opakovane restarty

Diskuze věnovaná referenčním Android smartphonům modelové řady Nexus (6P, 5X, 5…)
Odpovědět
czjirka
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob říj 26, 2013 14:21
Zařízení: galaxy nexus

opakovane restarty

Příspěvek od czjirka »

Zdravim.
Muze nekdo poradit?
Mam Galaxy Nexus a posledni tri dny se mi porad dokola restartuje kdyz je vytizeny nejakou narocnejsi aplikaci a nebo kopiruji objemnejsi data z PC nebo naopak. Celkem me to zacina dost otravovat. Zkousel jsem restart do tovarniho nastaveni. Zokusel jsem i prechod na yakju (komplet nova ROM) aktualizace az na 4.3, odinstalovat ruzne aplikace, ale porad blbne. Jsem s napady v koncich
Jde mi o to, ze bych jej musel poslat na reklamaci (jeste je v zaruce) ale jak to tak znam, tak se mi telefon vrati bez uznani reklamace a jeste budu muset zaplatit dopravu tam i zpatky.
Nesetkla se s tim nekdo z vas? v cem by mohl byt problem?
Poslat ho na reklamaci? pokud ano tak kam? prodejci? nebo na nejake servisni stredisko?

Diky za rady a napady
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

opakovane restarty

Příspěvek od koumes »

A co si s nim delal,ze se restartuje?Neupadl ti nahodou?Dele to i po HR na uplne cistem systemu?Mas ROOT nebo ne?
Rozepis se,at je jak poradit.
czjirka
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob říj 26, 2013 14:21
Zařízení: galaxy nexus

opakovane restarty

Příspěvek od czjirka »

Telefon bez upadnuti, bez vlhkosti. Delalo to na androidu 4.2.2 a dela to i nyni 4.3.1
Pred HR i po HR. S yakjuw i s yakju. Proste pri zatizeni procesoru jde do redtartu.
Odpovědět

Zpět na „Nexus telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů