Prestigio PSP8400

Diskuze věnovaná dalším chytrým telefonům se systémem Windows Phone
Odpovědět
stefanrenexx
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 22, 2015 12:08
Zařízení: Prestigio PSP8400 DUO

Prestigio PSP8400

Příspěvek od stefanrenexx »

Zdravím, stala se mi nemilá věc.Při aktualizaci systému se telefon vypnul.Když jsem ho znovu zapl tak aktualizace pokračuje(ozubená kola se točí) ale jen asi cca 10 vteřin a pak se následně vypne,takže ne a ne se do systému dostat. Zkoušel jsem googlit a našel jsem kombinaci tlačítek kdy při zapínání tel držím vol+ to se dostanu do nějakého recovery viz foto.
Jestli by tu byl někdo kdo se s tímto už setkal a poradil?Jestli se s tím dá ještě něco dělat nebo je to na servis.
Předem díky za radu.
uploadfromtaptalk1435694385156.jpg
(57.87 KiB) Staženo 19 x
petison
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: čtv zář 18, 2014 15:42
Zařízení: Prestigio MultiPhone 8500 DUO

Prestigio PSP8400

Příspěvek od petison »

Pokud váš telefon nereaguje a nemůžete otevřít ikonu Nastavení, máte možnost obnovit původní nastavení telefonu pomocí hardwarových tlačítek.
1) Současně stiskněte a držte tlačítka „Volume –„ a „Power“, dokud neucítíte vibrace.
2) Jakmile ucítíte vibrace, stiskněte a držte tlačítko „Volume –„ dokud se na displeji nezobrazí velký vykřičník.
3) Až se zobrazí vykřičník, stiskněte následující čtyři tlačítka v uvedeném pořadí: „Volume +“-> „Volume-„-> „Power“-> „Volume-„. Telefon se obnoví do továrního nastavení a restartuje se(restartování může chvílí trvat).
Odpovědět

Zpět na „Další WP telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů