MS končí se smartphony Oficiálně

Volná diskuze na libovolná témata...
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Re: MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

htcjirka píše:
Jumbo78 píše:@htcjirka
Chtěl bych vidět ty mraky vláken o ztrátě kontaktů na GOOGLE na android fóru...
Nesmis si pod Android forem predstavit pouze to male ceske forum.Nejste jediný android forum na webu (celosvetove).Ztrata kontaktu a nejen jich ci jine nefunkcnosti u Google uctu/sluzeb se opakovala hned nekolikrat, najdes toho celkem dost.Google vyhledavac ti je napomocen. ;-)
Klasika, zase obracís, psal jsi na Android foru, tedy v jednotném čísle, logicky jsme si pak jumbo a já představili to největší české.
Pro příště se nauč psát, nebo buď konkrétní.
Slav/komirek měl tehdy ve svém příspěvku který nebudu hledat pravdu: Neustále lžeš, obracís a překrucujes, jen aby to bylo v tvůj prospekt a hodilo se ti do krámu, typické.
starkx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon říj 12, 2015 13:43
Zařízení: Alcatel Idol 4S (USA verze), Lumia 640 LTE-DualSIM

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od starkx »

Tedy píše: Starx
Gratuluji, už máš "jeden příspěvek" :D
Díky, ale není k čemu. Když si mě tu vyhledáš, tak těch příspěvků je o málo více. Maj to tu nějaké rozbité... Ne že by na tom záleželo, ale když rýpat, tak aspoň pořádně :-)
hotovyrado

Re: MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od hotovyrado »

Tedy píše: Klasika, zase obracís........Neustále lžeš, obracís a překrucujes, jen aby to bylo v tvůj prospekt a hodilo se ti do krámu, typické.
Není lepší mít toho tro(t)la v blokovaných?
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

starkx píše:
Tedy píše: Starx
Gratuluji, už máš "jeden příspěvek" :D
Díky, ale není k čemu. Když si mě tu vyhledáš, tak těch příspěvků je o málo více. Maj to tu nějaké rozbité... Ne že by na tom záleželo, ale když rýpat, tak aspoň pořádně :-)
Ok toho jsem si nevšiml promiň.

Hotovyrado
Asi jo, nebudu to muset číst.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od pogo8303 »

Jumbo78: Když už je to tady opět hodně OT v tomto OT tématu, tak bych tě poupravil, když jsi na ty slovíčka :) - Tvůj kolega nenazval windows vidlemi, ale uživatele windows widláky - celkem podstatný rozdíl oproti tomu, co píšeš, nemyslíš? :)
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Krayzie »

Tedy píše:Starx
Gratuluji, už máš "jeden příspěvek" :D
A ty kedy uz budes mat aspon jeden prispevok? :-)
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

Třeba se mi to taky povede, až bude systém dělat neplechu.:-)
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

Nedá mi to a s následky počítám předem, ale co čtu občas poslední příspěvky v W10m oficiální build všeobecná diskuze, kde že je ten nejrychlejší a nejstabilnější systém o kterém tatu někteří básní? dotyční buď problémy nepřiznají, jich se netýkají nikdy vždy vše v pořádku (nebudu jmenovat modří už vědí :P) a budou tuto parodii na kvalitní OS do poslední chvíle a druhá možnost... nic mě nenapadá.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od veigy »

Uniká ti jeden základní předpoklad ;) na fórum si chodí 99% uživatelů stěžovat, nebo řešit problém, pochválit málokdo... Kdyz mi neco funguje, nemám potřebu chodit na fóra a chválit... A to je stejné u všech platforem....
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

Jo většina lidí to tak dělá, fora jsou nabídnutá pomocná ruka k řešení problémů, bohužel jsou tací kteří sem chodí z větší části hlavně chválit, vnucovat to za každou cenu ostatním, dělat z těch co mají jiný názor než jim vlastním kret.ny, machrovat kolik utratí za mobil, toho co si koupí low/mid protože jim stačí označovat za skoro socku...nejspíš problémy sami se sebou ale vvoottom to jjeee a nadarmo mluvit.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od SmetyCZ »

Takže ses opět nudil a přišel sis jenom flejmnout?
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

Jasně tento víkend mám pro sebe :P

Jinak, možná by stálo za zvážení, úprava názvu, bude stačit "?" pokud se spekulace o SF v nejbližších měsících potvrdí.
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Marty04 »

Tedy píše:Nedá mi to a s následky počítám předem, ale co čtu občas poslední příspěvky v W10m oficiální build všeobecná diskuze, kde že je ten nejrychlejší a nejstabilnější systém o kterém tatu někteří básní? dotyční buď problémy nepřiznají, jich se netýkají nikdy vždy vše v pořádku (nebudu jmenovat modří už vědí :P) a budou tuto parodii na kvalitní OS do poslední chvíle a druhá možnost... nic mě nenapadá.
W10M nebyl nikdy nejrychlejší ani nejstabilnější. Pár z nás si to už přiznalo a přešlo jinam, kde to opravdu lítá a je to spolehlivé.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

Jo a popravdě je to trochu škoda kam to MS dovedl.
První WP7 byly asi nejrychlejší, vzpomínám před šesti lety na Samsung Omnia7 ač toho prileju s neuměly, podobně jako iOS1 android.
Já za nejlepší považují WP8 které jsem okusil na L520 WP8.1 tam už to šlo s rychlostí z kopce ale stále to šlo....W10M jsou zasekanem od začátku ne po nějaké době jako dřívější android.
Je dobré sledovat to,android se vysvihnhl do použitelného systému a win naopak ač to někteří slyší neradi.
hotovyrado

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od hotovyrado »

Tedy píše:...machrovat kolik utratí za mobil....
Někteří i tohle považují za troškaření a chlubí se zde, že jich mají do rezervy pět :-D
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

Nj víš mě to nevadí ať si každej dělá co chce, každej má nějakou neřest a slabost pro něco, ale jako číst v komentarich viz legendární mobily, to je pro nemajetné a chudé je prostě únavné
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od JuaNex »

Mne to nepride uplne normalne ale je mi to jedno. Kazdy ma daku uchylku [emoji4] . Ja mam 3,5 roka stale iba Galaxy S4 (s mierne ocesanym oficialnym FW) a nieje s nim najmensi problem. Pokial bude fungovat takto tak nieje dovod menit telefon do kedy pojde.
Nahradny telefon nemam. Zena este stajsi jej S3 rozbila (pouzivam ho na TV ako Android TV [emoji4] ked mu uz displej neide ) a tak ked to bude nutne, kupim novy telefon. Predsa uz bude na case na daco nove tak naco by som mal mat doma druhy starucky S4 nerozumiem...

@mobile
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od Tedy »

By mě zajímalo jak to bude s tolik ocekavanym SP
Podle tohoto to moc dobře nevypada

http://www.windowsapps.cz/konec-surface ... pi-volani/" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od htcjirka »

To mě nechává úplně klidným, takových spekulací na základě nějakých kroků je, bylo a vždy se z toho akorát uvaří blaf.
Dnešní doba přeje fanatasmagoriím a spekulacím. :tlem: A ještě, když to trápí někoho, kdo si SP stejně nikdy nekoupí (kdyby náhodou byl). :-D
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: MS končí se smartphony Oficiálně

Příspěvek od SmetyCZ »

To je zas ten web, vedenej uklízečkama, co jednou četly na netu o lidech, co se v Rusku bavili s lidma, co říkali, že by jednou chtěli pracovat v MS?
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů