Microsoft Lumia 535- problém s wifi

Diskuzní fórum věnované smartphonům řady Lumia 640, 635, 630, 620, 530 a 520
Odpovědět
Lokistr
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte čer 09, 2015 13:49
Zařízení: Microsoft Lumia 535

Microsoft Lumia 535- problém s wifi

Příspěvek od Lokistr »

Ahoj všichni

Mám takový malý problém. Asi v dubnu jsem si pořídil tento model. Vše klapalo jak má. Měli jsme starý, slabý router, který měl své stanoviště na jedné straně bytu a já jsem se na druhé straně bytu (v mém pokoji) neměl problém připojit. Pak ale z ničeho nic..nevím proč. Jsem v pokoji přestal chytat wifi. Pořídili jsme tedy silnější router, ale problém je pořád ten samý. Moje sestra má Samsung S3 a nemá žádné problémy. Můj problém ale přetrvává. Abych se mohl třeba podívat na e-maily, tak musím jít až do pokoje s routrem.

Děkuji za reakce
xHeretic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned lis 26, 2006 19:08
Zařízení: Windows Phone!

Microsoft Lumia 535- problém s wifi

Příspěvek od xHeretic »

Čili wifi ti funguje, jen máš slabší příjem než ze začátku...tipnul bych to na nedoléhající anténní kontatky wifiny na samotnou anténu.
Odšroubuj 9 šroubků na zadní straně telefonu, tušim že to je Torx4 a pak už lehce nečim plastovim sundáš celý ten zadní černý kryt, pod ním už uvidíš celou základní desku a vpravo nahoře, hned vedle sluchátkového konektoru jsou ty dvě pozlacené packy, viz. http://www.techtoyreviews.com/wp-conten ... -Insi1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
-na tomhle obrázku to jsou ty dvě úplně vpravo dole. Stačí je lehce znovu napružit, hlavně to nepřehnat, snadno se zlomí.
Bohužel Lumia 535 už je čistá Čína, kde se šetřilo i na materiálu krytů a ty jsou tak měkký, že jakýkoliv prohnutí či ohnutí je oproti starším Lumiím víc než snadné :(
Neboj se žádné plomby nebo něčeho, čim by jsi přišel o záruku, nic se tam nedá zkurvit pokud nejsi úplně slepý :D
bigt
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 334
Registrován: sob bře 30, 2013 11:15
Zařízení: Nexus 5X, Nvidia Shield K1, Acer 1810TZ
Bydliště: Haná

Microsoft Lumia 535- problém s wifi

Příspěvek od bigt »

Je v záruce? Reklamuj, pokud se v tom budeš rýpat sám, můžeš o záruku přijít.
Dělá to i na jiných WIFI?
Lokistr
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte čer 09, 2015 13:49
Zařízení: Microsoft Lumia 535

Microsoft Lumia 535- problém s wifi

Příspěvek od Lokistr »

V záruce to pořád je a ano...dělá to i na jiných wifi právě.
gotzinger
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv lis 26, 2015 16:52
Zařízení: Microsoft Lumia 535 DS

Microsoft Lumia 535- problém s wifi

Příspěvek od gotzinger »

Dobrý den,
můžu se zeptat, jak jste vyřešil problém s WiFi na Lumii 535?
Já na Lumii 535 DS mám tu WiFi přímo katastrofickou. Je několikrát pomalejší než na jiných telefonech, nestabilní, vypadává, prakticky při 10 metrech od AP už nefunguje. Testováno s několika i prastarými telefony na hodně AP.
Doma přejdu po chodbě a přepojím se ručně na jiné AP, ale na veřejných AP je to katastrofa, tam bych musel mít AP za zadkem, aby to fungovalo.

Jinak jsem se díval, že mi to prakticky ukazuje, že signál je plný nebo jeden dílek dolů, a stejně už nejede.
Zkoušel jsem i nainstalovat Windows 10 TP, jestli se to nezlepší, a nic. To z důvodu, že při posledním patchu s WiFi něco dělali, ale obnovil jsem nazpět i před patchem a žádná změna.

Reklamoval jste?
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 640/635/630/620/530 a 520“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů