Nakupování ze zahraničí - zkušenosti, rady, obavy...

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Nakupování ze zahraničí - zkušenosti, rady, obavy...

Příspěvek od Mahtiel »

Přeji krásnou neděli,

Chtěla bych otevřít tuto diskuzi pro všechny, kteří nakupovali, nakupují či budou nakupovat :) s tím, že bychom si tady vyměnili nějaké zkušenosti, odpověděli nováčkům...

Osobně jsem už nakupovala mnohokrát. Nejčastěji na Wish a Aliexxpress, párkrát na Ebay a nyní i na Gearbest. Ještě jsem neobjednávala na DX.com a na Amazonu. Na Amazonu jsem jednou chtěla, hlásili u předmětu bezplatné doručení, ale když jsem se proklikala, tak až na konci to po mne před konečným odesláním objednávky chtělo poštovné a něco na způsob skladného a balného za nehorázný peníz. Firma, ve které manžel pracuje, několik měsíců prodává na Amazonu, aby prodejce byl vidět v určité kategorii, chce po něm Amazon spoustu lejster, jak to vypadá tak má neschopné callcentrum, kde pravá ruka neví, co dělá druhá. Ale abych se vrátila k nakupování, třeba na Wisho se mi líbí jeho zákaznická podpora, která se zatím v případě problémů chovala velmi profesionálně. Naposledy jsem reklamovala nedodání bluetooth repráčku, kdy předmět údajně dostal tracking number, ale nic jiného se s tím nic nedělo. Prodejce mne fakt dostal. Jeho vyjádření bylo jen slovo "wrong". Dostala jsem trochu úsečnou odpověď pd Wish teamu, kdy jsem prodejce označila, že nevypadá seriózně, ale refundace je úspěšně ukončena, jen čekat na penízky :).

Ráda bych, kdybyste napsali rovněž zkušenosti s nakupováním, případně s prodejem, čeho se vyvarovat. Dále jsou zde vítány i nabídky zboží, které vás oslovily a které byste doporučili i ostatním :) A ti, co mají nějakou otázku, šup sem s ní :)
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Nakupování ze zahraničí - zkušenosti, rady, obavy...

Příspěvek od Mahtiel »

Naposledy jsem si udělala radost tímto http://m.gearbest.com/smart-wristband/pp_263275.html :) Jedná se o nový MiBand
Galatovec
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 20, 2017 13:05
Zařízení: Xiaomi

Nakupování ze zahraničí - zkušenosti, rady, obavy...

Příspěvek od Galatovec »

Kupoval jsem na zkoušku partnerce hodinky z ali. Přišli s vypadlou osičkou, tak jsem jim to napsal a zhruba do 3 týdnů mi poslali nové hodinky i peníze nazpět aniž by chtěli staré poslat zpátky :) tak jsem za 50 nechal vyměnit osičku a má dvoje :). Jinak celkově z ali nemám špatnou zkušenost.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů