HTC mango rom oficial?

Diskuze o komunikátoru HTC 7 Mozart
Odpovědět
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

HTC mango rom oficial?

Příspěvek od jk001 »

Na zahraničných fórach sa objavila nová rom HTC_Europe_4.06.401.00_5.69.09_RELEASE ževraj je to už 7720.68 (nemám potvrdené)
pozor nesmie sa použiť s nástrojmi RSPL a HSPL upozornrnie na http://translate.google.sk/translate?hl ... rmd%3Divns" onclick="window.open(this.href);return false;

vie o tejto rom niekto niečo viac pre aké zriadenia je určená či funguje niečo bolo naznačené na XDA problém GPS ale nič viac
http://forum.xda-developers.com/showthr" onclick="window.open(this.href);return false; ... ?t=1249339

ďalšie info podľa tohto fóra
http://translate.googleusercontent.com/" onclick="window.open(this.href);return false; ... WvL4wEfanQ

za pomoci google prekladača by malo ísť o oficiálne mango priamo od HTC berte to však ako neoverenú zprávu


ak vie niekto viac nech napíše rom som stiahol ale zatiaľ neskúšal čakám na viac informácii veľkosť je 303MB ak niekto stiahne a skúsi nech napíše
PS stiahnutý súbor z XDA ma štyri časti a po rozbalení treba premenovať (.exe doplniť )
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

HTC mango rom oficial?

Příspěvek od chmeldas »

Oficiální verze ROM by měla být 7720.500. 7720.68 má už spousta lidí v telefonu.
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

HTC mango rom oficial?

Příspěvek od jk001 »

čo som googlil tak tý čo majú teraz v telefónoch RTM 7720.68 nepôjde update na oficial mango cez zune a toto by mala byť oficiálna ROM od výrobcu HTC s takým zostavením ako poskytol OEM výrobcom Microsoft ktorý sa potom aktualizuje v zune na finálne zostavenie manga ale či to je tak na 100% neviem ale všetko tomu nasvedčuje
htc už predstavil telefóny s mangom v Berlíne a Londýne vie niekto aké je tam zostavenie WP 7

-- doplnění předchozího příspěvku (pon zář 05, 2011 16:08) --

odkaz na hotfile
http://hotfile.com/dl/128914358/45d0da8 ... E.rar.html" onclick="window.open(this.href);return false;
geronimo_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte lis 03, 2009 2:39
Zařízení: LG Optimus 7
Bydliště: Liberec

HTC mango rom oficial?

Příspěvek od geronimo_cz »

OT - nekde sem koukal na video z predvadecky MS a dyz nekdo rekne mango, tak ho hned opravujou, ze 7.5 .. to jen tak pro zajimavost ;oP
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

HTC mango rom oficial?

Příspěvek od Vlasta W. »

To je pochopitelné. Chtějí, aby se vžil tržní název a ne kódový. Windows Vista taky říkáme Vista a ne Longhorn :-)
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

HTC mango rom oficial?

Příspěvek od jk001 »

Tak ROM vyskúšaná všetko funguje wifi ,volanie, dátové prenosy pripojenie zune aj inštalácia programov z marketplace aj GPS naskočilo do 10sek ROM je zamknutá nefunguje deploy , neobsahuje češtinu
zostavenie mango je 7720.68 telefón sa zdá byť veľmi rýchly rekcie bleskové subjektivite o čosi viac ako 7714 ktoré som používal ale to je len môj názor ťažko to objektívne posúdiť.
kto bude skúšať veľký pozor nepoužívať nástroje RSPL/HSPL :twisted: zavádzač sa zmení na 4.06.xx
Ja som sa vrátil na 7714 kvôli navigácii pozor nedá sa priamo ale najpr nahrať staršiu oficiálnu ROM podľa typu telefónu a až potom 7714 dôležite skontrolovať zavádzač či sa zmení na 1.3x.xx
Keby bola oficiálna navigácia na marketplace tak by som zostal na tejto rom je to mango RTM a netreba použiť celý zložitý postup na 7720.68 a navyše podľa mňa táto rom sa zaktualizuje v zune na final mango ktoré si aj tak nakoniec nechám a budem čakať na navigáciu v marketplace , keby bol sygic tak kujem hneď no ved uvidíme :wink:

dôležité
POZOR HSPL zavádzač nemôže byť použitý predtým v telefóne riziko zničenia pri nahrávaní tejto ROM ten kto použil RSPL napr na nahratie 7714 tomu sa po nahratí ROM a reštarte vráti pôvodný zavádzač preto ja nikdy nepouživam HSPL ale len RSPL , je to varovanie na XDA že HSPL len veľmi skúsený užívatelia

-- doplnění předchozího příspěvku (úte zář 06, 2011 8:55) --

ešte raz opakujem pri nahrávaní tej rom nepoužiť RSPL a ani HSPL ,
HSPL by nemalo byť použité ani predtým :!: :!: :!
Odpovědět

Zpět na „HTC 7 Mozart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů