Reset do továrního nastavení

Diskuze věnovaná referenčním Android smartphonům modelové řady Nexus (6P, 5X, 5…)
Odpovědět
ladis
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř úno 24, 2010 10:26
Zařízení: HTC HD2

Reset do továrního nastavení

Příspěvek od ladis »

Může mi někdo poradit jak resetnout Galaxy Nexus do továrního nastavení? Mám nainstalovanou již poslední verzi. Vysvětlím proč. Z dlouhé chvíle jsem hrál v nastavení a narazil na položku pro hlasové oznamování činnosti a ja blbec jsem to aktivoval. No nyní se nikam nedostanu. telefon téměř nereaguje, položky na dispeji nejdou posouvat ani nahoru a do boku, jde otevřít po několika klepání pouze to co je vidět na displeji. K tomu, abych vyvolal reset do továrního nastavení na dispeji se nedostanu. Poradi mi někdo???
Uživatelský avatar
Čambus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 213
Registrován: sob úno 26, 2011 15:45
Zařízení: Apple iPhone 5S 16GB
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Reset do továrního nastavení

Příspěvek od Čambus »

No pokud se tam nedostaneš jakože přes Nastavení z telefonu, tak se ti snad ještě nabízí možnost uživatelského smazání všech dat a nastavení přes Recovery. Při vypnutém telefonu zmáčkneš Volume Up+Volume Down+Power tlačítka po dobu 3-5 sekund, a pak tam zvolíš možnost Wipe data/factory reset, ještě Wipe cache partition.
evzenbrok
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte kvě 12, 2015 22:52
Zařízení: Samsung core duos

Reset do továrního nastavení

Příspěvek od evzenbrok »

Také jsem tuto funkci hlasu vyzkoušel. Telefon se pak ovlada jinak: Misto jednoho doteku musíš dělat dva zaroven, jinad zarizení jen cte ceho se člověk dotkl. Pomocí toho se do nastaveni dostaneš a deaktivuješ v položce Usnadnění, Talk back.

Pecka,3 roky po :tlem: Koumes
Odpovědět

Zpět na „Nexus telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů