HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Diskuze o komunikátoru HTC 7 Mozart
Odpovědět
Kačka
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob zář 08, 2012 19:12
Zařízení: HTC 7 mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kačka »

Nějaká jsem našla: http://widas.cz/temata-windows-mobile.html" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

To je na jiny system a to Windows Mobile,nikoliv pro Windows Phone jako mas ty.Ty tam nedostanes.
Na nejake skinovani a obrazkovani ve Windows Phone zapomen.Muzes jen menit pozadi z cerne na bilou a barvy kostek/dlazdic..Hudbu a filmy si spravujes prave pres Zune
Kačka
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob zář 08, 2012 19:12
Zařízení: HTC 7 mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kačka »

Áha, tak děkuju moc :wink:
Kačka
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob zář 08, 2012 19:12
Zařízení: HTC 7 mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kačka »

A ještě by mě zajímalo, jestli jde změnit ton na sms? Na vyzvánění jsem si to už změnila, ale na sms nemůžu přijít.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Nelze,pro sms ani email nelze-vlastni samozrejme..
Kačka
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob zář 08, 2012 19:12
Zařízení: HTC 7 mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kačka »

Ok, děkuju moc :wink:
Kačka
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob zář 08, 2012 19:12
Zařízení: HTC 7 mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kačka »

Ještě bych poprosila o radu, co se týče Xbox LIVE. Zkouším se přihlasit, ale stále mi to píše, že se to nezdařilo. Vidím tam pouze placené hry. Jak se nahrávají hry? Skrz Zune?
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Gater »

A jak dlouho ti telefon vydrží nabitý ? Měla by ses dostat aspoň na ten jeden den, je možné, že už se baterie srovnala. Obrázky, hudbu, fotky dostaneš do telefonu jen přes program Zune, témata žádná nejsou, jak už psal htcjirka, ale nastavit tón pro SMS si samozřejmě můžeš, ale nemůžeš si přidat svůj vlastní. Pro Mozarta existuje ROM, která již češtinu obsahuje, ale pokud ho máš z Ameriky, tak si myslím, že tam ta ROM nahrát nejspíš nepůjde, protože je jen pro evropská zařízení. Jinak se dá čeština nahrát pomocí "Cab senderu", je tu někde návod, ale musíš mít stáhnuté správné jazykové balíčky, na tvoji verzi systému, nejdříve telefon přes Zune aktualizuj, případná aktualizace by se ti měla nabídnout sama. Hry si můžeš stáhnout v Marketplace v telefonu, najdeš tam jak placené, tak hry zdarma, musíš mít ale udělaný Microsoft účet.
Kačka
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob zář 08, 2012 19:12
Zařízení: HTC 7 mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kačka »

Já mám Windows Phone 7.5, OS verze 7.10.8773.98. Nevím co jsem měla z toho najít.. Mohl bys mi na to někde najít odkaz? Jinak telefon mi den vydrží, tak je to asi ok.
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Gater »

Ano, to je verze tvého systému. Tady je téma, ve kterém se to řeší. http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=136&t=27580" onclick="window.open(this.href);return false;
Kačka
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob zář 08, 2012 19:12
Zařízení: HTC 7 mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kačka »

Super, čeština už mi frčí :) Jenom bych ještě požádala o radu s Xbox live. Už u vytváření učtu mi to až v posledním kroku napíše, že to selhalo a nevím co s tím. V Zunu mám účet normálně vytvořený a funguje, ale u těch her se mi pořád nejde přihlásit.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

hry se do telefonu nahrávají přes marketplace, stejně jako aplikace. V marketplace (aplikace v telefonu, nebo web) je kolonka hry. Dříve se daly hry i aplikace nahrávat i pomocí software zune v PC, to už ale bylo zrušeno.
Účet na xbox live žádný speciální není, je to ten samý live (ms account) účet, kterým se přihlašuješ do hotmailu, messengeru nebo marketplace. Jen si pak můžeš k tomuto účtu přiřadit "gamers tag" - svou herní přezdívku.
Prostě se, zjednodušeně řečeno, přihlásíš svým hotmailem (outlook / liveID). Jestli v tom máš guláš, doporučuju pročíst třeba fórum začínáme s windows phone
Kačka
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob zář 08, 2012 19:12
Zařízení: HTC 7 mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kačka »

To všechno dělám, přes hotmail se přihlašuju, ale vždy mi to napíše: Aktivace se nezdařila. Snažili jsme se aktivovat automaticky, ale aktivace se nezdařila. A nabízí mi to volání podpory kvůli nějakému aktivačnímu kódu. Nejde to i jinak, než volání do podpory?
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

aha.. no to bude možná problém jinde. Možná certifikát, když je to dovoz? Ale to jen hádám. S tím ti asi neporadím.
Takže telefon vůbec nemáš přihlášený k live?
Jo, to vypadá, že budeš muset skutečně volat na podporu a vyžádat si certifikát. myslel jsem si to
Kačka
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob zář 08, 2012 19:12
Zařízení: HTC 7 mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kačka »

Aha, tak já to zkusím.
Kačka
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob zář 08, 2012 19:12
Zařízení: HTC 7 mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kačka »

Prozatím jsem na podporu nevolala, ale začal mi blbnout telefon. Nejde mi rozkliknout volání,wifi ani email ani mobilní síŤ. Není to nahráním té češtiny? :cry:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ano,nahrala jsi nevhodny/nepasujici balik cestiny k tve verzi rom.Prepni jazyk na anglictinu a vse by "melo" fungovat.
Tahle to dopada,kdyz se do nahravani a uprav pusti nezkuseny clovek..
Kačka
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: sob zář 08, 2012 19:12
Zařízení: HTC 7 mozart

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kačka »

Už mi to funguje, mám špatnou verzi toho balíčku, nevšimla jsem si toho :( Neměl by jsi odkaz na moji verzi OS 7.10.8773.98? Nevím, kde to hledat.
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lupus »

htcjirka píše:Ano,nahrala jsi nevhodny/nepasujici balik cestiny k tve verzi rom.Prepni jazyk na anglictinu a vse by "melo" fungovat.
Tahle to dopada,kdyz se do nahravani a uprav pusti nezkuseny clovek..
"Nezkušený člověk", jak píšeš, by nezvládl ani to, co Kačka. A předpokládám, že i ty jsi někdy začínal, tak neshazuj člověka, který tu hledá pomoc, protože potřebuje dát dohromady telefon z dovozu. Díky.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 7 Mozart: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ano zacinal a proto jsem se bezhlave nepoustel do takovych veci sam a prenechal to nekomu zkusenemu a od toho se ucil a hlavně četl což asi ta slecna neudelala,kdyz tu nekdo daval ten odkaz a narvala tam hned to prvni,kde uz jen prectenim vidi, ze je to cestina pro jinou verzi OS.
Kazdy vidi jen neco rozklinout,narvat do telefonu a na nasledky nemysli.A pak to chce jeste resit pres podporu,kdyz dela takove zasahy..pak telefon z dovozu = cihla.
Odpovědět

Zpět na „HTC 7 Mozart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů