.NET Native

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

.NET Native

Příspěvek od imperator »

Troska som cital o tejto novej technologii... Nie som nejaky developer alebo tak ale ak sa tu miestni znalci o to zaujimaju (a kedze to zaujima aj mna - mohli by mi to polopate vysvetlit nakolko som z msdn az taky mudrlant nebol :) )

Pochopil som to tak ze vo visual studiu sa urobi balicek ktory ked sa nahra do store tak to cloudovy compiler skompiluje na dane platformy napr arm ak je to na mobil a podobne takze kazdy by mal dostat nativnu app.

A teraz :
Ak na to nebude potreba podpora frameworku (aspon tak som niekde cital) aka bude velkost aplikacie ak sa tam bude vyuzivat hento a tamto z roznych api a kniznic ?
Preco nieco taketo nebolo uz davno ? Najprv sa rozmahal samotny .NET resp medzikod s tym ze to bude vlastne super prenosne napriec platformamy a teraz sa vraciame k staremu sposobu nativnych app ?
Su universal apps uz nativne app ? nakolko aj taka kalkulacka alebo ine "universal app" (pod windows 10) nabiehaju praveze pomalsie ako na w8.1 a pritom tam malo byt zrychlenie spustenie do 60% - tak kde je problem ? :)
Naozaj aj na telefonoch to budu nativne app ? paralelne k tomu to ma tak aj apple nie ? na ios alebo aj na macosx ?
co potom obsahuje behove prostredie - nebudu tie app potom vacsie ?

Tak tolko zatial moje laicke otazky :)
Odpovědět

Zpět na „Programování a vývoj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů