HTC one M8 Windows Phone

Diskuze věnovaná dalším chytrým telefonům se systémem Windows Phone
Odpovědět
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC one M8 Windows Phone

Příspěvek od vaseks0001 »

Dobrý den, mám takovou otázku. Jelikož jsem nemohl odolat a tak jsem v USA zakoupil telefon HTC One M8 Windows Phone podporuje GSM i LTE, pochopitelně je odemknuty na všechny operátory. Má otázka zní ohledně WP bude tam čeština, i když je telefon pro Americký trh? A jak to bude s aktualizacemi od Microsoftu a HTC? Když je vydají pro toto zařízení bude možnost je stáhnout i u nás v Evropě? Má někdo zkušenosti s WP telefony zakoupené v zahraničí? Předem moc děkuji za infa
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

HTC one M8 Windows Phone

Příspěvek od tslany »

Koupil jsem z ameriky Ativ S Neo s tzv. "bad ESN", nahodil Developer Preview, telefon se mi odemčel, já byl spokojen :-) Až na LTE kmitočty nekompatibilní s našimi. Aktualizace nešly, zaseklo se to na WP8 GDR1 tuším, ale Preview vše vyřešil. Čeština tam byla.
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC one M8 Windows Phone

Příspěvek od vaseks0001 »

Super děkuji moc za infa. No One má už Windows 8.1 kde se myslím dá měnit lokalita myslíte že i při změně lokality nepojede oficiální aktualizace? Jinak jak říkáte je tady řešení Preview. A LTE podle specifikací by tady v ČR mělo fungovat.
4G bands LTE band 3(1800), 7(2600), 8(900), 20(800) - EMEA LTE band 2(1900), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 17(700) - AT&T
kocicak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: ned črc 27, 2014 13:51
Zařízení: Nokia Lumia 1320, Palm Treo 650, Lenovo P780

Re: HTC one M8 Windows Phone

Příspěvek od kocicak »

Mi T-mobile řekl, že LTE mají odlišné a nepojede. Řešil jste to s infolinkou? Já po něm taky koukám, ale bez LTE je to hodně drahý špás.

Edit: U ATT mi řekli, že pro OTA aktuáizaci musí být telefon v jejich sítí. Když data jedou třeba přes wi-fi.

Edit 2: Kde jste kupoval? Ebay?
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Re: HTC one M8 Windows Phone

Příspěvek od vaseks0001 »

kocicak píše:Mi T-mobile řekl, že LTE mají odlišné a nepojede. Řešil jste to s infolinkou? Já po něm taky koukám, ale bez LTE je to hodně drahý špás.

Edit: U ATT mi řekli, že pro OTA aktuáizaci musí být telefon v jejich sítí. Když data jedou třeba přes wi-fi.

Edit 2: Kde jste kupoval? Ebay?
Tak telefon mám už druhý den doma a jsem spokojený. Nevím, co ti říkal t-mobile ale já 3G, 4G chytám v pohodě. Základní funkce telefonu mi fungují. Volání, sms, data. Jeden problém to má a to je čeština. Při hard resetu není na výběr, ale v nastavení je jen nejde nastavit. Má to CZ klávesnici, prostředí pouze Angličtina. Zatím jsem nepřišel na to jak aktivovat češtinu. Prý to Verizon a att blokují. Možná to nějak půjde v registru odblokovat. Aktualizace řeším přes program od MS. Jinak pohoda s telefonu jsem opravdu nadšený.
Ano kupoval jsem telefon na ebay doporučuji.
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC one M8 Windows Phone

Příspěvek od vaseks0001 »

Je velká škoda že HTC tento model nenabízí v Evropě.
Odpovědět

Zpět na „Další WP telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů