HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
frejla
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát srp 02, 2013 15:39
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od frejla »

při nahrání písniček na sd kartu se pak v telefonu některé písničky objevily dvakrát, má s tím někdo zkušenost, co je příčinou?..po smazání jedné písničky druhá nehraje..
hyky
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: sob lis 02, 2013 14:21
Zařízení: Lumia 635

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od hyky »

Tak na mé HTC 8S dnes přišla aktualizace.Každopádně potřebuje přes 500MB místa což je u tohoto telefonu fakt problém.
Holt jsem musel hodně promazat app.
JHSko
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon úno 04, 2013 22:41
Zařízení: Windows Phone 8S by HTC
Bydliště: Velim, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od JHSko »

I já musím potvrdit aktualizaci GDR3 pro WP8S od HTC. Aktualizace spíše jemně dolaďuje systém. http://www.windowsphone.com/cs-cz/how-t ... ignin=true" onclick="window.open(this.href);return false; zde je seznam těchto malých aktualizací.
frejla
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát srp 02, 2013 15:39
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od frejla »

máme s přítelkyní stejnej telefon, já sem aktualizaci dostal hned na začátku, ale na druhej telefon zatím nic, v čem může být problém?
trizzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 22, 2007 10:33
Zařízení: Samsung OmniaPro B7330

Re: HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od trizzo »

Dnes som si len tak preventivne zresetoval telefon HTC 8S, brandovany. A co sa neobjavilo v menu? Data Sense... T-Mobile SK to sprevadzkoval. Do resetu som to v menu nemal.
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od hamoun »

prislo to s 3 aktualizaci od MS ...
objevi se az po hard resetu ...
trizzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 22, 2007 10:33
Zařízení: Samsung OmniaPro B7330

Re: HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od trizzo »

hamoun píše:prislo to s 3 aktualizaci od MS ...
objevi se az po hard resetu ...


Ked som instaloval Developer preview GDR3, robil som hard reset a nebolo to tam. Nasledne dosiel este jeden maly update (niekedy pred vianocnymi sviatkami), kedy som vsak hard reset uz nerobil. Hlavne, ze to uz mame :)
krefsponks
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 29, 2014 16:48
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od krefsponks »

Dobrý den, mám HTC S8 a mám pár otázek:

1. Když si nahraju nějaký dokument (např. knihu ve formátu .doc), tak např 350kb dokument se načítá cca 45s-50s. Je to docela dlouhá doba, Dá se s tím něco dělat? Je nějaká doporučená doba, nebo třeba lepší program na otevírání dokumentů?

2. Chci si stáhnout např. nějakou hru nebo aplikaci do telefonu z windowsphone.com a když dám instalovat vyskočí okno s tímto nápisem: Došlo k potížím se zpracováním vaší žádosti. Zkuste to znovu později. Kód chyby: 80048264. Když jsem telefon zakoupil, tuto chybu mi to neházelo, přišlo to zhruba až po měsíci používání.

3. a poslední: Něco už jsem zde na fóru četl, ale jak je to s těmi znaky v SMS zprávě? když chci mít těch cca 160 znaků namísto 70, pomáhá mi začít sms malým znakem. Jestli je už i nějaké jednodušší řešení, budu taky rád.

Předem děkuji za případnou radu..
trizzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 22, 2007 10:33
Zařízení: Samsung OmniaPro B7330

Re: HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od trizzo »

1. Nikdy som takyto problem nemal. Aj 2MB doc otvara velmi svizne.

2. Obcas sa na markete vyskytuju problemy. Skus s kodom chyby pohladat nieco na internete. Mne sa tento problem neobjavil.

3. Po GDR1 update doslo k naprave a SMS obsahuje plnych 160 znakov. A netreba zacinat malym znakom.
krefsponks
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 29, 2014 16:48
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od krefsponks »

Zatím díky. Zase tolik se v tom nevyznám, GDR1 je prosím tě co a kde to případně stáhnu? Děkuji

Tak k tomu bodu č. 2: Našel jsem že stačí zajít do nastavení -> email + účet a tam zadat nějaké heslo. Až přijdu domů, vyzkouším.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od mimonaut »

GDR znamená General Distribution Release a je to update systému na novější verzi od Microsoftu. Zatím pro WP8 vyšly tři významné aktualizace GDR1, 2 a 3. Z nich ta poslední je momentálně postupně uvolňována pro všechny telefony. Některé už ji mají, některé zatím ne.

Když chceš zjistit, jestli je pro tvůj telefon momentálně k dispozici nějaká aktualizace (telefon to při správném nastavení oznámí sám, ale trvá mu to delší dobu), jdi do nastavení / aktualizace telefonu. Podmínkou pro zjištění aktualizace je samo sebou připojení k internetu.
Trifid_XX
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 24, 2012 23:28
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Trifid_XX »

Zdravím, Jak provedu hard reset?
Dík
krefsponks
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 29, 2014 16:48
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od krefsponks »

mimonaut píše:GDR znamená General Distribution Release a je to update systému na novější verzi od Microsoftu. Zatím pro WP8 vyšly tři významné aktualizace GDR1, 2 a 3. Z nich ta poslední je momentálně postupně uvolňována pro všechny telefony. Některé už ji mají, některé zatím ne.

Když chceš zjistit, jestli je pro tvůj telefon momentálně k dispozici nějaká aktualizace (telefon to při správném nastavení oznámí sám, ale trvá mu to delší dobu), jdi do nastavení / aktualizace telefonu. Podmínkou pro zjištění aktualizace je samo sebou připojení k internetu.
Díky, mrknu na to
krefsponks
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř led 29, 2014 16:48
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od krefsponks »

Tak stahování her atd.. vyřešeno. Musel jsem jen znovu napsat heslo ke svému microsoft účtu.

Mám teď ale jiný problém: Radili jste mi zde, stáhnutí nových aktualizací, to je sice pěkné, ale telefon neustále hlásí, že musím uvolnit místo. Mám nastaveno v úložišti telefonu pro hudbu, videa i obrázky SD kartu. Když připojím kabel, už nemám co smazat, aplikace v telefonu nemám prakticky žádné (jen ivysílání od ČT). Tak nevím co teď

oprava: uvolněno místo v telefonu, při přípravě aktualizace to před koncem hodí chybu, kterou jsem vygooglil zde http://answers.microsoft.com/en-us/winp ... b2b4ee8c09" onclick="window.open(this.href);return false;

evidentně s tím nic neudělám a moc nechápu microsoft, proč nejdou aspoň aplikace přesunout na kartu
trizzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: pon říj 22, 2007 10:33
Zařízení: Samsung OmniaPro B7330

Re: HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od trizzo »

krefsponks píše:Tak stahování her atd.. vyřešeno. Musel jsem jen znovu napsat heslo ke svému microsoft účtu.

Mám teď ale jiný problém: Radili jste mi zde, stáhnutí nových aktualizací, to je sice pěkné, ale telefon neustále hlásí, že musím uvolnit místo. Mám nastaveno v úložišti telefonu pro hudbu, videa i obrázky SD kartu. Když připojím kabel, už nemám co smazat, aplikace v telefonu nemám prakticky žádné (jen ivysílání od ČT). Tak nevím co teď

oprava: uvolněno místo v telefonu, při přípravě aktualizace to před koncem hodí chybu, kterou jsem vygooglil zde http://answers.microsoft.com/en-us/winp ... b2b4ee8c09" onclick="window.open(this.href);return false;

evidentně s tím nic neudělám a moc nechápu microsoft, proč nejdou aspoň aplikace přesunout na kartu
No HTC 8S ma velmi malu pamat. Pri kazdom update musim zopar appiek odinstalovat, aby sa uvolnilo miesto. Microsoft to (ne-)domyslel...ale zas na druhu stranu, ak by appky dal na sd kartu, mohlo by to negativne ovplyvnit vykonnost (reakcie) systemu. Mne to neprekaza.
Trifid_XX
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 24, 2012 23:28
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Trifid_XX »

Tak jsem se ptal na podpoře kdy vyjdou WP8.1 na HTC8S a zatím nevědí. Snad to do prázdnin stihnou.
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv čer 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Bydliště: Brno, South Moravia

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Daniel Stiegler »

Trifid_XX: HTC bývají jako první protože v podstatě do systému nijak markantně nezasahují takže to frknou dál.
Trifid_XX
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 24, 2012 23:28
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Trifid_XX »

Snad jo, GDR3 vyšla nedlouho po oficiálním vydání
shagy2301
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: sob kvě 05, 2012 14:22
Zařízení: Lumia 640 XL (predtým HTC 8S, Nokia Lumia 800)

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od shagy2301 »

Ja som si na HTC 8S nahodil Preview for Developers a ten telefón je o triedu použiteľnejší, aj keď pár bugov by sa našlo
marcoama
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř led 16, 2013 19:43
Zařízení: iP6/ SGSIV / iPAD mini2

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od marcoama »

Lidi, jak se Vám podařilo uděla tupgrade na výšší, nežli tovární verzi Win 7.8? Telefon nabízí možnost updatu na WP8, ale telefon říká, že má málo paměti. Nejsou tam přitom naisntalovány snad žádné appky, nebo snad hry. Jak na to? I po promazání všeho možného i shrink storage stále málo místa? Máte někd onějaký tip, jak to provést? Díky
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů