HTC 8X - problemy

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

HTC 8X - problemy

Příspěvek od mimonaut »

yop, někdo to tu už řešil. Pomohl tuším restart? :)
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

HTC 8X - problemy

Příspěvek od biscuit84 »

Tak ku zruseniu hovoru naozaj ina moznost ako restart nebola (ako na potvoru som sa navyse dovolal do hlasovej schranky), ale som zvedavy ci problem bude pokracovat. Nuz HTC never more :-/
Uživatelský avatar
Daniel Volf
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 23, 2014 17:52
Zařízení: HTC 8X

HTC 8X - problemy

Příspěvek od Daniel Volf »

Htc 8X mám již skoro půl roku a jediné na co si mohu stěžovat, je bezpodstatná věc. A to občasné loupání softtouch povrchu na rozích, ale co jsem tak koukal po bazarech a obchodech na internetu, narazil jsem na většinu telefonů 8x se stejným problémem. Jinak mám na telefonu vynikající obal, který kryje vše kromě LCD.
Po Hardwarové stránce bych hodnotil dvojkou. A po softwarové stránce 1-, možná 2+ :D
Měl jsem kdysi problémy s tím, že když jsem mobil propojil s pc, tak se nabíjel, ale nepřenášel data. Tak jsem ručně vyhledal aktualizaci softwaru a poté vše fungovalo. To se mi stalo 2x a od té doby již ne.
Nevím, jak je to u ostatních telefonů, ale myslím ,že občasný ten bug, můžeme odpustit. Hlavně, že telefon zvládá všechny hry, aplikace a třeba i hodně náročné dokumenty a videa.
Celkové hodnocení bych tedy dal 1-(-za povrch :D)
Doufám, že tato kraťulinká recenze pomohla :D
S pozdravem D.Volf
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

HTC 8X - problemy

Příspěvek od hamoun »

Doplnim predchozi prispevek ...
Mam 8X neco pres rok, nemam na nem zadne folie, kryty, nosim v kapse, nic se neloupe :)
jinak 100% spokojenost ... uvital bych vetsi pamet :)
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

HTC 8X - problemy

Příspěvek od fredysz »

Heh, po problemu s bobtnanim systemu po instalaci Asphalt 8 jsem udelal reset do továrního nastaveni. No a hle, po dokonceni se mi v systemu objevil Data sense... :-D
lujetu
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob čer 08, 2013 10:00
Zařízení: HTC 8X

HTC 8X - problemy

Příspěvek od lujetu »

Nemáte někdo zkušenosti s Endomondo Sports Tracker? Já už delší dobu pozoruji špatné určování nadmořské výši (asi GPS modul). Vzhledem k tomu, že se mi telefon v poslední době celkem hodně zahřívá (při hraní Solitaire od Microsoftu :tlem: ), tak uvažuji o reklamaci.
http://www.endomondo.com/workouts/319346455/9975706

Myslíte, že je oprávněná? Nechci totiž telefon abych byl třeba měsíc bez mobilu a nic se tím nevyřešilo.
Díky za názory.
erik78
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 02, 2013 8:18
Zařízení: Lumia 640 LTE

Re: HTC 8X - problemy

Příspěvek od erik78 »

Ahoj nepotkal jste někdo tento problém? http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?t=36757" onclick="window.open(this.href);return false;
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

HTC 8X - problemy

Příspěvek od osso »

Mam dost velky problem telefon sa zrazu ma problem pripojit na Wifi ale aj 3G nefunguje co sa tyka IE hadze DNS error aplikacie ze internet connection error. Wifi mi ide len niekde. Zajimave je ze ked dam Internet sharing tak data cez 3G idu viem sa pripojit co to je za haluz zacalo mi to robit len predvcerom. Telefon som restartoval viac krat vybral simku nastavoval data atd. nic nepomohlo.

Stretol sa niekto s niecim takym? :-(
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů