HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Manek49 »

Tenhle problém už tu několik lidí hlásilo a to nejen s 8S, zvláštní je, že (nejenom) mě se to neděje. Osobně bych podezříval SD kartu, já mam Sandisk class 10 a všechno je v pohodě.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od tslany »

Měl jsem podobný problém několikrát zduplikovaná hudba v opřehrávači a fyzicky přítomný a funkční pouze 1 soubor. Začalo se mi to duplikovat, když mi začal blbnout slot (sama od sebe se karta "vysunula" a "zasunula", ve skutečnosti nedolíhaly kontakty, záruční oprava pomohla), a ni po formátu karty to nepomohlo, takže tovární reset.
zandom07
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 05, 2013 15:44
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od zandom07 »

Tak jsem zkoušel reset do továrního nastavení a chvíli to fungovalo a už je to tu zase. Natáhnul jsem přez synchronizaci ve windows media playeru všechnu hudbu (ai 15GB) a nejde přehrát nic. Něco je tam jednou, něco třeba i 4 krát. To to mám opravdu reklamovat a bude po závadě?

Edit: Po restartu telefonu přehrávat již jde, ale zas zmizelo plno hudby... Pokud to připojím k počítači, a vlezu na paměťovou kartu, 3 GB dat jentak někam zmizlo.... to samé fotky. Po restartu fotky fyzicky normálně nejsou :-(

Edit: Hudba pomalu mizí dál i když je puštěný...
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Manek49 »

Vím, že je to u 8S skoro nemožný, ale zkus něco nahrát do interní paměti, jak se to bude chovat. Pokud to bude v pohodě, tak bych to opravdu viděl na ten vadnej slot a reklamaci.
zandom07
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 05, 2013 15:44
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od zandom07 »

Tak jsem zkusil kartu vyndat a nahrát mp3 do telefonu a chovalo se to uplně stejně :-( Duplicita atd atd... Proboha když je tento bug znám už takovou dobu (je to ho plný internet), tak proč microsoft nevydá opravný update???
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Manek49 »

Nedávno na mobilmanii někdo psal, ze má v hudebním přehrávači položku něco jako "Connect to Xbox" nebo tak nějak a že právě tohle způsobuje ty duplicity, já to tam ale vůbec nemam, jak ty?
MartinC
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte čer 11, 2013 21:48
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od MartinC »

mám týden starou a taky mi to dělá. Jinak v hudbě-kolekce-podcasty se to tam nějak tváří na propojení tak nevim. a neví někdo jak vyřešit to abych snad zkoro každý den neměl strach něco pustit mimo playlist nebo nedej bože omylem vypl tak aby si to zapamatovalo poslední song? a neví ještě někdo jak vypnout spuštěný web aplikace atd rychleji než se vracet o stránku zpět? a nemluvím o tom interním chatu. Po týdnu docela zklamaný kde jsou starý dobrý windows z dob MDA II
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od karelchadim »

s tím IE je to celkem snadné stačí zavřít všechny záložky a potom se jedním stisknutím zpět aplikace ukončí, v nové verzí WP8 by snad mělo přibýt i zavírání oken v multitaskingu podobně jako se teď zavírají právě záložky v IE
mas0n
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 15, 2009 18:08
Zařízení: Lumia 920

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od mas0n »

Zdravim,
mam dotaz - jde propojit telefon s WP8 s pocitacem s nainstalovanyma win XP? Nejak jsem nepredpokladal, ze by to jeste nekdo pouzival, ale ozvala se znama, ktera ma novy HTC, ze ji to nejde propojit. Bohuzel se k ni nedostanu, a nedari se mi ji ani nejak navest, protoze jeji znalost pocitacu konci u zapnuti a spusteni exploreru. Diky za odpoved.
Trifid_XX
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 24, 2012 23:28
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Trifid_XX »

Zravím,
Tak jsem na své HTC 8S včera stáhnul aktualizaci GDR2, pak mi to ještě stáhlo nějakou od HTC, nevíte někdo čeho se týkala?
dzigit
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned bře 10, 2013 0:25
Zařízení: HTC 8s

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od dzigit »

Nova aktualizacia prinasa niake ficury ohladne odosielania sms potom ze na hovor sa da odpovedat odoslanim sms a pre niektorych velmi podstatne hw radio. :)
potom nejaku app na meranie spotreby a ze v IE sa da vypnut zobrazovanie obrazkov za ucelom setrenia dat

v kazdom pripade som kvoli tomu zase musel odinstalvoat viac ako polovicu aplikacii
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Nova aktualizacia prinasa niake ficury ohladne odosielania sms potom ze na hovor sa da odpovedat odoslanim sms
To uz bylo v minule verzi,to neni nic noveho. ;-)
anothemasit
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 25, 2013 17:37
Zařízení: Windows Phone 8S by HTC

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od anothemasit »

Dobrý den, máte někdo stejný problém po "GDR2 update" jako maji HTC 8X (při pouštění hudby, se přehřeje beats audio zesilovač , telefon zamrzne a nejde již spustit.) Chci vědět jestli můžu na svém HTC 8S pouštět hudbu bez obav. Děkuji
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od CageJ »

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 84#p295184" onclick="window.open(this.href);return false;
anothemasit
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 25, 2013 17:37
Zařízení: Windows Phone 8S by HTC

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od anothemasit »

Diskusi z odkazu mám somozřejmě přečtenou,ale ta se týka 8X-ky, já chci vědět, jestli se to někomu stalo i u 8S-ky. Dík
frejla
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát srp 02, 2013 15:39
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od frejla »

dnes jsem koupil 8S v Alze, proběhla nějaká aktualizace, přičemž rádio ani data sense nepřibylo, v čem by mohl být problém? zjistím někde aktuální verzi softwaru?

EDIT: verzi sem našel, rádio přibylo, ale stále v aplikaci uvolni nějaké místo nepřibyla možnost smazat dočasné soubory :-(
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od wizaard »

A aplikaci Uvolni nějaké místo jsi aktualizoval? Jen tak mimochodem, vyšla teď nová verze 1.5.
frejla
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát srp 02, 2013 15:39
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od frejla »

už funguje, mám svůj první smartphone, takže se učím, díky
frejla
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pát srp 02, 2013 15:39
Zařízení: HTC 8S

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od frejla »

po vytažení telefonu z nabíječky mi baterie ukazuje něco kolem 16 hodin výdrže, pokud telefon vypnu a zapnu tak mi to najednou skočí na 2 dny, má s tím někdo nějakou zkušenost? vypínat a zapínat po každém nabití se mi zrovna moc nechce
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

HTC 8S s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od karelchadim »

výdrž je jen odhadovaná hodnota, pokud máš telefon krátce a používáš ho intenzivně systém vyhodnocuje čas dle předchozího používání telefonu
restart ničemu nepomůže, ber to jako orientační údaj
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů