Sweatcoin Pays You To Get Fit

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Sweatcoin Pays You To Get Fit

Příspěvek od Cleric »

Vydělávejte chůzí :D

I tak by se dala jednou větou popsat tato aplikace, díky ní můžete smysluplně využít svůj smartphone :D Jediný co je potřeba, tak se hýbat v tom je celý háček a hýbat neznamená chodit po bytě. Aplikace pozná kdy jste venku a kdy doma, takže jí jen tak nezmatete.

Přepočet je jednoduchý - 2 000 kroků = cca 1.8 Sweatcoinu. Přímo v aplikaci je i malý eshop, kde se nachází nějaké to zboží za které zle coiny utrácet. Nabídka se obměňuje, tak se člověk může dostat k zajímavému zboží. Stačí být aktivní. Nic těžkého. Každý hraje Pokémony, Ingress nebo hledá kešky. Tak vám může na pozadí běžet toto a budete u toho ještě vydělávat.

A aby to nebylo úplně tak jednoduchý, aplikace má limit kolik můžete denně nachodit. Základ je 5 Sweatcoinů, vyšší tarify jsou pak zpoplatněny měsíčním paušálem, takže si každý musí sám říci jak moc je aktivní a kolik denně dokáže nachodit. U každého paušálu je vždy měsíc na vyzkoušení zdarma. Což mi přijde fér. Doplněno: žádné reálné peníze po Vás aplikace chtít nebude.

Obrázek
Screenshot_20190120-112249.jpg
Screenshot_20190120-112249.jpg (53 KiB) Zobrazeno 2907 x
Screenshot_20190120-112325.jpg
Screenshot_20190120-112325.jpg (45.6 KiB) Zobrazeno 2907 x
K využití položek úplně dole lze až po dvou letech.

A samosebou co by to bylo za aplikaci, kdyby zde nebyl refferal.

Tak pokud budete chtít písněte mi PM s vaším emailem a já vás pozvu přes svůj profil. Do startu získáte 1 Sweatcoin.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů