GT-B7300 a isntalace aplikací

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
still_wolf
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon srp 09, 2010 23:03
Zařízení: GT-B7300

GT-B7300 a isntalace aplikací

Příspěvek od still_wolf »

Dobrý den,
tak mam 2. den Samsung GT-B7300 a zatím jsem se vypořídal s exe instalacemi. Bohužel jsem také narazil na tzv. CAB instalace. Našel jsem už pár návodů, ale všude hovořili o souboru .cab. Bohužel tento soubor jsem nenašel, z podezření, že se jedná o neúplnou aplikaci, stáhl jsem aplikací víc a všechny tam měli hafo souborů, ale žádná neměla příponu cab. Tak ybch Vás chtěl poprosit co s tím a případně kdyby jste mi mohli doporučit nějaké aplikace, byl bych rád :-)
Děkuji
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

GT-B7300 a isntalace aplikací

Příspěvek od KVARK »

Je tu jen jeden malý detail o kterém se nikde moc nemluví a který mě na začátku taky dělal chvíli problémy. Je totiž třeba rozlišovat formát *cab a klasický archiv(*rar nebo *zip). Když stáhneš nějaký *cab, tak může být často ještě zabalen v nějakém archivu. Cab poznáš podle toho, že když ho otevřeš třeba přes WinRar, tak zjistíš, že obsahuje plno souborů neznámého formátu s podivnými názvy. V tom případě už jej nerozbaluj a nakopíruj ho do telefonu. No a když stáhneš *rar, tak zjistíš, že obsahuje soubory s příponou *cab plus někdy ještě něco navíc. Ten už samozřejmě rozbalit musíš.
still_wolf
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon srp 09, 2010 23:03
Zařízení: GT-B7300

GT-B7300 a isntalace aplikací

Příspěvek od still_wolf »

SUPER, moc Vám děkuji.
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů