Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Máte hodinky s Android Wear (Huawei Watch…), Tizenenem (Samsung Gear S2) nebo jiným systémem (Pebble Watch, Alcatel Watch…) a nevíte si s nimi rady? Zkuste to v našem fóru.
whitedevil
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon pro 12, 2016 12:06
Zařízení: UMI TOUCH

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od whitedevil »

Díky... Ty jsem už našel taky... Uvidíme jak se s tím popasuju...
whitedevil
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon pro 12, 2016 12:06
Zařízení: UMI TOUCH

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od whitedevil »

To nechápu...

Jasně že android je systém... Jde o to že většina těch hodinek prostě neumí instalovat appky z google play - odhaduju to na to že tam je android wear a ten to neumožňuje...

Nejsem v androidu uplnej nováček takže vím co to znamená ;) ale v sekci smart hodinek jo, nikdy jsem je neměl ani se o ně nezajímal protože to pro mě byla kategorie "k ničemu" a na moje používání nevhodná - mám G-shocky a i ty dostávaj dost zabrat... A hlavně "baterka" v nich je na cca 10 let...
whitedevil
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon pro 12, 2016 12:06
Zařízení: UMI TOUCH

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od whitedevil »

No a přesně ty bych já chtěl
whitedevil
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon pro 12, 2016 12:06
Zařízení: UMI TOUCH

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od whitedevil »

Jediný důvod proč to chci je co sem psal nahoře... A to dálkáč ke kameře. Jen jsem myslel že seženu podstatně levněji... Takže se asi smířim s tím že budu ovládat kameru ručně
whitedevil
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon pro 12, 2016 12:06
Zařízení: UMI TOUCH

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od whitedevil »

Teď na ně zrovna koukám...

Nevíš náhodou jak je to s vodotěsností (voděodolností)
whitedevil
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon pro 12, 2016 12:06
Zařízení: UMI TOUCH

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od whitedevil »

Na gear bestu to v parametrech není - nebo sem to nenašel proto jsem se ptal jestli s tím němáš zkušenost
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Jumbo78 »

Prosím tě, co tam furt pleteš CLO? Na elektroniku se doplácí maximálně DPH...
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Jumbo78 »

Ano, DPH se platí celníkům...
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Jumbo78 »

Ach jo. Pleteš jablka s hruškama.
Takže znovu: Na elektroniku se CLO nevztahuje, pouze DPH. Ty limity jsou pro ostatní zboží...
kocicak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: ned črc 27, 2014 13:51
Zařízení: Nokia Lumia 1320, Palm Treo 650, Lenovo P780

Re: Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od kocicak »

A z čeho si myslíte, že prodejce drží dvouletou záruku? Ze vzduchu? Vzhledem k tomu, jak jsou tyhle levné hodinky poruchové a pořádně nefungují snad žádné, musí být maso řešit reklamace takového produktů

EDIT by jumbo78: smazaná zbytečná citace
Zborek17
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 29, 2016 17:53
Zařízení: Huawei P8

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Zborek17 »

Ahoj, měl bych takový dotaz k hodinkám KW88. Píšete, že bez SIM lze na hodinkách příjmout hovor, ale to se mi nedaří.
Kdyz mi někdo volá tak telefon zavoní a na hodinkách mi naskočí upozornění ze mi někdo volá, pak je tam možnost OPEN nebo DISMISS ale pokud použiji OPEN tak to nic neudělá.

V telefonu mám nainstalovanou aplikaci SINWEAR, ono vlastně pokud by v telefonu nebyla tak nefunguje nic což mě taky vlastně překvapuje. Myslel jsem že hodinky pouze připojím přes BT a vě pojede. Pokud by mi někdo pomohl třeba i s nastavením té hlasové notifikace budu moc rád.

A ještě jedna maličkost, mám hodinky z Aliexpressu a psali že je obsažena čeština na hodinkách, ale ta možnost v nastavení není.Tak jsem se chtěl zeptat jestli by se to dalo vyřešitm přehraním jiného FW, který by tu češtinu obsahoval.
Děkuji za každou radu a pomoc
Zborek17
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 29, 2016 17:53
Zařízení: Huawei P8

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Zborek17 »

Díky za radu na tu češtinu si asi netroufnu, ale než začnu vrtat do BT, tak se chci zeptat jestli lze vlastně příjmout ten hovor na těch hodinkách.
Zborek17
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 29, 2016 17:53
Zařízení: Huawei P8

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Zborek17 »

Super mockrát ti děkuji, no asi už do toho vrtat nebudu, s tím částečným počeštěním máš pravdu díky.

Ale ještě o jednu věc tě poprosím, mohu se zeptat jak měnit ty watch face (ciferníky), které jsou plnohodnotné a ukazují i datum atd. nebo stav baterie. Našel jsem jen nějaké dost divné. A kam to v hodinkách nakopírovat.

Díky moc zručnej v tom nejsem a kažá rada mi pomůže.
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Papek »

Ja sa mozem vyjadrit iba k nakupu cez Gearbest, kedze nemam ziadne Android hodinky, ale iba Mi Band 2.
Co sa tyka Gearbestu, tak zatial som bral vsetko z Ciny kvoli cene. Aj ked som mal drahsie zasielky, zatial som neplatil DPH ani CLO, balicek vzdy prisiel do schranky.
DPH sa u nas plati nad 22 € a clo nad 150 € hodnoty zasielky (ak sa na dany typ tovaru vztahuje clo) + poplatok za colny ukon podla toho ci sa jedna o balik alebo list. Doprava z ciny je tam spravidla okolo tyzdna, maximalne dva a vzdy si priplatim okolo 1 € za tracking.
Reklamacie som odtial zatial neriesil, ale kolega raz reklamoval 3D okuliare. Nafotil, poprosili ho aby ich rozobral, odfotil nafucanu baterku a poslali mu nove.
marcusov
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 05, 2017 23:43
Zařízení: HTC ONE mini 2

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od marcusov »

Vypadají dobře, můžu mít pár dotazů?

1) jaká je spolehlivost BT spojení s telefonem? Mám na mysli opětovné připojení po vzálení se od telefonu.
2) notifikace zpráv a příchozích/zmeškaných hovorů se ukazují i se jménem kontaktu, nebo jen s číslem?
3) jaký profil BT připojení je u hodinek k dispozici. Pokud např. nechci mít hodinky připojeny jako HF ale jen kvůli notifikacím, případně jestli nemáš zkušenost s problémy s připojením k HF sadě v autě. Mi se to u jiných hodinek navzájem bilo a po připojení hodinek jako HF se mi pak nechtěl telefon připojit na HF v autě.

Děkuji za odpověď.
marcusov
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 05, 2017 23:43
Zařízení: HTC ONE mini 2

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od marcusov »

Vydím, že máš zkušenosti jak s KW88 tak i s DM368. Je patrný nějaký rozdíl? U DOMINA totiž uvádějí display 400x400. Případně které z těch dvou bys doporučil více?

Díky
marcusov
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 05, 2017 23:43
Zařízení: HTC ONE mini 2

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od marcusov »

Na stránkách jsem byl, video jsem viděl. Chtěl jsem znát "tvůj" názor po nějakém čase užívání.
klokec
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 08, 2017 8:18
Zařízení: Huawei G7

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od klokec »

Ahoj, pokud (smazáno)
EDIT by jumbo78: inzerce patří do bazaru
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Tedy »

Já si dneska na zkoušku, pořídil za 550kč jako startovací, tyhle

https://photos.app.goo.gl/VsqEwQbpJaLRkTJY2" onclick="window.open(this.href);return false;

Nemají zádné logo výrobce, jen vzdadu na krabičce označení 100V43-10-CP-3798
Pohledám o které vlastně jde a co umí, návod je v čínštině a angličtině a neuvěřitelně nečitelný.....menší font už snad ani zvolit nemohli.
Podobné tedy s obdoobným GUI jsem zkoušel začátkem roku v datartu, na značku si nevzpomenu, ty však stály asi 1.1 k a neměly přední tlasčítko ani fotoaparát.
S nad to byly tyhle https://www.smartings.cz/u8/?variantId= ... &utm_term=" onclick="window.open(this.href);return false;
EDIT:
Tak ty mé, jako by z oka vypadly těmto SW QW09 https://www.smartomat.cz/smart-watch-qw09/" onclick="window.open(this.href);return false;
Podle označení jak jsem dával výše, mi google nic nenašel a v návodu také není nic bližšího.
Avšak hned to nabídlo seznam českých e-shopů a když jsem se vrátil sem, kde v banneru byla fotka a odkaz na českého prodejce http://www.smartomat.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Google at je jaký chce, je prostě šikula a tady zafungoval na 1+++Kazí to jen drobnost, ty mé zcela jistě nebudou ty QW09 na smartomatu za 2.8k ale patrně jejich napodobenina, nicméně je mi to tak nějak jedno.
Mám to ns zkoušku, zda mě to chytne nebo ne a hlavně nebudu si kupovat hodinky jako tt ci garmin, huawei, Samsung za 5-15k když pro ty funkce ve finále nenajdu využití.

:?: EDIT2:
Tak po chvilce hledání, jsou to definitivně tyto hodinky, OS tedy Android v sobě asi ani nemají.
V menu nastevní, které je celkem skromné, zádné informace nejsou.
Mají pár předinstalovaných aplikací a zbytek tedy HW parametry, viz. popis u prodejce z odkazu

SmartWatch DZ09
https://www.smartings.cz/smartwatch-dz09/" onclick="window.open(this.href);return false;

POHLED DOVNITŘ DZ09
Baterie je typu Li-On, je uživatelsky vyměnitelná a má kapacitu 380mAh, což by mělo na 3-5dní rozumného používání stačit.
Pod ní je slot na SIM a microSD, zvládá v pohodě mojí 32GB SanDisk)
https://photos.app.goo.gl/AjE3Og7EdiDZMDLf2" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokid ma někdo zajem, zde je par odkazu.
Preview na svetandroida a nejake uzutecne diskuze.
Mimochodem hodinky jsou reseny i na XDA a PDA4y takze o upravy,tweaky a alternativni FW/ROM, není nouze.

https://www.svetandroida.cz/smartwatch- ... kc-201606/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://androidforum.cz/smartwatch-dz09 ... 0#p1149318" onclick="window.open(this.href);return false;
https://smartforum.cz/viewtopic.php?f=13&t=4947" onclick="window.open(this.href);return false;
Ronnys27
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob úno 16, 2019 14:51
Zařízení: Samsung galaxy a5 2017

Re: Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Ronnys27 »

bodlok píše: pát říj 28, 2016 9:46 Ahoj, no prave ze se vubec nedostanu do nastaveni. Jen kdyz podrzim tlacitko tak se hodinky vypnou pak kdyz je zapnu a po tom co naskoci logo android tak zase podrzim tlacitko tak se hodinky jako by resetuji. Zacnou nacitat aplikace myslim 76 aplikaci a pak az nabehnout tak je vse jak bylo pred tim i s nastavenim bluetoot atd.....takze to neni tovarni nastaveni. flesnul bych je pokud to jde ale nevim vubec jak na to....?....kdyz hodinky pripojim pres USB tak se na vterinu objevi ze jsou pripojene na COM5, ale pak se hned odpoji takze ani pres Flash Tool to nejde...jsem docela zoufalej a na sebe i pekne nastvanej...
Mám stejný problém, hodinky načítaji aplikace 1-83 a po té opět dokola, na PC s s připojením stejně jako tobě, PROSÍM O RADU, JAK SI DOPADL NAKONEC 🙄🙄 DÍK
Odpovědět

Zpět na „Android Wear & Tizen a další systémy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů