Baterie HTC 8X

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
farmaister
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 18, 2014 13:59
Zařízení: HTC 8x

Baterie HTC 8X

Příspěvek od farmaister »

Zdravím, nevím jestli to tu už někde není, ale..
Jak dlouho vám vydrží 8x při různé zátěži? Je normální, že když surfuju na internetu střídavě 2g a wifi, že mi vydrží 4-5 hodin?
Mouzly
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned lis 27, 2011 10:24
Zařízení: Vybírám mezi HTC 7 Pro a Samsung i8700

Baterie HTC 8X

Příspěvek od Mouzly »

Mám stejný problém, plus chtěl bych se zeptat zda je normální,že když nabíjím telefon, tak mi přes notifikaci baterie vpravo nahoře bliká "napětí". Nemá to svítit? Jen jsem se chtěl ujistit zda je to normální a jestli je normální že když jsem na telefonu a mám ho na nabíječce se mi stále vybijí.
lujetu
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob čer 08, 2013 10:00
Zařízení: HTC 8X

Baterie HTC 8X

Příspěvek od lujetu »

farmaister píše:Zdravím, nevím jestli to tu už někde není, ale..
Jak dlouho vám vydrží 8x při různé zátěži? Je normální, že když surfuju na internetu střídavě 2g a wifi, že mi vydrží 4-5 hodin?
Dobrý den,
myslím, že při takové zátěží je to v pořádku. Mám teď chvíli po záruční opravě, kde mi vyměnili baterii a základní desku, právě kvůli nízké výdrži. Bohužel žádná revoluce se nečeká a telefon ani tak příliš nevydrží. Pokud surfuji přes mobilní data, tak je citelné zahřívání a baterie jde hodně rychle dolů. Zde bych odhadoval výdrž tak na 3 maximálně 4 hodiny. Při surfování na wifi to bude těch 5 hodin (možná i méně).
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Re: Baterie HTC 8X

Příspěvek od matoman »

Normálne to nie je dajte to reklamovať.
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů