Britex - servis telefonů

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
SuperrVenca
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon říj 21, 2013 14:25
Zařízení: Galaxy SII, prestigio multipad 2, NOKIA N8

Britex - servis telefonů

Příspěvek od SuperrVenca »

ahoj
dnes mi bylo předáno vyjádření společnosti britex . dával jsem na reklamaci S2 s vypáleným amoled displejem již se jenalo o druhou S2 v rodině u které se projevila stejná závada .
při první reklamaci byl bez problému do měsíce vyměněn displej a předáno k plné spokojenosti. takže po té co sem stejný problém pozoroval na druhém telefonu byl postup jasný .
Pak na řadu přišel technik z britexu pan P. ten mě rychle vyvedl z mylného názoru :-)
telefon se dle něj poškodil pádem a tudíž se na něj záruka nevztahuje , podotýkám že první telefon co jsem dával na reklamaci byl otlučený ze všech stran .

kontaktoval jsem tedy servis s dotazem zda je pan P. opravdu technik nebo dobrý komik , po chvíli tich mi bylo sděleno at to pošlu mailem. Poslal jsem a čekám

po přečtení této diskuze jsem se rozhodl poslat mail i panu Strakovi . Poslal jsem a čekám :-)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Britex - servis telefonů

Příspěvek od mimonaut »

OT: jak se posílá telefon mailem? :-D
SuperrVenca
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon říj 21, 2013 14:25
Zařízení: Galaxy SII, prestigio multipad 2, NOKIA N8

Britex - servis telefonů

Příspěvek od SuperrVenca »

omlouvám se paní to chtěla sepsat a zaslat mailem jelikož zřejmě nerozuměla řeči mého kmene :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Britex - servis telefonů

Příspěvek od htcjirka »

No,drzim palce,pan Straka je jeste horsi.
SuperrVenca
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon říj 21, 2013 14:25
Zařízení: Galaxy SII, prestigio multipad 2, NOKIA N8

Britex - servis telefonů

Příspěvek od SuperrVenca »

tak pan Straka neumí odpovědět přímo ani mailem
josa
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon lis 04, 2013 22:10
Zařízení: LG Nexus 4

Britex - servis telefonů

Příspěvek od josa »

Vobec ste ma touto temou nepotesili. Vlastnim LG Nexus 4. Prvy kus pri downloade cez GPRS a sucasnom nahravani videa, bolo vo videu pocut signal. Tak som telefon vratil do predajne ze chcem novy kus. Po dvoch, alebo troch tyzdnoch mi poslali novy kus ale chyba je tam taka ista. Nemusi prave ani prebiehat download, staci ak pracuje so signalom, alebo prichadza hovor. Len mi je zahadou ze 2 nove kusy toto robia.
Pisal som do Britexu mail, ale absolutne nereagovali.

Predtym som posielal kvantum veci do PPI-ETC s ktorymi sa da aj cez mail komunikovat v akom stadiu je reklamacia, popripade mi velakrat poskytli predreklamacnu poradnu. Mnoho ludi na nich nadava ale ja nedam dopustit. Kedze mali na webe pisane, ze aj LG maju pod sebou (ale asi nie telefony) som sa rozhodom miesto Samsungu zobrat LG. Az teraz som sa dozvedel, ze N4 spada pod Britex. :(
Kazdopadne buduci tyzden to ku nim posielam aj s linkom videa co to robi.

http://www.youtube.com/watch?v=F8daQ5RI_wU" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=8FvovmQD_0M" onclick="window.open(this.href);return false;
Andy62
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv lis 07, 2013 19:15
Zařízení: LG Optimus L9

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Andy62 »

Mne už pár dni šušti v sluchadku v LG L9-ke ale ako všetko počujem normalne volajuceho ale len šušti ale keď čitam negativa na Britex tak radšej si na to šuštanie zvyknem a počkam kedy sa L9 zosype sama aby som mohol konečne kupit iný mobil napriklad Samsung(ten ma 10 autorizovaných servisov v SR) ako LG ty chudaci sa nesnažia spravit servis aj na Slovensku aspoň jeden :( a ešte som čital že ničia mobily a pod takto fakt radšej nedavam L9-ku ja sa onu staram ako decko ma silikonový obal narazuvzdorny atd atd vyzera ako nový ešte toto aby sa mi zvyšil tlak to radšej si zaplatim za opravu a mam pokoj
Jindrich Zitek
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte črc 31, 2012 16:46
Zařízení: ONEX

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Jindrich Zitek »

Zdravim,
Protoze opravdu nejde pravidelne navstevovat vsechna fora, potrebujete li konzultaci ci pomoc,
muzete se obratit i na [email protected] å nebo primo na mne, [email protected]
Hezke dny Jindra Zitek. reditel VSP DATA
josa
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon lis 04, 2013 22:10
Zařízení: LG Nexus 4

Britex - servis telefonů

Příspěvek od josa »

Ako neprestava ma prekvapovat snaha pana Ziteka a vspdata pomahat. Nabuduce kupujem mobil ktory sa servisuje u nich, kedze zatial vsetku elektroniku co som kupil sa pokazila. :D
SuperrVenca
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon říj 21, 2013 14:25
Zařízení: Galaxy SII, prestigio multipad 2, NOKIA N8

Britex - servis telefonů

Příspěvek od SuperrVenca »

tak se mi S2 vrátila po druhé nyní už je chyba v základní desce :-)
příjde mi že si britex dělá ze zákazníků p*d*l a místo techniků zaměstnává cvičené opice.
crossfield
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon pro 02, 2013 20:43
Zařízení: SGS2

Britex - servis telefonů

Příspěvek od crossfield »

podělím se také o zkušenost s touto "firmou". v září jsem dal do CZC svůj SGS2 reklamovat kvůli nefunkčnímu displeji, po měsíci přišlo vyjádření, že telefon má mechanické poškození (nevím jaké, telefon byl zcela v pořádku při předání v CZC) a záruka se na toto nevztahuje. opravu vyčíslili na 3000,-, což jsem odmítl a žádal telefon poslat zpět. dodnes telefon nemám. :roll:
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Britex - servis telefonů

Příspěvek od dwbmb »

Jestli nemáš telefon zpět, nestihl prodejce reklamaci vyřídit do zákonné lhůty, máš tedy nárok na vrácení peněz.
josa
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon lis 04, 2013 22:10
Zařízení: LG Nexus 4

Britex - servis telefonů

Příspěvek od josa »

Takze dnes som dostal informaciu, ze mi reklamacia bola zamietnuta. Dovod este neviem, ten sa dozviem az ked mi pride telefon. :(

Kazdopadne to co pocut na videach vyssie su asi moje halucinacie, alebo neviem.
Kazdopadne pisem staznost na Britex priamo do LGe
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Re: Britex - servis telefonů

Příspěvek od matoman »

Obavam sa ze ten zvuk je vlastnost a nie chyba. Opravit to asi nepojde
josa
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon lis 04, 2013 22:10
Zařízení: LG Nexus 4

Britex - servis telefonů

Příspěvek od josa »

Aka vlastnost? To je podla mna hlupost. na staruckom Galaxy S1 nic take nerobi. Tak isto to nerobia vsetky N4, ale len niektore (co som aj pozeral na zahranicnych forach). Pre mna je mobil v takomto stave nepouzitelny kedze aj blbe radio v aute mi to rusi. A to nehovorim o nekvalite telefonatov kde sa musim sustredit aby som rozumel druhej strane.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Britex - servis telefonů

Příspěvek od dwbmb »

Vlastnost? Uplná kravina. Stejnou chybu měly tři různý tablety asi za 1.200, který jsem loni jen tak ze zvědavosti zkoušel (no co, kdyby nějakej stál za to, moh být dobrej na WC) a v CZC mi je vyměnili bez mrknutí oka. Čínský odpadky, který na loď přehazujou vidlema.
josa
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon lis 04, 2013 22:10
Zařízení: LG Nexus 4

Britex - servis telefonů

Příspěvek od josa »

Ako kebyze to robi len vo videu tak to necham tak.. Ale ak sa musim sustredit na telefonat na 120% aby som rozumel tak to uz je zle. :(
Toto je moj druhy N4, prvy mi vymenili v pohode, pri druhom som pozadoval opravu kedze som sa obaval vadnej serie a mohol byt aj ten treti s rovnakou vadou, tak som to riesil takto.
13willy
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 05, 2013 16:39
Zařízení: samsung galaxy s3

Britex - servis telefonů

Příspěvek od 13willy »

zdravím chlapy :) mám S3ku 7 měsíců, bohužel trochu začala zlobit :P tak jsem jí u T-Mobile 25.11.2013 reklamoval s prodejcem jsme vypsali na tel celkově 9 závad!! :D po přečtení tohoto vlákna mě, ale začalo docela mrazit bohužel tel byl odeslán do Britexu,zjistil jsem to, když jsem se na to zeptal kamaráda který dělá vedoucího prodejce u jedno z operátorů, jediná jeho slova byla jsou to sv**e. O tel zatím žádné zprávy nemám jasně mám ještě cca 14 dnů čas do konce reklamace, ale mám takové neblahé tušení jak to asi skončí předem podotýkám tel byl běžně používán nikdy nevykoupán atd. Měl jsem tam takové problémy jako nemožnost nahrávat a číst z sd karty nabíjení trvalo třeba 8h špatný mikrofon atd. Takže jak bude reklamace vyřízena rád se s vámi podělím o zkušenosti zatím nemůžu říct ani tak ani tak. Žádal jsem odstoupení od smlouvy s tím, že bych šel poté do Note3, teď už vím že rozhodně do nějnepůjdu :)
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Britex - servis telefonů

Příspěvek od Simon »

Taká otázka...keď to tu tak čítam...tak ako je možné že stále funguje Britex? :?:
Keď to tu tak pozerám, tak už dávno mali byť zlikvidovaní. Som rád že som nikdy nemusel nič posielať do servisu :lol:
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Britex - servis telefonů

Příspěvek od dwbmb »

Ještě mě napadla taková perlička. V Britexu (na třetí pokus) opravili telefon výměnou desky. Když jsem pak s telefonem šel po nějaké době do jiného servisu (od servisu v Britexy nejely vibrace), tak mě vyfakovali, že podle IMEI a databáze Samsungu je deska ze šedivého dovozu a telefon tak nejde reklamovat. No nakonec jsme se domluvili, ledy povolili, když jsem doložil, že telefon byl v Britexu, pak prý Samsung laskavě svolil k opravě. Tak si každý domyslete :)
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů