Tom Tom

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D 3. generace a dalších utilitách...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mikt
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: ned dub 26, 2009 19:06
Zařízení: Diamond2

Tom Tom

Příspěvek od mikt »

Pokud by někomu chodil špatně zvuk v programu TomTom, (Jen první slova) tady http://forum.xda-developers.com/showthr ... ght=tomtomto je vyřešené a medicína (ta poslední verze):
Račte si po stažení umazat koncovku ".txt"
Přílohy
TomTom Audio Fix v1.11.cab.txt
(7.96 KiB) Staženo 164 x
Jikoun
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: sob srp 29, 2009 16:59
Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
Kontaktovat uživatele:

Tom Tom

Příspěvek od Jikoun »

Musím mít mapy a samotný program v jedné složce nebo můžu mít program na telefonu a mapy na kartě? Díky, J.
LadCv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv čer 11, 2009 11:35
Zařízení: HTC Touch Diamond2

Tom Tom

Příspěvek od LadCv »

mapy dej klidně na kartu :grin:
Jikoun
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: sob srp 29, 2009 16:59
Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
Kontaktovat uživatele:

Tom Tom

Příspěvek od Jikoun »

Ok, mám návod na instalaci, dostal jsem se až sem 6) Go to "Western_and_Central_Europe_710_1561" on Your TomTom again
and Copy "ttsystem" to the "patcher".

ale ten soubor ttsystem tam nikde nemám, jak je to možné? Co mám dělat teď? Ani soubor runme.bat, pomocí kterýho by se ten soubor ttsystem měl vytvořit tu nikde není.

EDIT: Nevím jak, ale povedlo se. Když sem to spustil v mobilu, tak to funguje, všechno. Tak doufám, že je to úplně funkční a že se mi to třeba za měsíc nevypne :twisted: .

EDIT2: Když chci pomocí TomTom Home něco nainstalovat, tak mi to napíše, že to nejde dokud je v zařízení spuštěna aplikace Tomtom, přitom já jí spuštěnou nemám. Stává se Vám to také? Nevíte co s tím?

-- doplnění předchozího příspěvku (stř zář 02, 2009 11:32) --

Prosím nevíte jak nastavit, aby když mám zaplého Tomtoma, aby se mi automaticky mobil nezamykal a tím pádem aby mi nezmizela obrazovka s mapou?

-- doplnění předchozího příspěvku (stř dub 07, 2010 21:02) --

Prosím kam stahujete opravy Tomtom mapshare? Tam kde máte staženou mapu nebo do telefonu? Nebo je to jedno?
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů