Hledám nový tarif zaměřený především na data

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Hledám nový tarif zaměřený především na data

Příspěvek od Mahtiel »

Zdravím, momentálně mám u Vodafone tarif na míru, kde mám neomezené volání a sms v rámci ČR, ale jen 500 MB dat. Ten mi za chvíli končí. Hledám tudíž nový tarif, který mi nabídne především data a klidně omezené volání a sms. Jedinou podmínkou, že to nesmí být O2, k těm svi*ím se vracet nechci. Může to být klidně i virtuál, který má svou aplikaci, kde mohu sledovat spotřebovaná data, provolané minuty apod. No a cena ideálně do 500 Kč měsíčně, fakt strop je 550 Kč. Více za tarif ochotná dát nejsem. Abych to shrnula:

nazáleží mi na neomezeném volání, podmínkou aspoň 150 volných minut do všech sítí nebo neomezené volání v rámci vlastní sítě a minimálně 90 minut do ostatních sítí
volné sms nepotřebuji
minimálně 1,5 GB, ideálně nad 2 GB dat.
Cena co možná nejnižší, strop 550 Kč/měsíc
funkční aplikace v GooglePlay na sledování vyčerpaných dat, minut a sms + ideálně i možnost platit vyúčtování online kartou

Ty nové tarify, které vytasili ti naši tři operátoři, jsou většinou leda tak výsměchem koncovým uživatelům. Když může agent Bureš získat totální neomezenky s asi 10 Gb dat za cca stovku, proč by tohle normálním uživatelům ty naše tři hvězdy nemohly nabídnout třeba za 400 Kč? Je to dle mne prachsprostá zlodějna. Sice budování telefonní a datové infrastruktury něco stojí, ale i tak na nás rejžují až moc :(
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám nový tarif zaměřený především na data

Příspěvek od koumes »

Tmo má nový gorilaz,tak koukni https://www.t-mobile.cz/microsites/gorillaz/index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Hledám nový tarif zaměřený především na data

Příspěvek od Mahtiel »

@koumes si dělá T-mobile p*d*l, dneska jsem mluvila s jejich callcentrem a nabízeli mi to za 699 Kč :D
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Hledám nový tarif zaměřený především na data

Příspěvek od koumes »

No nevim,ale je venku par dnu :D Takze pokud vyhovuje 100+100+10GB tak je to cajk,ale na 2 roky upis.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Hledám nový tarif zaměřený především na data

Příspěvek od Mahtiel »

definitvně se rozhodnu za 14 dnů, to mohu od VF odstoupit bez sankcí, buď mi nabídnou něco zajímavého nebo půjdu asi k tomu T-mobilu. Jinak @koumes díky za odkaz a pozor ta akce od T-mobile platí jen od 1. června do 14. července 2017... Ptala jsem se na minuty po vyčerpání balíčku těch 100 minut, další minuta za 3,50 Kč, ale existuje třeba skype... :)
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Hledám nový tarif zaměřený především na data

Příspěvek od Mahtiel »

Aktualizace: nabídka od poskytovatele manželova tarifu, volné minuty a SMS ( ještě přesně nevím kolik, v jednání) a 1 a půl giga dat za úžasných 350 Kč :)
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Hledám nový tarif zaměřený především na data

Příspěvek od Jumbo78 »

Ty jo, to by se mi líbilo, SMS nepotřebuji
Naposledy upravil(a) Jumbo78 dne úte črc 04, 2017 18:54, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doplnění
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů