Britex - servis telefonů

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od Jumbo78 »

To je ale problém toho, kdo telefon převzal. Pokud nemáš v předávacím protokolu napsáno, že je displej rozbitý, neměl jsi jej vůbec převzít a ihned žádat náhradu škody...
petrhiri
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 18, 2020 19:12
Zařízení: Nokia2

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od petrhiri »

Absolutně nedoporučuji. Arogantní přístup. Lhaní - vracení neopraveného přístroje. Zmršili upgrade na vyšší verzi Androidu a pořád mi vraceli telefon v továrním nastavení, jenže po pokusu o aktualizaci O.S. mi pokaždé upadl do recovery modu a víc nic, zkrátka "BRICK"
plejtvak
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 02, 2016 21:54
Zařízení: Vodafone smart ultra 6, Lenovo yoga 2/10

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od plejtvak »

Moje zkušenost s Britexem? Dal jsem do servisu tablet 1¾ starý, už se dost zpomalil, zamrzal. Nepomohlo ani obnovení továrního nastavení. Po necelém měsíci se mi vrátil ze servisu, verdikt výměna součástky v tabletu. A problém? Původně měl tablet 2gb ram a 32gb úložiště. Po návratu ze servisu 1gb ram a 16gb úložiště. Ty zm*di tam jednoduše foukly střeva z nějakého jiného a slabšího tabletu a prostě si mysleli že si toho nevšimnu. A nakonec to ani nechtěli uznat. Prostě banda...
Popeye1982
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte srp 04, 2020 11:18
Zařízení: Honor9

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od Popeye1982 »

Dám jsem svou zkušenost. Včera jsem převzal od prodejce neopravený telefon Huawei P30lite objevili se fleky na displeji kůli zamítnuté reklamaci zasažení neznámou látkou a následné oxidaci. Naštěstí 100% vím že telefon opustil vnitřní prostory pouze když jsem ho vezl domů od prodejce a následně k reklamaci, takže nějáké zasažení kapalinou nepřipadá v úvahu tudíž ani oxidace. dále mě zarazilo že uvedli jako poškození netěsnost zadního krytu a vpředu na spodní části displeje což je podle mého výrobní vada vzhledem k tomu, že je telefon spojen a utěsněn lepením (asi špatné lepidlo). Podle mě firma Britex se ani nezabývala řešením a jen někdo napsal protokol a poslali to zpět. Telefon mám v 99.9999% stavu nového koupen v únoru 2020 a dcera ho začala používat v dubnu 2020 (dostala ho jako dar k narozeninám) mapy na displeji se objevily z ničeho nic a pro mě z neznámých příčin. Paradox je ten, že máme od operatora tyto telefony celá rodina a pouze jeden ze čtyřech se nepovedl. Nicméně už jsem kontaktoval českou obchodní inspekci a tento spor dotáhnu do konce není to první ani poslední firma, která se mě snažila ojeb*t a jako podnikatel toto jednání odsuzuji.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od htcjirka »

Udivujici je, ze podvodnici ala Britex jeste stale existuji a funguji a neni jim odebrana licence/certifikat.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů