Windows 10 Mobile: Insider preview

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od veigy »

Mě taky jdou data, ale jak nejde nastavit datový limit, tak se to moc neslučuje s mým 1.5GB FUP... A vlastně to i trošku zlobí, protože když přijdu domů, tak mi občas nárazově telefon oznámí pár mailů, i když na datech mlčel...

Ale včera jsem se stejně vrátil na ofiko, tak si budu užívat funkčního telefonu [emoji4]
Uživatelský avatar
Michael-87
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř srp 28, 2013 10:50
Zařízení: Xperia Z3, Lumia 640

Re: Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od Michael-87 »

Asi sa aj ja vratim na ofiko,ved nic nove to neprinieslo zatial. Ja mam data v pazi, 1GB za 1€ a ked miniem sa obnovia. Lenze mna to hodi az na WP 8.1 u 640, no nic,nevadi. [emoji1]
Mirdyn
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned úno 15, 2015 22:28
Zařízení: Huawei P30 lite

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od Mirdyn »

Nejenom že tě to hodí na 8.1, ale až se proinstaluješ na ofiko build, neobnovíš ho ze zálohy pokud je dělaná v insideru. :-(
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od pogo8303 »

Taky jsem si tím kolečkem včera prošel a jsem na release preview - Fast a slow fakt teď asi nemá smysl. Obnovu ze zálohy bych už z principu z přechodu z insideru vůbec neřešil, ale na výběr byla (otázka, jak by dopadla...). Hlavně, že fungují jazykové balíčky.
tints
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: sob led 19, 2013 10:54
Zařízení: Lumia 950

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od tints »

tak mám konecne 15031, ale musel som zmenit SK jazyk na CZ a potom mi to slo aktualizovat. no stále mi nejde 4G,aj ked ho mám povolene a som v dosahu. vám funguje? alebo mám otravovat operatora...
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od pogo8303 »

Určitě bych kvůli beta verzi operačního systému neotravoval operátora. Pokud se vrátíš na ofiko a nepůjde ti 4G, potom bych to řešil...
Uživatelský avatar
Michael-87
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř srp 28, 2013 10:50
Zařízení: Xperia Z3, Lumia 640

Re: Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od Michael-87 »

Vdaka za tip s tym jazykom, tiez som ho zmenil na CZ a aktualizaciu mi naslo a bez problemov nainstalovalo.
tints
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: sob led 19, 2013 10:54
Zařízení: Lumia 950

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od tints »

takze uz mi ide aj 4G, samozrejme ze mi ho operator, ked mi menili internet nedavno, akosi deaktivoval, takze nebolo to RS2 ,ale chyba na strane operátora
hotovyrado

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od hotovyrado »

Můžeš mi říct, jakpak Ti operátor deaktivoval LTE? Můžeš mi říct, jak a kdo Ti "měnil internet"? Hlavně že máš jasno v tom, kdo za problémy "samozřejmě" může.... Děkuji za relevantní a podloženou odpověď
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od imperator »

Ked som prechádzal do o2 s ďalšiu kartou nešlo mi tiež lte - asi pred rokom - bol som 2x u operátora a myslel som si, že za to môže 950tka - ked som tam prišiel druhykrat povedal som nech sa na to poriadne pozrie - pozrela sa a povedala že pri prenose čisla zabudla zaškrtnúť LTE !! Skoro som odpadol že sa niečo také musí manuálne zaškrtávať...a ja som sa par dni trápim z telefónom - pričom na iných simkach mi LTE išlo
invia
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: ned led 11, 2015 14:46
Zařízení: lumia 930

Re: Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od invia »

Rado, proc na nej utocis? Slusne napsal, ze zasel za operatorem a ten mu to opravil... Tak co se tady zase navazis...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od imperator »

Jj rada straší že by mohlo byť aj niečo za čo nemôže windows :D
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od imperator »

Opäť top výkon :D
invia
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: ned led 11, 2015 14:46
Zařízení: lumia 930

Re: Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od invia »

Pokud si to nemyslel jako utok, tak to se ti omlouvam. Ale z tveho prispevku jsem to pochopil, ze to myslis ironicky a chces naznacit, ze je to chyba OS. A navic tady obvykle "utocis" na ostatni uzivatele windows telefonu.

Ohledne operatora. Vzhledem k tomu, ze psal, ze mu to operator zakazal, tak za nim bud zasel a nebo tam zavolal. Pochybuju, ze ma operator vesteckou kouli.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od imperator »

Ono rado bez utocneho a ironickeho tonu ani písať nevie a potom sa čuduje - pravdepodobne taká osobnosť
hotovyrado

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od hotovyrado »

invia > Jak jsem to myslel, je moje privátní věc kterou si nechám jen sám pro sebe, podstatné je to, jak jsem to veřejně napsal, jakože "jak se do lesa volá..." aneb napsat "operátor mi vypnul LTE" a "měnili mi (mobilní) internet" jsou jedna větší kktina, než druhá. Na hloupou otázku patří hloupá odpověď.

Proč bych měl útočit na uživatele mobilních Windows, když jím jsem sám od 2006 kontinuálně?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od veigy »

Mě se na tvrzení, že mu měnili internet a zapomněli zapnout LTE nezdá nic divného. Prostě měnil tarif, ke kterému má logicky jiný internet. Nebo třeba přecházel pod firemní smlouvu atd. A že funguje LTE tak jak funguje, tak se vůbec nedivím, že mu ho zapomněli zapnout.

Rado, měl by ses naučit slušně komunikovat. Jestli to tak nemyslíš, tak máš vážně problém, protože to neumíš podat.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od pogo8303 »

Lidi, vím že to jde těžko, ale nekrmte toho voldemorta tou jeho duševní stravou, vidíte potom jak roste... (Na nikoho neútočím, nikoho nezmiňuju, pouze konstatuji fakt, to je fakt - tak mi to poradil můj kamarád advokát... Dále bych chtěl říci, že podobnost s osobami skutečnými nebo neskutečnými je čistě náhodná).
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od Mich77 »

Ty si fakt neumíš přečíst, že už to řešil déle a v posledním příspěvku se ptal jestli má otravovat operátora? Pak v dalším napsal, že to teda vyřešil a už mu to funguje, tak bylo snad jasné, že to řešil s operátorem, navíc úspěšně. A po tvé reakci, že chceš po něm detailní relevantní odpovědi na otázky jak to operátor udělal se divíš, že se do tebe každý pouští? To fakt z toho nepoznáš, že jsi trochu přestřelil? Jestli se takto arogantně a nafoukaně chováš normálně, tak je možné, že si to ani po druhém přečtení neuvědomuješ, bohužel.
Jak on má asi vědět co tam s tím operátor udělal? Je to úplně běžné, že když děláš novou smlouvu, tak tam zaškrtáváš LTE, nedávno jsem to viděl. Při výměně simky přes samoobsluhu jsem tam taky zaškrtával aktivovat LTE. Prostě je to tak hloupě nastavené, že to operátoři ani neaktivují automaticky. Za to on jako zákazník nemůže a můžou mu být detaily jedno. Hlavně že mu to dali do pořádku.
tints
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: sob led 19, 2013 10:54
Zařízení: Lumia 950

Windows 10 Mobile RS2: Insider preview

Příspěvek od tints »

hotovyrado píše:Můžeš mi říct, jakpak Ti operátor deaktivoval LTE? Můžeš mi říct, jak a kdo Ti "měnil internet"? Hlavně že máš jasno v tom, kdo za problémy "samozřejmě" může.... Děkuji za relevantní a podloženou odpověď
mozno ty v tom nemas jasno, ale skor si myslím ze mas problem so sebou ked potrebujes opäť rýpat.
ale skratka, koncim mi neobmedzeny pausal, a automaticky ma prepli na najnizsí, kde bol len 100mb balicek, a mal som cakat do skoncenia môjho FA obdobia aby mi vedeli dat znovu neobmedzeny pausal, nie len data500mb. no ja som si to vybavil este v ten den, no slecna ako si mi zabudla vypnut 100mb balícek, a zaratali mi to k tomu neobmedzenému co som uz mal mat. no tak som to reklamoval a oni mi ten 100mb balík deaktivovali a neviem z akého dovodu mi od vtedy neslo 4G, no myslel som ze to bolo updatom insider.no po telefonate mi povedala ze mi to vyply, nevedela preco, zapli a uz to ide.
Chalani dakujem ze podporu :)


https://1drv.ms/i/s!AsO1I0hC0rEWqJN2dyJdEVQJRpHg6w
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů