dalsim pripojeni a odpojeni usb zvoni ... ja uz nevim tyjo :D skoda ze to nejde nastavit uplne presne jak potrebuju, nemate k tomu softu nekdo source?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

nastaveni LED

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Mno, nevim, zkusim někde vyštrachat druhou SIMkartu a večer ozkouším jestli za to může Kaiser setup. U mě je to podobný, někdy bez problémů, ale někdy se neohlásí příchozí hovor a pak slyším jenom upozornění na zmeškaný hovor. Jenže nevím přesně, co ten problém způsobuje. Může to být buď GPRS, ROM nebo software. Zkusim otestovat různé možnosti a napíšu co jsem zjistil.
Ghormoon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 108
Registrován: stř lis 12, 2008 18:40
Zařízení: HTC Universal 64Mb
Kontaktovat uživatele:

nastaveni LED

Příspěvek od Ghormoon »

mi se neozval ani ten zmeskany, proste zadnej zvuk, ale pak se to vzpamatovalo, tak nevim ...
ale chtelo by to source k tomu setupu a udelat lip nastavitelnej primo na uniho :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Universal“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti